לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > ניהול > תל אביב - תואר בניהול ואמנות

לימודי ניהול ואמנות לתואר ראשון באוניברסיטת תל אביב


רוצה לדעת על לימודים בנושאי ניהול?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על תל אביב - תואר בניהול ואמנות.

עוד מסלולים ומידע
כלכלה וניהול
ניהול וסוציולוגיה
ניהול ומדעי המדינה
פסיכולוגיה וניהול
ניהול ומדעי החיים
ניהול וחינוך
לימודי ניהול תעשייתי
לוגיסטיקה ורכש
מנהל עסקים
תואר בחשבונאות
 
 
כלכלה
לימודי ערב
ניהול מערכות מידע לתואר
קורס ניהול גן ילדים
מנהל מערכות בריאות
לימודי מנהל עסקים לדתיים
מנהל עסקים - עבודה
לימודי הוצאה לאור
תואר בעסקים ומזרח אסיה
תנאי קבלה ללוגיסטיקה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

תואר ראשון בניהול ואמנות באוניברסיטת תל-אביב - לימודים דו חוגיים


פורצים את המסגרת בניהול


שינויים רבים עברו על עולם האמנות לאורך הדורות, אך תמיד היא היוותה נקודה תרבותית וחברתית מרכזית עבור עמים וקבוצות. היום, בעידן הדיגיטלי, טכנולוגיות מסייעות לאמנים לשכלל את היצירה שלהם ובמקביל להפיץ אותה לקהל צופים נרחב במיוחד.
גם עולם הניהול עבר לאורך השנים תמורות רבות, הכישורים שנדרשים היום ממנהלים הם רבים ונרחבים יותר מאי פעם. ראייה רב תחומית היא חשובה לכל מנהל, כאשר כדי להצליח ולקדם עסקים ויוזמות יש צורך לא רק בהבנה עסקית אלא גם בכישורים שיווקיים, בחשיבה טכנולוגית ובפיצוח של אופן ההתנהגות והחשיבה של ציבור הלקוחות והצרכנים. כדי לבלוט ולפרוץ קדימה, יש צורך במקוריות, ביצירתיות ובחשיבה פורצת מסגרות.


מי שרואים את עתידם בניהול של יוזמות, פרויקטים ומוסדות בתחום האמנות ומחזיקים הן בחשיבה עסקית והן בחוש יצירתי יכולים ללמוד בתכנית דו חוגית ללימודי ניהול ואמנות לתואר ראשון באוניברסיטת תל-אביב. זהו שילוב דו חוגי שבו לומדים לתואר ראשון בניהול וכן לימודי תולדות האמנות. המסלול מעניק לסטודנטים כלים וידע מגוונים, שדרכם הם יכולים להשתלב בתפקידים בכירים בתעשיית האמנות, כגון בניהול של גלריות וירידים, בייצוג אמנים, בייזום אירועי תרבות ואמנות וכן בהקמה של מיזמים ופרויקטים עצמאיים וחדשניים בזירת האמנות הישראלית.


תכנית הלימודים


לימודי ניהול לתואר ראשון מקנים לסטודנטים כישורים עסקיים וידע ניהולי לצד כישורים מחקריים, במטרה לפתוח דלתות לשוק העבודה. הסטודנטים מתחילים ורוכשים ידע בענפי בסיס בניהול ובסטטיסטיקה וממשיכים ולומדים לעומק על תהליכים וגישות במימון, בשיווק, בחקר הביצועים, בהתנהגות ארגונית ובתכנון ופיתוח של אסטרטגיה עסקית. הלימודים כוללים הקבצים שונים בהם יכולים הסטודנטים לבחור, כגון הקבץ יזמות וחדשנות, הקבץ שוק ההון וניהול פיננסי, הקבץ ביג דאטה או הקבץ חדשנות בשיווק.


לימודי אמנות ממקדים את הסטודנטים למחקר וידע בתולדות האמנות, במטרה להכשיר את הסטודנטים להשתלבות בעשייה התרבותית הישראלית. הלימודים חושפים את הסטודנטים לאמנות בהקשר הגלובלי שלה, לרבות אמנות אירופה, אמנות אסיה, אמנות אמריקה ואמנות ארצות ערב. הסטודנטים מתוודעים לתיאוריות עיוניות ולכישורים בביקורת אמנות וכן סוקרים פלטפורמות שונות כגון ציור, פיסול, אדריכלות, איור, עיצוב, צילום ווידאו ארט. הם בוחנים תהליכים ותמורות אשר השפיעו על האמנות לאורך התקופות, מהעת העתיקה, דרך ימי הביניים והרנסנס ועד לאמנות עכשווית. דרך ההיכרות עם גישות שונות בחקר האמנות הם דנים בסוגיות פסיכולוגיות, תרבותיות, סמיוטיות ומגדריות שמעלות היצירות. כמו כן, הם שמים דגש על אמנות ישראלית, על תולדותיה ועל יצירות מרכזיות בה.

 


מתכונת הלימוד


התכנית הדו חוגית נפרשת על פני שלוש שנים וכוללת שישה סמסטרים. הסטודנטים משתתפים בקורסי חובה וקורסי בחירה של שני חוגי הלימוד וכן בסמינרים. במסגרת לימודי ניהול הסטודנטים משתתפים גם בהקבץ ובו בוחרים קורסים בתחום הספציפי. לימודי הניהול כוללים גם פרויקטים יישומיים בהם הסטודנטים מתנסים בייעוץ בארגונים ובמסגרות קהילתיות. כחלק מלימודי תולדות האמנות הסטודנטים לוקחים חלק בסיורים לימודיים במוזיאונים ובאתרים אדריכליים בהם מכירים מקרוב יצירות מרכזיות.


נושאי הלימוד


בין התחומים הרבים אשר נלמדים במסגרת התכנית אפשר למצוא את הנושאים הבאים:

 

 • כלכלת עסקים
 • מודלים בחקר ביצועים
 • אמנות מודרנית
 • שפת האמנות החזותית
 • התנהגות ארגונית
 • גבולות המדיום האמנותי
 • יסודות באסטרטגיה
 • תרבות חזותית וגלובליזציה
 • היסטוריה של הצילום    
 • המשק הישראלי ומקרו כלכלה    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


אוניברסיטת תל-אביב עורכת שלל מסלולי לימוד בהם גם לימודים דו חוגיים בשילובים שונים. מגוון התכניות מאפשר לסטודנטים לשלב בין נושאים שנחשבים מרוחקים האחד מהשני, או לחלופין ללמוד שני ענפי ידע המשיקים ומשפיעים זה על זה. בין המסלולים הדו חוגיים הללו אפשר למצוא לימודי משפטים וספרות, לימודי ניהול וסוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה וסטטיסטיקה, לימודי כלכלה ומזרח אסיה, לימודי כלכלה ופילוסופיה, תואר ראשון בתקשורת ובלשנות ותכנית המשלבת את לימודי מדעי המחשב עם תכנית רב תחומית במדעי הרוח.


תנאי קבלה


תנאי הקבלה לתכנית זו כוללים את הדרישות לקבלה שמכתיבים שני החוגים - החוג לניהול והחוג לתולדות האמנות. לשני החוגים, יש צורך בתעודת בגרות מלאה ובציון בפסיכומטרי. הקבלה לניהול מצריכה בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד לפחות, כמו כן האוניברסיטה שמה דגש על הציון בחלק הכמותי של הפסיכומטרי.


תעודה


תואר ראשון בניהול ואמנות מטעם אוניברסיטת תל-אביב מוענק לסטודנטים אשר עומדים בכל הדרישות בתכנית בהצלחה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר
למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת תל אביב

 
המסלולים המבוקשים
תנאי קבלה ללימודי מנהל מערכות בריאות
תנאי קבלה ללימודי ניהול מערכות מידע
מכללות במרכז הארץ - חוות דעת של סטודנטים
מה ללמוד - לימודי כלכלה או לימודי ניהול לתואר ראשון
תואר ראשון ביזמות עסקית
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לניהול
המכללה האקדמית ספיר
המכללה האקדמית עמק יזרעאל
המרכז האקדמי לב
אוניברסיטת בן-גוריון
אוניברסיטת בר אילן
עוד מוסדות לימוד
 
מוסדות לימוד ניהול
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
בחירת מסלול לימודים (לפני 4 ימים, 12 שעות, 6 דקות)
עריכת דין או מנהל עסקים (לפני 5 ימים, 6 שעות, 56 דקות)
תואר שני במנהל מערכות בריאות (לפני 6 ימים, 8 שעות, 36 דקות)
משפטים ומנהל עסקים או מנהל עסקים וכלכלה? (לפני 8 ימים, 1 שעות, 6 דקות)
תואר במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות ולימודי הנהלת חשבונות 3 (לפני 9 ימים, 10 שעות, 10 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD