קורס עיצוב פנים בבצלאל - לימודי חוץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על בצלאל לימודי חוץ - קורס עיצוב פנים.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עיצוב פנים לתעודה בבצלאל - היחידה ללימודי חוץ


לעצב חללים שנשארים בלב


את מרבית זמננו אנו מבלים בחללים פנימיים ממגוון סוגים, מהבית או הדירה, דרך המשרד או העסק שלנו ועד לחללים ציבוריים או מסחריים כמו חנויות או משרדים ממשלתיים. האופן בו חללים אלה מעוצבים ומתוכננים היא מהותית במיוחד לחוויה שיש לנו כאשר אנו שוהים בהם, וכך מוקדשת תשומת לב רבה לתהליך התכנון שלהם - מבחירת חלוקת החלל, דרך הבחירה בצבעים ובצורות ועד לשילובם של רהיטים ואביזרים שונים בחלל הקיים, לשימושם של המשתמשים בו מדי יום. טכנולוגיות ויישומי מחשב שונים משנים את פניו של מקצוע עיצוב הפנים והופכים אותו למתקדם ומורכב יותר, מה שמצריך מן המעצבים לחשוב מחוץ לקופסה כדי להביא אל הלקוחות שלהם תוצרים איכותיים שמתאימים לרוח הזמן והתקופה.


בבצלאל - היחידה ללימודי חוץ רואים מורכבות רבה בתחום עיצוב הפנים ומאמינים כי ענף זה מהווה מעשה אדריכלי שדורש התערבויות בחלל ובחירה מכונה של חומרים. במסגרת תפישתם כי תחום עיצוב הפנים והתכנים העיצוביים בפרויקטים נשענים על קונטקסטים אדריכליים רחבים יותר, הם מציעים קורס עיצוב פנים לתעודה, שבו ניתן להכיר מגמות עכשוויות והיסטוריות בענף העיצוב וגם לרכוש כלים פרקטיים ליישום של פרויקטים מקוריים ואיכותיים. הקורס מקנה למשתתפיו אפשרות להכיר את ענף עיצוב הפנים מקרוב ולרכוש ידע וניסיון שנחוצים לעבודה בענף זה היום, כל זאת באווירה שרואה את האמנות והיצירה כחלק מהותי מתהליכי העבודה.


תכנית הלימודים


לאורך הקורס, המשתתפים מעמיקים בהיבטים השונים של תחום עיצוב הפנים ומפתחים מיומנויות מקצועיות לביצוע פרויקטים ממגוון סוגים. הם מתחילים ורוכשים בסיס תיאורטי לתחום עיצוב הפנים ולומדים על תהליכי התכנון הנכון והעיצוב המקצועי, על השלבים השונים אשר נדרשים במהלכם. בהמשך, הם עוסקים בתשתיות הטכנולוגיות של הענף ולומדים על מערכות מהותיות שנדרשות בתכנון של חללים איכותיים ומתפקדים, לרבות מערכות אינסטלציה, מערכות חשמל ומערכות בית חכם ובוחנים את השכלולים והחידושים שענפים אלה מציעים למעצבים בעבודתם. בהמשך, הם דנים בסוגיות בפיתוח עסקי אשר חשובות למעצבי הפנים, הם מתמקדים בכישורים שיווקיים ולומדים לשלב פלטפורמות מדיה שונות כגון גרפיקה, צילום ורישום כדי להמחיש את הפרויקטים שלהם ולקדם הצעות ללקוחות.


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס זה הוא כשנה ותשעה חודשים, הוא כולל כ - 700 שעות לימוד אקדמיות. השיעורים מתקיימים בשעות הצהריים ביומיים במהלך השבוע וכן בימי שישי. במהלך המסלול, המשתתפים משלבים בין לימוד עיוני לבין התנסות הלכה למעשה בסטודיו, בה הם יכולים ליישם בפועל את הממדים השונים שנלמדים במסגרת פרויקטים מעשיים. כך מתאפשר להם לצבור ניסיון פרקטי בתהליכי עיצוב פנים לקראת היציאה לשוק כמעצבים.


על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ של בצלאל - האקדמיה לאמנות ולעיצוב, נוסדה במטרה לתת מענה לדרישה הולכת וגוברת להרחבת הידע והכלים בענפי העיצוב והאמנות. היחידה עורכת מגוון של תכניות לימודי תעודה, אשר מתאימות הן לבעלי מקצוע ולאקדמאים בענפי האדריכלות והאמנות והן לחסרי רקע קודם בענפים אלה שמעוניינים לרכוש בהם מיומנויות בסיסיות כדי להשתלב בהם מבחינה מקצועית לראשונה. הקורסים השונים משלבים עשייה מעשית בסטודיו ובסדנאות במטרה לסייע לתלמידים לצבור ניסיון פרקטי ולהכיר מקרוב תהליכי עבודה וטכנולוגיות עיצוב מתקדמות.


בין הקורסים שניתן ללמוד ביחידה ללימודי חוץ אפשר למצוא קורס עיצוב קרמי, קורס עיצוב חלונות ראווה, קורס עיצוב חווית משתמש וקורסים נוספים. כמו כן, מתקיימות ביחידה ללימודי חוץ מכינות שונות שמאפשרות לשפר את סיכויי הקבלה לקראת לימודים גבוהים בתחומי האמנות והעיצוב. בין המכינות נכללות מכינה לאמנות ומכינה לתרפיה באמנות. ליחידה שלוחות בערים ירושלים ותל אביב.


תנאי קבלה


מסלול זה מתאים לבעלי רקע בסיסי וזיקה לתחום עיצוב הפנים, אשר ברצונם לרכוש כלים וידע כדי לעסוק בענף זה באופן מקצועי. בין היתר, יכולים ללמוד בקורס אמנים ומעצבים וכן בוגרים של לימודי ארכיטקטורה ממוסדות אקדמיים שונים ששואפים להתמחות בענף עיצוב הפנים.


תעודה


משתתפים שעומדים בהצלחה בכל דרישות הקורס זכאים לקבל תעודת "מעצב פנים" שמוענקת על ידי היחידה ללימודי חוץ בבצלאל. כדי לקבל את התעודה הם צריכים להיות נוכחים בשיעורים (ניתן להחסיר עד שני מפגשים במהלך הקורס) וכמו כן, יש צורך להגיש את הפרויקטים המעשיים שנדרשים במהלך התכנית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בצלאל לימודי חוץ - היחידה ללימודי חוץ בצלאל

ssssssssss

פורום לימודי עיצוב

האם כדאי לעשות קורס ואז תואר ?
שרון
ללא תגובה
עיצוב פנים או הום סטיילינג?
Shiran Yaakov
2 תגובות
קורס עיצוב מטבח במרכז
יעל פרלין
2 תגובות
מהם הקורסים המוכרים על ידי משרד העבודה או התעסוקה?
חדוה
1 תגובות
צריך תואר בעיצוב גרפי כדי ללמוד חווית משתמש UX/UI?
לירון
1 תגובות
קבלה לעיצוב בלי בגרויות
ליהי
1 תגובות
התלבטות לגבי מסלול הלימוד לעיצוב גרפי
לירון
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין657 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp