לימודי מנהל מערכות בריאות באקדמית נתניה

שירות אישי - צור קשר

האקדמית נתניה
האקדמית נתניה
האקדמית נתניה
האקדמית נתניה

לימודי ניהול מערכות בריאות לתואר ראשון - האקדמית נתניה


לעמוד בראש מערכת הבריאות


מערכת שירותי הבריאות הישראלית נחשבת לאחת המתקדמות בעולם המערבי, מדי שנה היא מגיעה להישגים מרשימים ומקדמת באופן מתמיד את רמות השירות והטיפול עבור הלקוחות. יחד עם זאת, המערכת מתמודדת עם לא מעט אתגרים שכדי לעמוד בהם ובשינויים הרבים שחלים בתחום הבריאות בשנים האחרונות יש צורך בשדרת מנהלים איכותיים ומיומנים שיכולים למלא תפקידי מפתח במרפאות, בבתי חולים, בקופות חולים, במשרד הבריאות ובארגונים נוספים.


כדי להמשיך ולייעל את פעילות שירותי הבריאות יש צורך בידע רפואי וניהולי כאחד, וכן חשובה ההבנה של הצורכים העכשווים של המשק ושל החולים. תחום הבריאות הוא דינמי במיוחד מטבעו, שכן הוא עוסק בפיתוח של טכנולוגיות ושיטות הטיפול המתקדמות והאיכותיות ביותר עבור המטופלים ובהטמעתם במערכת בצורה יעילה ורווחית. לצד גילויים חסרי תקדים בתחום הרפואי והמדעי, גם מנהלי מוסדות הטיפול צריכים להתאים את התנהלותם לרוח החדשנות ולדעת כיצד לעשות שימוש נבון בטכנולוגיות הרפואיות והבריאותיות של מחר.


באקדמית נתניה פועלת תכנית ללימודי מנהל מערכות בריאות, שמיועדת להכשרתה של עתודת מנהלים אשר יכולים לסייע לשפר את השירות, הניהול והארגון בשירותי הבריאות בישראל. התכנית מאפשרת להכשיר עובדים בתחום הבריאות בהווה וכן את מי ששואפים להשתלב במערכת הבריאות ומאפשרת להם לרכוש את הידע המתאים כדי להתקדם בתוך המערכת ובענפים משיקים נוספים.

הבוגרים פותחים דלתות להשתלבות בתפקידים ניהוליים ומשמעותיים במערכת הבריאות כגון מנהלים של יחידות, מחלקות, מכונים ומרפאות, ניהול של מוסדות גריאטריים, ניהול של יחידות פרה רפואיות, ניהול רפואה בקהילה וענפים נוספים. התכנית משמשת עבור הבוגרים מקפצה לתפקידים חשובים אלה, שבכוחם להצעיד קדימה את מערכת הבריאות הישראלית על מרכיביה הרבים והשונים.

 

 

תכנית הלימודים


הסטודנטים בתכנת לימודי מנהל מערכות בריאות באקדמית נתניה משלבים היכרות עם נושאים בתחומי מדעי הניהול, הכלכלה, מדעי ההתנהגות ומערכות הבריאות. הם מקבלים כלים ניהוליים וידע בתחומים אלה ומשפרים את המיומנויות לניהול של מערכות בריאות ברמה איכותית וגבוהה. כמו כן, הם נחשפים להתפתחויות חשובות ועדכניות בתחום שירותי הבריאות בעולם ובישראל, מה שיכול לסייע להם לתרום ושפר ארגוני בריאות ולנהל את השירות המוסדות בריאות שונים שפועלים במדינה.


התכנית הניהולית מקנה לסטודנטים מגוון של כלים רב תחומיים לניהול של מערכות בריאות. הסטודנטים לומדים לעומק על היבטים בשיווק ושירות, במערכות מידע, בניהול רפואי, במדיניות ציבורית, באיכות בשירותי הבריאות וכן בניהול של מערכות שפועלות בתוך מערכת הבריאות, כגון ניהול בתי חולים או ניהול מרפאות. במהלך התכנית הסטודנטים משלבים נושאים מתחומי ידע בניהול ומדעי ההתנהגות עם נושאים שייחודיים לשירותי הבריאות.

 

מתכונת הלימוד


היקפה של תכנית הלימודים הוא כשלוש שנים. מתכונת הלימוד מותאמת לשילוב נוח של עבודה ולימודים. שיעורים מתקיימים באחד מימי השבוע בשעות אחר הצהריים, ביום לימודים מלא נוסף במהלך השבוע וכן בימי שישי, בהם מתקיימים קורסי הבחירה, התרגולים וקורסים באנגלית. הסטודנטים לוקחים חלק במגוון של קורסים ושיעורים מעשיים שדרכם הם מכירים מקרוב תהליכים וטכנולוגיות במערכת הבריאות.


סגל הוראה


בראש התכנית ניצב חוקר בעל תואר פרופסור שהוא דיקן בית הספר לניהול מערכות בריאות באקדמית נתניה ומשמש נשיא איגוד מנהלי בתי החולים. סגל המרצים של התכנית כולל בכירים רבים במערכת הבריאות הישראלית. ביניהם אפשר למנות פרופסור שתחומי המומחיות שלו כוללים מנהל רפואי ואפידמיולוגיה של סרטן; בעלת תואר דוקטור אשר שימשה כאחות הראשית של שירותי הבריאות כללית; ומרצים נוספים.


על מוסד הלימוד


באקדמית נתניה אפשר ללמוד במגוון של תכניות לימודים לתואר ראשון ולתואר שני, בענפי מדעי החברה, המדעים, המשפטים והניהול. בין המסלולים לתואר ראשון אשר נערכים במכללה אפשר למצוא לימודי משפטים, לימודי מנהל עסקים, לימודי ניהול מערכות מידע, לימודי בנקאות ושוק ההון לתואר ראשון, לימודי מדעי המחשב ולימודי מדעי ההתנהגות. כמו כן, בוגרי התכנית יכולים להמשיך לתואר שני במנהל מערכות בריאות אשר מתקיים במוסד זה וכך להעמיק את הידע הניהולי שברשותם כדי לפתח את הקריירה. הסטודנטים באקדמית נתניה יכולים להסתייע בשלל מלגות לימודים, שניתנות על סמך קריטריונים משתנים על ידי מוסד הלימוד ועל ידי קרנות פרטיות חיצוניות.

 


תעודה


לסטודנטים שמשלימים בהצלחה את לימודיהם בתכנית זו מוענק תואר ראשון במנהל מערכות בריאות שמוענק על ידי האקדמית נתניה.

עוד מסלולי לימוד - האקדמית נתניה

חוות דעת של סטודנטים על נתניה - מנהל מערכות בריאות

התקבלו 2 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

האקדמית נתניה
30/03/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת הכל במכללת נתניה ממש מקום נח ללימוד ואני נרשמתי חדש ללמוד לתואר ראשון למנהל מערכת בריאות ולא א קרא עוד...

על הקמפוס

ממש יפה ונח ללמוד במכללת נתניה מקום שקט והלימוד במצב גבוה רשמתי חדש ללימודים לתואר ראשון במנהל מערכת קרא עוד...

טיפים

תלמדו מכל הלב הלימודים זה החיים תלמדו אל תשכחו זמן בלי לימוד

האקדמית נתניה
08/03/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

הכל בסדר ויפה המרצים מהממים ויש אווירה טובה ללימודים אבל יש קושי מצד שלי בשכר הלימודים

על הקמפוס

הקמפוס טוב ויפה הקפיטריה טובה ונקייה ויש הכל אווירה בטוחה למי שלומד שמה

טיפים

האקמיית נתניה מי שיוכל לשלם את שכר גבוהה היא מדהימה מרצים מזכירות יש לכולם שפת דיבור טובה עם המתלמדי קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מתוך פורום האקדמית נתניה

תנאי קבלה לתחום מנהל מערכות בריאות
גראם חמד
1 תגובות
מה תנאי הקבלה לקורס גישור
סבטלנה
1 תגובות
הסמכה למקצוע ביקורת פנימית
יונתן וינשטין
1 תגובות
תנאי קבלה למסלול משפטים
איתי
1 תגובות
מה הדרישות במסלול BA מנהלים
פואד עסלי
1 תגובות
מועדים ומחירים לקורס הנחיית קבוצות
רויטל בוצר
ללא תגובה
קבלה למדעי המחשב ללא פסיכומטרי
כמאל מסרי
2 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp