תואר שני בסיעוד במכללה האקדמית צפת

רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על צפת - תואר שני בסיעוד.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


תואר שני בסיעוד - המכללה האקדמית צפת


מצמיחים את ענף הסיעוד


בין הצירים המרכזיים והמהותיים של מערכת הבריאות נמצא תחום הסיעוד. במערכת הבריאות של היום מתמודדים עובדים ומנהלים עם לא מעט אתגרים, במישור הרפואי, הכלכלי והחברתי. טכנולוגיות חדשות, שינויים דמוגרפיים וחברתיים ורפורמות בריאות הם רק חלק מן הגורמים שלהם נדרשים עובדים בכירים בעולם הסיעוד לתת את הדעת. כדי להעניק את הטיפול המסור והחדשני ביותר, יש להחזיק בידע רפואי ובכלים מתאימים בעולם הסיעוד, אך גם להבין בתהליכים עסקיים ופיננסיים ולדעת לנתח את פני הדברים במישור הקהילתי והחברתי שבו פועלים שירותי הרפואה, כדי להתאימם לצורכים של המטופלים ולעולמם.


כדי להתאים את המערכת לאתגרים של היום, ולהכין אותה לקראת האתגרים של המחר, משקיעים בשירותי הבריאות משאבים רבים לפיתוח של מנהלים איכותיים ומקצועיים. מנהלים אלה יכולים לעשות שימוש בידע הרב שברשותם כדי לפתח דפוסי מדיניות חדשים, לקדם תהליכים רוחביים במערכת וכך לסייע להתאים אותה לעידן החדש והמתקדם שאנו חיים בו היום.


המכללה האקדמית צפת מציעה תכנית לתואר שני בסיעוד, אשר מאפשרת לאחים ולאחיות ולעובדים בתפקידים מגוונים במערכת הבריאות לרכוש ידע וכלים להתפתחות מקצועית ואקדמית. תכנית זו לתואר שני מעניקה לסטודנטים סל נרחב של כלים ניהוליים, דרכם הם יכולים לצמוח לתפקידי מפתח בתחום הסיעוד ובמערכת הבריאות הישראלית באופן כללי. במערכת שירותי הרפואה והטיפול של היום יש ביקוש רב למנהלים איכותיים ומיומנים, שיכולם לסייע להצעיד אותה קדימה ולקדם בה את ערכי המצוינות והאיכות בטיפול, במחקר ובשירות. התואר השני בסיעוד פותח דלתות לפיתוח מקצועי עבור המוסמכים וגם יכול לסייע להם להעלות את רמות השכר שלהם, דרך התקדמות לתפקידים ניהוליים ולדרגי מפתח בבתי חולים, במרכזים טיפוליים ובמסגרות ציבוריות וממשלתיות שונות.


תכנית הלימודים


במהלך התואר השני בסיעוד, הסטודנטים מקבלים את כל הידע המקצועי שנדרש בענפי הסיעוד, הרפואה ומנהל מערכות הבריאות. הם מתוודעים לטכנולוגיות סיעוד מתקדמות ועכשוויות ובוחנים שיטות טיפול שונות אותן ניתן להטמיע במוסדות בריאות וטיפול. נוסף על כך, הסטודנטים רוכשים כלים לפיתוח של מדיניות בתחום הבריאות ולניהול יעיל של מערכות הבריאות במדינה.


במסגרת המגמה למדיניות ומנהל בסיעוד שפועלת בתכנית לתואר שני, הסטודנטים רוכשים הכשרה מקיפה ומעמיקה בפיתוח של מנהיגות ניהולית, אקדמית ומקצועית באופן שמותאם לענפים הרבים של מערכת הבריאות ובפרט מערכות הסיעוד. כך הם לומדים לקדם תהליכים, לפתח יוזמות חדשניות ולסייע לגופים בעולם הבריאות לצמוח ולשגשג.


מתכונת הלימוד


היקפה של התכנית לתואר שני בסיעוד במכללה האקדמית צפת הוא כשנתיים. מסלול זה משלב בין לימוד תיאורטי לבין לימודים מעשיים מגוונים, שמטרתם לסייע לסטודנטים לפתח מיומנויות מקצועיות ומחקריות שנדרשות מעובדי הסיעוד של היום.


על מוסד הלימוד


המכללה האקדמית צפת נוסדה בשנת 2007 והיא עורכת מגוון רחב של תכניות לימודים אקדמיות. אלה פועלות במסגרת מספר בתי ספר, אשר ביניהם אפשר למצוא את בית הספר למדעי הבריאות, בית הספר למדעי החברה, בית הספר למשפטים, בית הספר למדעי הרוח והחוג ללימודים רב תחומיים. בין התכניות לתואר הראשון שניתן למצוא במכללה נמנים לימודי סיעוד לתואר ראשון, לימודי מדעי המעבדה הרפואית, לימודי רפואת חירום, לימודי עבודה סוציאלית, לימודי מערכות מידע קהילתיות, לימודי מדעי ההתנהגות ועוד שלל חוגים. במוסד הלימוד לומדים יותר מ - 2,500 סטודנטים בתכניות התואר הראשון ועוד כ - 200 סטודנטים לומדים במסלולים למכינה קדם אקדמית, שמאפשרים לשפר את סיכויי הקבלה לתכניות התואר הראשון. הסטודנטים במכללה זו יכולים להסתייע במגוון של מלגות לימוד מטעם המכללה וגורמים חיצוניים.


מוסד הלימוד שואף לקדם את ערכי המצוינות בהשכלה הגבוהה, ואת המעורבות של הסטודנטים ושל הסגל המרחב הקהילתי הרב תרבותי. כמו כן, במכללה מפעילים מרכז מחקר, שמתמקד בפיתוח קהילתי רב תרבותי. מרכז זה בא להעמיק את שיתופי הפעולה שבין החוגים השונים שפועלים במכללה לבין הקהילות שמקיפות אותה. דרך המחקרים שנערכים במרכז זה שואפים לתרום לתהליכים בעיר צפת ובסביבתה מבחינה חברתית, קהילתית ואקדמית.

 

תנאי קבלה


כדי להתקבל לתואר השני בסיעוד, על המועמדים להיות בוגרי תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר בלימודי סיעוד או בתחומים משיקים בעולם הרפואה והמדעים. כדי לקבל את המידע המדויק ביותר לגבי תנאי הקבלה למסלול, אנו ממליצים לפנות ישירות למוסד הלימוד.

 


תעודה


תואר שני בסיעוד מוענק לסטודנטים אשר עומדים בכל חובות הלימודים בהצלחה, על ידי המכללה האקדמית צפת.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת צפת | המכללה האקדמית צפת

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית צפת

פורום לימודי מדעים

הסבה מחינוך לתואר שני בביולוגיה
מנאר חגאזי
1 תגובות
איפה מתקיימים קורסים בתחום GCP
נטלי ערטול
1 תגובות
לימוד מדעים ללא 5 יחידות מתמטיקה
יעל אלטשולר
1 תגובות
תואר כפול במתמטיקה ופיזיקה (שני תארים ראשוניים)
נועם
1 תגובות
יש עתיד תעסוקתי לבוגרי לימודי אפידמיולוגיה?
ליאור
1 תגובות
לימודים לתואר שלישי במשאבי טבע
דויד
1 תגובות
קבלה לתואר שני במדעי החיים
גוסון
1 תגובות
קבלה ללימודי אווירונאוטיקה בטכניון
לני אוזן
1 תגובות
לימודי תזונה לאחר לימודי רפואה
דניאל
1 תגובות
הבדלים בין ביוטכנולוגיה להנדסה כימית
שני אברהמי
1 תגובות
קבלה ללימודי גנטיקה ומוסדות לימוד
ויקטוריה לינקר
1 תגובות
תנאי סף למדעי המחשב באוניברסיטה העברית
האדי
1 תגובות
הנדסה גנטית ומדעי המח
מור
1 תגובות
מה ההבדל בין מקצועות הגנטיקה?
ישורון לוי
1 תגובות
קריירה לבוגרי לימודי הסביבה ותכנון עירוני
אורי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,701 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב 1,450 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין 657 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה 1,563 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

מלגות חדשות

ימים פתוחים

סקר גולשים

פעילות גופנית בזמן הלימודים -

ענה על השאלה

פעילות גופנית בזמן הלימודים -

 • 0 %

  לא מוותר על זה, עוזר לי להתפקס

 • 0 %

  מדי פעם, כשיש לי שעה פנויה

 • 0 %

  הלוואי אבל ממש אין לי זמן