קורס ניהול אחזקה ביחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי למשפט ולעסקים

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ רמת גן - ניהול אחזקה.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


קורס ניהול אחזקה בכיר ביחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי למשפט ולעסקים רמת גן


יעילות, סדר וארגון


ישנם מגוון של תהליכים והיבטים שחיוניים להצלחה כלכלית של ארגון, אחד הבולטים בהם הוא מערת הלוגיסטיקה והאחזקה. מערך זה אחראי על מציאת פתרונות יעילים וחסכוניים לתקלות שונות שעולות במהלך הפעילות השגרתית של הארגון והוא מסייע להתמודדות עם נזקים פיזיים ותפעוליים. על מנהלי אחזקה להחזיק בכלים טכנולוגיים מתקדמים ולהיות בקיאים במכלול המערכת שעליהם מושתת פעילות מבנים וארגונים, מטכנולוגיות הקירור והאוורור ועד לפעילות הכלכלית והעסקית שכרוכה בפעילות מול ספקים ונותני שירות. עקב התפתחויות טכנולוגיות, תפקיד זה עובר שינויים משמעותיים וכך העוסקים בו נדרשים להתעדכן בשכלולים האחרונים ולהיות ערניים ליישומים שיכולים לייעל את העבודה ולסייע לארגון של הם לחסוך בעלויות.


לאנשי האחזקה יש חשיבות רבה לפיתוח הארגון ולשמירה על היעילות והסדר שלו. מסיבה זו ארגונים משקיעים משאבים רבים בפיתוח של מנהלי אחזקה ובהכשרתם המתאימה. מי שפועלים בתחום האחזקה ומעוניינים להצמיח ולקדם את הקריירה המקצועית יכולים ללמוד בקורס מנהל אחזקה בכיר של היחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן. מסלול זה, אשר מתקיים בשיתוף עם ארגון מנהלי הלוגיסטיקה והרכש הישראלי, מקיף את מגוון הנושאים שחיוניים לניהול חכם ויעיל של מערכי אחזקה מבחינה טכנית וניהולית כאחד. המסלול בא להקנות כלים פרקטיים לניהול האחזקה והוא פותח בפני בוגריו מגוון של אפיקי תעסוקה בסקטור הפרטי, העסקי והציבורי.

 


תכנית הלימודים


לאורך הכשרה מקצועית זו המשתתפים לומדים על שלל המערכות במבנים במגזר הציבורי, הפרטי והעסקי, בהם מבני מגורים, משרדים, תעשייה, מסחר ומבני ציבור. הם סוקרים תהליכים לשמירה על מערכות שירות, קירור, אנרגיה, השקייה וטכנולוגיה וסוקרים חידושים ועדכונים טכניים שמשפיעים על הפעילות בהם, לרבות שיטות לחיסכון חשמל ולהתייעלות אנרגטית של מבנים. לאחר מכן, המשתתפים עוסקים בפן החוקי של המקצוע ומתוודעים לתקנות ולנהלים בתחומי הביטוח, המקרקעין והבטיחות שרלבנטיים למנהלי אחזקה. הם רוכשים גם כלים ניהוליים מגוונים אשר באמצעותם הם יכולים לבצע באופן יעיל תהליכי משא ומתן מול ספקים ולקוחות וכן להוביל תכניות אחזקה, לתכנן תקציבים ולבקר על הפעילות השוטפת.


מתכונת הלימוד


התכנית כוללת כ - 150 שעות לימוד אקדמיות והיא משלבת סיורים לימודיים מקצועיים יחד עם שיעורים עיוניים בכיתה. כדי להטמיע את המיומנויות הנלמדות, המשתתפים גם עורכי פרויקט גמר סמוך לסיום ההכשרה ובו הם מיישמים את העקרונות הניהול אחזקה בסביבה הארגונית. התלמידים בקורס יכולים לשלב קורס נוסף ללא עלות, קורס יישומי מחשב או קורס מנעולנות.


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס יכולים בין היתר גם:

 

 • מבני תעשייה ומסחר
 • שיטות תמחיר ותקציב
 • בטיחות בשגרה ובחירום
 • קשרי לקוחות וקבלת קהל
 • חיסכון והתייעלות אנרגטית
 • מערכות טכנולוגיות במבנה
 • קולטי שמש ומערכות סולריות
 • אחריות מקצועיות וביטוח צד ג'
 • בתים משותפים וחוק המקרקעין    
 • מערכי תחזוקה
 • בטיחות וכיבוי אש
 • חוזים והצעות מחיר
 • מערכות ומאגרי מים
 • הכנת תכניות אחזקה
 • חישוב עלויות אחזקה
 • שיטות תחזוקה וניקיון
 • משא ומתן מול ספקים    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי למשפט ולעסקים עורכת שלל תכנית להכשרה מקצועית שמתאימות לעובדים ולבכירים במשק שמעוניינים לפתח את הכישורים המקצועיים שברשותם. בין הקורסים שנערכים במוסד זה אפשר למצוא קורסים בתחום החשבונאות, הלוגיסטיקה, הביטוח, המדיה, הייעוץ והעסקים. מבין התכניות שנלמדות במוסד זה אפשר למצוא קורס ניהול פרויקטים בבניה, קורס ניהול לוגיסטיקה, קורס יזמות עסקית, קורס יועצי מס, קורס הבטחת ובקרת איכות, קורס ניהול רכש וקניינות עוד שלל תכניות הכשרה שמותאמות להתפתחויות המשק. רבים מן המסלולים הללו משלבים התנסויות מעשיות במטרה לאפשר למשתתפים לתרגל בפועל את החומר הנלמד וכך לצבור ניסיון לקראת היציאה לשוק העבודה.


תנאי קבלה


בקורס זה יכולים ללמוד עובדים בתחום האחזקה ומנהלים בענף שברצונם לשכלל את הידע המקצועי. בין היתר, מוסד הלימוד מקבל עובדים שמיועדים לתפקידים ניהוליים במערכי אחזקה וכן פקידים טכניים וראשי צוותים שיש ברשותם רקע טכני מתאים ומעוניינים להתקדם בתחום האחזקה.

 


תעודה


כדי לעמוד בהצלחה בתכנית זו על המועמדים להיות נוכחים במפגשים ולעבור את מבחני הגמר שמתקיימים בסיומה. מי שעומדים בכל חובותיהם מקבלים תעודת גמר שניתנת על ידי היחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ועל ידי ארגון ניהול הרכש והלוגיסטיקה בישראל. לבוגרים מוענקת גם תעודת כיס לניהול אחזקה בכיר.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ המרכז האקדמי למשפט ולעסקים רמת גן

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס בישול בבית הספר תדמור
ענת בסון
ללא תגובה
עלות קורס בניית ציפורניים
רוזה
ללא תגובה
קורס לנשים בהפקת אירועים באזור ירושלים
מיכל פרטר
ללא תגובה
יש בחדרה מכללה שמתקיים בה קורס הנהלת חשבונאות ?
רחל סנבטו
1 תגובות
קורס משאבי אנוש ברחובות או אשדוד
מלכי
1 תגובות
קורס מורה לנהיגה במכללת סכנין
זוהיר בדר
1 תגובות
קורס עוזר בטיחות בצפון
עיסא מוראד
2 תגובות
קורס nlp באזור אילת
ג׳סיקה
1 תגובות
קורס חונכים טיפוליים ברחבי הארץ
חיה אליהו
ללא תגובה
קורס אגרוף למאמנת כושר אישית
לירן
1 תגובות
תאריכי פתיחה של הקורס הקרוב
עומרי כהן
1 תגובות
קורס להפעלת עגלת חץ עבודות תשתיות
יוסף
1 תגובות
קורסים לקראת עבודה בתעשיית היין
מוראד
1 תגובות
רוצה לעבוד כטכנאי קירור ומיזוג אוויר
עארף
1 תגובות
אינפורמציה לגבי לימודי תעודה מנהל עסקים
שי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,448 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב 960 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון 1,085 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי 548 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים