לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > ביטוח > לימודי חוץ אשקלון - שמאות רכוש

קורס שמאות רכוש במכללה האזורית אשקלון - היחידה ללימודי חוץ


רוצה לדעת על לימודים בנושאי ביטוח?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ אשקלון - שמאות רכוש.

עוד מסלולים ומידע
מזכירת ביטוח
סוכני ביטוח
ייעוץ וביטוח פנסיוני
קורס יסודות הביטוח
ביטוח אלמנטרי
שמאות
השתלמויות לחברות ביטוח ושמאים
תואר ראשון בביטוח
שמאות מקרקעין
שמאות רכב
 
 
חוקר פרטי
לימודי ביטוח בערב
קורס חיתום רפואי
קורס ביטוח ימי
אתיקה ודיני ניירות ערך
שוק ההון
שכר בתחום הביטוח
קורס מימון
לימודי אקטואריה לתואר שני
קורס אקטואריה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

קורס שמאי רכוש ביחידה ללימודי חוץ במכללה האזורית אשקלון


המומחים בענף שמאות הרכוש


תחום שמאות הרכוש מתמקד בטיפול בנזקים שונים לרכוש עסקי או פרטי. שמאי הרכוש מעריכים את השווי הכספי של הרכוש (למעט מקרקעין וכלי תחבורה) ומעריכים גם את ערכו הכספי של הנזק אשר נגרם להם השמאים בתחום זה עוסקים בפגיעות כתוצאה מגורמים שונים, כגון פריצות, כוחות טבע, מלחמות וטרור. במסגרת תפקידם הם מתנהלים מול עורכי דין ומערכת המשפט, מול ארגונים פרטיים בשוק העסקי וכן מול רשויות ציבוריות ומועצות מקומיות. ישנם מקרים רבים בהם מחליטים חברות ולקוחות פרטיים להיעזר בשירותיהם של שמאי רכוש, כגון בעת נזקים חמורים, או כאשר מעריכים שווי של חברה. לתחום זה יש ביקוש רב בשוק וכך לא מעט אנשי מקצוע שעוסקים בעפים אחרים בשמאות מבקשים להרחיב את תחומי הידע והשליטה שלהם ופונים גם לענף שמאות הרכוש.


עובדים בתחומי השמאות, הביטוח, הפיננסים והעסקים שמעוניינים להרחיב את הידע שברשותם ולהשתלב בענף מבוקש יכולים ללמוד בקורס שמאות רכוש שמתקיים ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האזורית אשקלון. במהלך הקורס לומדים על מגוון השירותים והתהליכים להם נדרשים שמאי הרכוש וכן מתנסים בפועל בטכניקות העבודה המקצועיות בתחום שמאות הרכוש. הכלים והמיומנויות אשר נרכשים במהלך הקורס יכולים לסייע למשתתפים להגדיל את היצע שירותיהם כשכירים וכעצמאיים כאחד. הבוגרים יכולים להשתלב בתפקידים מגוונים ולפעול מול חברות ביטוח, בנקים ורשויות מקומיות וכן באפשרותם להקין עסק עצמאי בשמאות רכוש.


תכנית הלימודים


משתתפי קורס זה רוכשים הכשרה נרחבת בתחום שמאות הרכוש. הם לומדים על מושגים מרכזיים בתחום השמאות ובוחנים את נזקי הרכוש הנפוצים ביותר. לאחר מכן, הם לומדים על תהליך ההתאמה של הפוליסות לכיסוי הרכוש ועל הדרכים לניתוח של נזקים ולביצוע הערכות שווי, לרבות הכנה של דוחות מקצועיים. כמו כן, הם דנים במושגים מרכזיים באובדן רווחים ולומדים על התנהלות שמאים בנוגע לסוגיות אלה, כגון דרכי חישוב וטכניקות לביסוס תביעות, שעושות שימוש גם במומחים מקצועיים.


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני עשרה מפגשים, אשר מתקיימים אחת לשבוע. בתכנית משלבת למידה עיונית ומעשית והיא כוללת שני סיורים מקצועיים להמחשת החומר הנלמד. דרך שילוב זה המשתתפים מקבלים כלים פרקטיים וצוברי ניסיון שיכול לסייע להם בהמשך דרכם המקצועית. כמו כן, הקורס כולל הכנה למבחני ההסמכה לשמאי הרכוש. המשתתפים יכולים להיעזר באתר הקורס ובו לצפות בשיעורים מוקלטים ובמצגות. נוסף על כך, התכנית כולל סדנה שבה מתרגלים כתיבת דוחות שמאיים וכן הכנה מעשית לקראת פתיחת עסקים עצמאיים בתחום השמאות.


נושאי הלימוד


במהלך הקורס נלמדים נושאים מגוונים וביניהם גם התחומים הבאים:

 

  • חישוב אובדן רווחים
  • מונחים לביסוס תביעה
  • ניתוח והערכת שווי נזקים
  • נזקים פיזיים מול תוצאתיים
  • בחינה והתאמה של פוליסה    
  • נזקי שריפה
  • איתור נזילות
  • סוגי נזקי רכוש
  • כתיבת דוחות נזק    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האזורית אשקלון נערכות מגוון הכשרות מקצועיות בענפים כגון ניהול, חשבונאות, תעשייה, מחשבים, יזמות, נדל"ן, לוגיסטיקה, אימון ונושאים נוספים. מטרתן של ההכשרות היא הענקת כלים פרקטיים למשתתפים כדי שיוכלו לקדם את הקריירה ולהשתלב בתפקידים מבוקשים. כדי לסייע לתלמידים לצבור ניסיון מעשי, ההכשרות כוללות תרגולים פרקטיים וסימולציות וחלקן גם מכינות לקראת מבחני הסמכה של גופים חיצוניים וממשלתיים.


בין הקורסים שניתן ללמוד במוסד זה אפשר למצוא קורס שמאות מקרקעין, קורס יזמות נדל"ן, קורס ביטוח פנסיוני, קורס להכשרת דירקטורים, קורס מנהלי אחזקה בכירים, קורס ניהו לוגיסטיקה ורכש, קורס קבלנים רשומים, קורס ייעוץ משכנתאות, קורס יועצים עסקיים, קורס חשבים ומנהלי כספים ועוד מבחר תכניות.


תנאי קבלה


מסלול זה מיועד לאקדמאים בתחומי העסקים והכלכלה שמעוניינים להרחיב את הסמכתם ואת הידע שברשותם. בין היתר יכולים להתקבל לקורס זה בוגרי לימודי חשבונאות, לימודי כלכלה, לימודי משפטים ולימודי מנהל עסקים. התכנית מתאימה גם למנהלי תיקי השקעות, לשמאי מקרקעין, ליועצי מס, לסוכני ביטוח וליועצים פנסיוניים מנוסים.


תעודה


משתתפים שעומדים בחובות הנוכחות של הקורס ועוברים בהצלחה את הבחינות זכאים לקבל תעודת בוגרי קורס שמאי רכוש, אשר מוענקת על ידי היחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית אשקלון.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר
למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
 
המסלולים המבוקשים
לימודי שמאות ימית ואווירית
לימודי שמאות חקלאית
קורסים בצפון הארץ - מכללות להכשרה מקצועית בצפון
קורס שמאי רכוש
קורס ביטוח רכוש - הכנה למבחן גמר רכוש
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לביטוח
שמאות - אוניברסיטת אריאל
שמאות מקרקעין - המסלול האקדמי המכללה למנהל, המשך
המכללה המשותפת- שמאות
חיתום ביטוח - אריאל, לימודי חוץ
מכללת רמת גן- ביטוח פנסיוני
עוד מוסדות לימוד
 
מוסדות לימוד ביטוח
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
הנדסת בטיחות תואר ראשון (לפני 12 שעות, 34 דקות)
תעסוקה אחרי קורס שזירת פרחים (לפני 12 שעות, 42 דקות)
מועד פתיחת קורס גישור (לפני 12 שעות, 47 דקות)
קורס מזורז בהנהלת חשבונות (לפני 12 שעות, 51 דקות)
חוות דעת על קורס באיל מקיאג' (לפני 12 שעות, 56 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD