רוצה פרטים על קורס מזכירה משפטית בדרום?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מזכירות משפטית בדרום

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס מזכירה משפטית בדרום? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מזכירה משפטית בבאר שבע והדרום


רוצים ללמוד מזכירות משפטית בבאר שבע, באשקלון, באשדוד ובדרום?


ממשרדי עורכי דין קטנים ועד ללשכות בתי המשפט, תהליכי העבודה השוטפים כוללים כמויות רבות של מידע ונתונים משפטיים. כדי לייעל את העבודה ולשמור על כל המידע יקר הערך יש צורך במערך מנהלי איכותי, שבו אפשר למצוא גם את המזכירים והמזכירות המשפטיות. בעלי תפקידים אלה אחראיים על מגוון משימות, מקבלת הלקוחות המגיעים אל המשרד, דרך ניהול התכתובות והניירת ועד לשליטה ביישומים ממוחשבים לניהול הידע המשפטי. התפקיד דורש לא רק שליטה במיומנויות ניהול המשרד אלא גם הבנה בעולם המשפטי בו מתנהלת העבודה, כגון בקיאות בחקיקה ובמושגים משפטיים חשובים. לשם כך חשובה הכשרה ממוקמת ומסודרת בתחום המזכירות המשפטית, כדי להבטיח את המקצועיות והאמינות של המזכירים.


המתגוררים באזור הדרום שמעוניינים בקריירה בעולם המינהל יכולים לפנות לקורס מזכירות משפטית שנערך במגוון רחב של מוסדות. אפשר למצוא קורסים במזכירות משפטית במכללות ובבתי ספר בערים באר שבע, אשדוד, אשקלון וביישובים נוספים בדרום. במקרים רבים, המסלולים מתקיימים במתוכנת ערב וכך הם מתאימים למי שמעוניינים לשלב לימודים עם עבודה וכן למזכירות בענפים אחרים ששואפות להרחיב את הסמכתן לענפי מזכירות חדשים.


בוגרי הקורס יכולים להשתלב בתפקידי אדמיניסטרציה במגוון מסגרות, כגון במשרדי עורכי דין, בלשכות משפטיות, בבתי המשפט וכן בארגונים במגזר העסקי, במוסדות פיננסיים ובאפיקים נוספים. באזור הדרום אפשר למצוא מגוון של משרדים ומוסדות בהם ניתן להשתלב מבחינה מקצועית, כאשר לאחר צבירת ניסיון וותק בתפקיד אפשר לצמוח גם לתפקידים בכירים במערך האדמיניסטרטיבי, כמו לתפקידי ניהול משרד או מזכירות בכירה.

 


מוסדות


היחידה ללימודי חוץ אשקלון


היחידה ללימודי חוץ אשקלון עורכת קורס מזכירות משולב, בו מקבלים הכשרות במספר תחומים בעולם המזכירות: מזכירות משפטית, מזכירות ביטוח, מזכירות בכירה ומזכירות רפואית. התכנית שואפת להכשיר עובדים מיומנים להובלת תהליכים אדמיניסטרטיביים במגוון סביבות משרדיות ולניהול משימות שוטפות במשרד העכשווי. הקורס מתקיים במתכונת קורס ערב והוא מותאם במיוחד לשילוב עם עבודה, כאשר שיעורים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע. התכנית משלבת גם התנסות מעשית וסטאז' של כ - 60 שעות בתחום המזכירות הרפואית. כמו כן, התלמידים בקורס לוקחים חלק בסימולציות ובתרגילים פרקטיים שבאים לדמות מצבים יום יומיים בשגרת העבודה של מזכירות.


במוסד הלימוד אפשר למצוא עוד מבחר של תכניות לימודי תעודה. מטרתם של המסלולים הללו היא לספק למשתתפים ידע וכלים מעשיים שדרושים להשתלבות בתפקידים מבוקשים במשק הישראלי, כאשר התכנים מותאמים להתפתחויות עדכניות של המשק. בין הקורסים הללו אפשר למנות קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, קורס חשבונאות סוג 3, קורס ייעוץ משכנתאות, קורס מזכירות רפואית, קורס יועצים עסקיים, קורס ניהול משאבי אנוש, קורס חשבים ומנהלי כספים, קורס ניהול פרויקטים, קורס חשבי שכר בכירים, קורס ייעוץ מס ועוד תכניות רבות נוספות.


המכללה למינהל


בין שלוחותיה של המכללה למינהל ברחבי הארץ פועלות כמה שלוחות בדרום, בהן שלוחה בבאר שבע, שלוחה באילת ושלוחה באשדוד. המכללה מציעה תכנית במזכירות משפטית שמותאמת להכשרה של משרד הכלכלה והתעשייה. מטרתו של הקורס היא להקנות מיומנויות פרקטיות להשתלבות בתחום המנהל בעולם המשפטי ובתחום המזכירות באופן כללי. התכנית מתאימה לבוגרי 12 שנות לימוד שמעוניינים להשתלב בתחום המזכירות, גם לחסרי רקע מקצועי בענף המנהלי או המשפטי. היקפו של הקורס הוא כ - 200 שעות אקדמיות כאשר המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר, קורס ערב או תכנית בה מתקיימים שיעורים בימי שישי. לאורך הקורס נלמדים עקרונות משפטיים שונים, מיומנויות ניהול משרד ממוחשב, וכן כלים לניהול חשבונות, לכתיבה עסקית ומשפטית ולארגון ניירת משפטית במשרד.


במכללה למינהל אפשר ללמוד בעוד שלל תכניות להכשרה מקצועית. בבית הספר למזכירות ומנהל של המכללה מתקיימים קורס מזכירות רפואית, קורס מטפלות למעונות יום, קורס ניהול מערכות משרדיות, קורס סייעות לחינוך המיוחד, קורס סייעות רופאי שיניים וקורסים נוספים. כמו כן, אפשר ללמוד בקורסים בתחום החשבונאות, קורסי ניהול, קורסים במחשבים, קורסי תעשייה ורכב, קורסי שוק ההון ומסלולים להכשרת הנדסאים שמוכרים על ידי מה"ט לקבלת דיפלומת הנדסאים.


מכללת אתגר באר שבע


במכללת אתגר באר שבע נלמד קורס מזכירות משפטית שבו מקבלים כלים לניהול ולארגון של משרדים משפטיים באופן מדויק ויעיל. הקורס מכשיר את המשתתפים להשתלבות בתעסוקה במוסדות ומשרדים משפטיים תוך שהוא חושף בפניהם כלים אדמיניסטרטיביים שייחודיים למערכת המשפטית. במסלול זה לומדים על תהליכי ניהול וכתיבה של תכתובת משפטית ועסקית, על סוגיות חשבונאיות, על תוכנות מחשב שחשובות למזכירים וכן על היבטים בפעילות מערכת המשפט הישראלית.


הקורס כולל כ - 450 שעות לימוד. הוא משלב תרגולים מעשיים במקביל ללמידה עיונית של מיומנויות המזכירות. בסיומו מתקיימות בחינות מעשיות ועיוניות, כאשר בוגרים שעומדים במבחנים הפנימיים יכולים לגשת לבחינות חיצוניות שעורך משרד הכלכלה. במחלקה לניהול ומנהל של המכללה מתקיימות הכשרות נוספות, בהן קורס מזכירות רפואית, קורס ניהול מערכות משרדיות, קורס שיווק ומכירות, קורס קניינות ורכש, קורס תיווך נדל"ן וקורס מרקום. כמו כן, פועלות תכניות בתחומי ידע נוספים, כגון חינוך, תעשייה, חשבונאות ופיננסים, תיירות, טכנולוגיה ומחשבים.

 

 


מכללת כיוון


במכללת כיון שממוקמת באשדוד אפשר ללמוד בקורס מזכירות משפטית, שבא להכשיר את המשתתפים להשתלבות במשרדים משפטיים, התכנית מעניקה ידע משפטי וכישורים משרדיים מתקדמים לצד היכרות עם מיומנויות מחשוב במשרד המודרני. תחילה מכירים המשתתפים עקרונות מרכזיים בתורת המקצוע ובחלקו השני של הקורס מתרגלים מיומנויות ממוחשבות שחשובות למזכירים. התכנית מתאימה לבוגרי 11 שנות לימוד לפחות. הוא מתקיים במסלול בוקר או במסלול לימודי ערב, מפגשים מתקיימים פעם או פעמיים במהלך השבוע.


המכללה מתמקדת בהכשרות שבאות להעשיר את היכולות המקצועיות של המשתתפים. נלמדים בה מגוון של קורסים שמותאמים להתפתחויות שוק העבודה ובמקביל עורכת המכללה קורסים ייעודיים לארגונים ולמוסדות. בין התכניות שניתן ללמוד במכללת כיוון אפשר למצוא קורס מזכירות רפואית ומסלול משולב ללימודי מזכירות הכולל מספר הכשרות. כמו כן, נערכות הכשרות כגון קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, קורס יועצי מס, קורס בודק שכר מוסמך, קורס ניהול מחסן ממוחשב, קורס סייעות רפואת שיניים, קורס הנחיית קבוצות ועוד מגוון של תכניות לימוד.


המכללה למיסים ולחשבונאות


למכללה זו שלוחות בפרישה ארצית, באזור הדרום פועלות שלוחות בבאר שבע, בקריית גת ובאשדוד. הקורס במזכירות משפטית שעורכת המכללה מעניק מיומנויות בסיסיות בתורת המשפט במטרה לשפר את התקשורת המקצועיות שבין המזכירים לבין עורכי הדין ולייעל את התפקוד היום יומי בהתנהלות מול לקוחות בעת ניהול המשרד. התכנית מתאימה למעוניינים להשתלב בתחום המזכירות וכן הוא יכול להתאים גם למזכירים ומזכירות מנוסים שפועלים בארגונים, במוסדות ובמפעלים וברצונם להתקדם גם לתחום המזכירות המשפטית. במהלך הקורס נלמדים עקרונות עיוניים ופרקטיים שחיוניים למזכירים במשרדי עורכי דין, לרבות הבנה בסיסית בחקיקה ובהוצאה לפועל, ידע בניהול משרד וכלים למתן שירות איכותי. היקפו של המסלול הוא כ - 80 שעות לימוד אקדמיות. עוד ניתן ללמוד במכללה זו קורס ניהול מערכות משרדיות, קורס מזכירות בכירה, קורס מנהלי גביה בהוצאה לפועל, קורס מזכירות רפואית, קורס יסודות הביטוח, קורס ביטוח רכוש, קורס מסחר בשוק ההון וקורסים להכנה למבחנים מקצועיים בתחום החשבונאות.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מזכירה משפטית בדרום?

רוצה לדעת יותר על קורס מזכירה משפטית בדרום?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp