רוצה פרטים על קורס יזמות בצפון?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס יזמות עסקית באזור הצפון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס יזמות בצפון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס יזמות עסקית בחיפה והצפון


מחפשים ללמוד יזמות עסקית בצפון הארץ?


עשרות אלפי עסקים חדשים קמים מדי שנה בישראל, אך רבים מאוד ביניהם אינם שורדים את השנה הראשונה לפעילות. כיצד ניתן למנוע מצבים כאלה ולהבטיח כי עסק חדש יצמח, ישגשג ויביא רווחים ליזמים? אמנם אין נוסחה קבועה ומוחלטת להצלחה בזירת העסקים הדינמית, אך ישנם כלים שיכולים לעזור לבעלי עסקים בתחילת הדרך לקדם ולפתח את היוזמות שלהם ולדחוף אותן קדימה.


הבנה של מצב השוק, ניתוח של צורכי הלקוחות והדרישות שלהם, ידע פיננסי ומשפטי ויכולת להתנהל בהצלחה מול גורמים כמשקיעים, בנקים ורשויות המס הם רק חלק מהמיומנויות שנמצאות בסל הכלים של כל יזם מצליח. מלבדם אפשר לאתר תכונות נוספות, כגון יצירתיות, גמישות מחשבתית, יכולת התמודדות עם אתגרים ומשברים, יכולות עבודה בצוות וכישורי מנהיגות. מי שנמצאים בתחילת דרכם העסקית ועומדים בפני פתיחה של עסק חדש, או שחולמים לפתוח מיזם עסקי משל עצמם, יכולים בהחלט לטפח ולבנות את הכלים הללו וכך ליצור לעצמם תשתית של ידע וכישורים דרכה הם יכולים להשתלב בשוק ולהגיע לרווחיות.


תושבי אזור הצפון, בין אם בעיר חיפה ובין אם בערים וביישובים שסביבה, ששואפים לקדם ולפתח עסקים ומיזמים עסקיים ומעוניינים לקבל כלים מקצועיים לשם כך, יכולים ללמוד בקורס יזמות עסקית. ניתן למצוא את הקורס במגוון של מוסדות באזור הצפון, מרבית התכניות מתקיימות בשעות אחר הצהריים או בערבים וכך מותאמות גם לאנשים עובדים. דרך הקורסים השונים ביזמות יכולים המשתתפים לקבל את כל הידע והכלים בדרך לבנייה של תכנית עסקית וליישומה בפועל, כאשר בתום הקורס יכולים המשתתפים לעשות את הצעדים הראשונים בזירה העסקית ולהפוך את החזון העסקי שלהם לעסק עצמאי חי ופעיל.

 


מוסדות הלימוד


מכללת פסגות


למכללת פסגות שלוחות ברחבי הארץ, שלוחת הצפון ממוקמת בחיפה. קורס יזמות עסקית של מכללה זו כולל 13 מפגשים והוא נפרש על פני כ - 39 שעות לימוד אקדמיות, מפגשים מתקיימים בערבים אחת לשבוע וכך נוחים לשילוב עם עבודה. הקורס בא להכין יזמים להקמה של עסק עצמאי משלהם תוך שילוב בין לימוד עיוני והתנסות פרקטית. במהלכו לומדים על השלבים השונים להקמת עסקים מתכנון ועד לשיווק העסק הפעיל. המשתתפים מתנסים בהכנה של תכנית עסקית למיזמים פעילים או חדשים ובוחנים את ההיבטים השונים של ההתנהלות בזירה העסקית. הם סוקרים מיזמים מצליחים בישראל ובחו"ל ולומדים מתוכם על עקרונות למיתוג עסקי ולקידום מיזמים. נוסף על כך, הם דנים בנושאים כגון עריכת מחקר עסקי, יתרונות וחסרונות של שיטת הזכיינות, תמחור והפצה של מוצרים, שיווק דיגיטלי ושיטות נוספות ליצירת בידול ממתחרים.


במכללה אפשר ללמוד בקורסים נוספים בענפי שוק ההון, הנדל"ן והשיווק. בהם אפשר למצוא קורס מסחר יומי בשוק ההון, קורס אופציות מעו"ף, קורס אג"ח, קורס מט"ח, קורס יזמות נדל"ן, קורס הכנה לבחינות תיווך הנדל"ן, קורס קידום אתרים וקורס גוגל אדוורדס.


מכללת BDO האקדמיה לפיננסים


בין סניפיה של מכללה זו נמצא גם סניף בחיפה. במכללה נערכים קורסים מקצועיים בתחומי שוק ההון והפיננסים. קורס יזמות עסקית של המכללה בא להקנות למשתתפים בו ידע ודפוסי עבודה שדרכם הם יכולים להפוך חזון למיזם פעיל. הקורס מתמקד במיומנויות פרקטיות שנחוצות ליזמים והוא סוקר את השלבים השונים בהקמת העסק, משלב גיבוש הרעיון ועד לניהולו של העסק הפעיל. המסלול גם מקיף כלים פיננסיים ומשפטיים שחיוניים לניהול תקין של עסקים. הוא בא לספק בסיסי ליזמים מתחילים ומאפשר להם להכיר שיטות אסטרטגיות ומיומנויות לתכנון יזמי, דרכן אפשר לזהות הזדמנויות עסקיות והשקעות כדאיות ולתכנן לטווח הארוך. קורס זה נפרש על פני כעשרה מפגשים והוא מתקיים במתכונת הנוחה לאנשים עובדים. עוד נלמדים במכללה זו קורס שוק ההון, קורס ייעוץ השקעות, קורס תיווך נדל"ן, קורס ייעוץ משכנתאות, קורס חשבות שכר, קורס בודק שכר, קורס יזמות נדל"ן, קורס ניתוח טכני ועוד שלל הכשרות בענפי שוק ההון והפיננסים.


מכללת יוזמות


למכללת יוזמות שלוחה בחיפה, בה מתקיימות שלל תכניות ללימודי תעודה בתחום האימון והניהול. הקורסים מתאימים הן לחסרי ניסיון קודם שמחפשים לעשות את הצעדים הראשונים בקריירה העסקית והן ליזמים מנוסים יותר שמעוניינים לפתח את הכלים שברשותם. קורס יזמות עסקית של המכללה מסייע לתלמידיו בגיבוש החזון העסקי והצבת המטרות לעסק החדש, בבניית תכנית פעולה עסקית ובהבנה של היבטים בניהול החשבונות ובהתנהלות מול רשויות המס. כמו כן, נלמדים עקרונות במימון ובתמחור ובניהול הדוחות הכספיים. קורס זה נפרש על פני כ - 60 שעות לימוד והוא מחולק ל - 12 מפגשים.


בתחום הניהול נלמדים במכללה קורסים שונים כגון קורס פיתוח מנהלים, קורס שיווק, קורס ניהול פרויקטים, קורס ניהול משאבי אנוש וקורס מכירות. כמו כן, במכללה נלמדים קורסים בתחום הקואצ'ינג במגוון של התמחויות, כגון קורס אימון עסקי, קורס אימון למנהלים, קורס אימון להפרעות קשב וריכוז, קורס אימון אורח חיים בריא, קורס אימון והנחיית קבוצות ותכניות נוספות.


מכללת מגמות


המכללה, שמפעילה שלוחה בחיפה, עורכת קורס ביזמות עסקית שכולל 12 מפגשים. הקורס מקנה מיומנויות שחיוניות ליזמים בתחילת דרכם והוא מציע למשתתפים לבנות תכנית עסקית למיזמים האישיים שלהם, בדרך לחשיפה בפני משקיעים. התכנית כוללת גם לימוד של עקרונות בפרסום ושיווק, יחסי ציבור, בניית מותגים וגיוס משאבים. במוסד הלימוד ניתן ללמוד בעוד קורסים בתחומי העסקים, שוק ההון והנדל"ן, שמתאימים הן לעובדים מנוסים בתחומים אלה והן למתחילים שמעוניינים להשתלב בהם לראשונה. בין היתר, אפשר לקחת חלק בקורס ביטוח פנסיוני, קורס אסטרטגיות מסחר בשוק ההון, קורס השקעות ויזמות נדל"ן וקורס מט"ח פורקס.

 


מכללת אפיק


מכללת אפיק היא מוסד ללימוד מקצועות השמאות, שוק ההון, הנדל"ן, המשכנתאות והיזמות. בין שלוחותיה של המכללה הפרישה ארצית פועלת גם שלוחה בעיר חיפה. המסלולים השונים שנלמדים במכללה זו מותאמים לצורכים של השוק ולהתפתחויות הדינמיות שלו והם באים לספק לתלמידים ידע וכלים להשתלבות בתפקידים מבוקשים.


הקורס ליזמות עסקית של מכללת אפיק מציע למשתתפים בו להכיר לעומק את תחום היזמות ולקבל כלים מקצועיים לעיבוד רעיונות עסקיים, להגדרת אסטרטגיה יעילה, להכנה של תכנית עסקית ולגיוס של משאבים למימון עסקים חדשים. התלמידים בקורס יכולים לתרגל באופן יישומי את הכלים הנלמדים דרך תרגולים מעשיים, סימולציות ופרויקטים. במכללה נלמדים קורסים נוספים ובהם קורס יזמות נדל"ן, קורס תמ"א 38, קורס בורסה, קורס מט"ח, קורס ניהול תיק השקעות עצמאי וקורס יסודות בשוק ההון.


הסוכנות לעסקים קטנים של משרד הכלכלה


הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה עורכת קורסים מקצועיים מגוונים בפרישה ארצית וגם באזור הצפון, בעיר חיפה. קורסים אלה באים לסייע לבעלי עסקים קטנים או למעוניינים להקים עסק עצמאי ולספק להם כלים וידע למימוש הפוטנציאל העסקי שלהם. בסוכנות מתקיים קורס "יוזמים עסק" שנפרש על פני כ - 12 מפגשים וכולל 56 שעות. במהלך התכנית נלמדים עקרונות לקידום עסקים קטנים בראשית דרכם, כגון כלים בשיווק, עקרונות ניהול פיננסי, עבודה מול רשויות מס ובנקים וסוגיות טכנולוגיות בניהול. בין הקורסים הנוספים שניתן ללמוד בשלוחותיה של הסוכנות ברחבי הארץ נכללים קורס שיווק ויזואלי, קורס יזמות בתחום הנדל"ן, קורס ניהול פייסבוק עסקי, קורס מסחר באמזון, קורס כתיבה שיווקית, קורס פרזנטציה עסקית ועוד שלל תכניות.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס יזמות בצפון?

רוצה לדעת יותר על קורס יזמות בצפון?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: לימודי פיננסים לתעודה

התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע 4.7 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp