לימודי הנדסאים במכללה האזורית כנרת בעמק הירדן
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > הנדסאי > הטכנולוגית כנרת - הנדסאי תוכנה

לימודי הנדסאי תוכנה במכללה הטכנולוגית כנרת

שירות אישי - המכללה האזורית כנרת - הנדסאים

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

לימודי הנדסאי תוכנה - המכללה הטכנולוגית כנרת


מבינים לעומק את עולם התוכנה


תעשיית ההייטק היא השער ממנו יוצאים אל העולם מגוון הפיתוחים שהופכים את חיינו למתקדמים ונוחים יותר. ממערכות תוכנה שמפעילות את ענפי הבנקאות והפיננסים, דרך אפליקציות סמארטפון מתקדמות שמשמשות אותנו לניווט או לרכישה אונליין ועד למשחקי מחשב שמנעימים את שעות הפנאי שלנו, כל המוצרים הללו ועוד רבים אחרים החלו את דרכם כרעיונות במוחם של מהנדסים והנדסאים בתחום התוכנה, ולאחר מכן החלו את התהליך הארוך של פיתוח ובדיקה עד שהגיעו אלינו הצרכנים כמוצרים מוגמרים.


שינויים רבים עוברים באופן מתמיד על ענף ההייטק, טכנולוגיות חדשות משולבות בשוק מדי שנה ודורשות מן העוסקים בענף להתעדכן ולהכיר את החידושים האחרונים כדי לעמוד בקצב המהיר במיוחד של התעשייה. כמויות הנתונים הולכות וגדלות בקצב מסחרר, תקיפות הסייבר הופכות מתוחכמות במיוחד ודרישות הלקוחות הן מתקדמות מאי פעם. כל אלה מציבים לא מעט אתגרים בפני אנשי התוכנה בבואם לפתח מוצרים ויישומים חדשים.


מי שמעוניינים לפתח קריירה בתחומי התוכנה והחומרה ולהשתלב בתפקידים מרתקים בתעשיית ההייטק יכולים ללמוד בתכנית ללימודי הנדסאי תוכנה של המכללה הטכנולוגית כנרת. זוהי תכנית ללימודי הנדסאים שמעניקה ידע מתקדם ומעמיק בפיתוח, ניהול וניתוח של תהליכים בתחומי התכנות והמחשבים. הלימודים מעניקים שלל כלים פרקטיים לבוגרים, שיכולים לסייע להם בהשתלבות בתעשיית ההייטק במגוון של חברות וארגונים. הם יכולים למלא שלל תפקידים ובהם מנהלי רשתות, מנהלי מערכות מידע, מנהלי אבטחת מידע, בודקי תוכנה ותפקידים נוספים שיש להם ביקוש רב בתעשייה של היום. תעשיית התוכנה היא דינמית במיוחד ומתפתחת כל העת וכך קיים ביקוש מתמיד לעובדים איכותיים ומיומנים שיכולים לסייע להצמיח את השוק ולפתח מוצרים ותוכנות מתקדמים ופורצי דרך.


תכנית הלימודים


הסטודנטים במסלול זה ללימודי הנדסאים לומדים על שלל תהליכים ותחומים בעולם התוכנה והמחשבים, תוך שהם מכירים את הטכנולוגיות והיישומים האחרונים והמתקדמים בשוק של היום. הם מתוודעים למספר שפות תכנות עדכניות וכן מעמיקים בתחומי ניתוח מערכות המידע ומערכות זמן אמת. נוסף על כך, הם לומדים על ענפים כגון הנדסת רשתות, אבטחת מידע ופיתוח של אפליקציות מולטימדיה מתקדמות, וכן מכירים מקרוב מגוון של טכנולוגיות נוספות שמותאמות לצורכים המשתנים של השוק.


מתכונת הלימוד


אורכם של הלימודים הוא שלוש שנים, הם מתקיימים במסלול משולב, שבו נערכים שיעורים פעמיים במהלך השבוע בשעות אחר הצהריים והערב וכן בימי שישי בשעות הבוקר, וכך התכנית מותאמת לאנשים עובדים. במהלך לימודיהם, הסטודנטים לוקחים חלק בשיעורים עיוניים וגם בתרגולים מעשיים שונים שבהם מתנסים בפועל במיומנויות התוכנה ויכולים לצבור ניסיון מעשי לפני צאתם אל התעשייה. לקראת סיום הלימודים עורכים הסטודנטים פרויקט גמר יישומי שבו מנתחים תהליכים ואירועים מן התעשייה, הפרויקט מתקיים בליווי ובסיוע של סגל המרצים.

 


על מוסד הלימוד


המכללה הטכנולוגית כנרת מציעה מבחר תכניות להכשרת הנדסאים, בענפים מבוקשים בתעשייה הישראלית. בין המסלולים שניתן ללמוד במכללה זו אפשר למצוא לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי בניין, לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים, לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, לימודי הנדסאי סאונד ולימודי הנדסאי תעשייה וניהול, שמוצעים במגמת התמחות ניהול מערכות תפעוליות או במגמת ניהול רכש ולוגיסטיקה. כמו כן, פועלת במכללה מכינה אשר מאפשרת לשפר את הסיכויים להתקבל ללימודים במסלולי ההנדסאים השונים.


לימודי ההנדסאים במגמות השונות מותאמים לצורכים של השוק הישראלי ולעדכונים האחרונים שמתחוללים בו. הלימודים משלבים עשייה מעשית ומציעים לסטודנטים להכיר מקרוב מכשור מקצועי ותוכנות חדשניות. כך שואפים להעניק לסטודנטים במכללה את הידע והכלים שנדרשים להשתלבות בתעשייה הטכנולוגית ובתחום ההייטק לאחר תום הלימודים.


תנאי קבלה


תנאי הקבלה ללימודי ההנדסאי במסלול זה מותאמים לדרישות שמציבים במה"ט. על המועמדים להיות בעלי בגרות מלאה או בגרות חלקית ובה ציון עובר בבגרות במתמטיקה ובבגרות באנגלית ברמת 3 יחידות ובבגרות בעברית ברמת 2 יחידות. נוסף על כך מתקבלים מועמדים בוגרי מכינה טכנולוגית שעוברים את מבחני הגמר בהצלחה. מועמדים מעל גיל 35 שברשותם אישור המעיד על השלמת 12 שנות לימוד מתקבלים אף הם לתכנית.


תעודה


דיפלומת הנדסאי תוכנה ניתנת לבוגרי התכנית מטעם המכללה הטכנולוגית כנרת ומטעם מה"ט. כדי לקבלה יש לעמוד בכל חובות הלימודים, לעבור את בחינות הגמר ולהשלים את הפרויקט המסכם.עוד מסלולי לימוד - המכללה האזורית כנרת - הנדסאים: 


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English