רוצה פרטים על קורס QA בצפון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס בודקי תוכנה בצפון - בחיפה ובגליל

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס QA בצפון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס בדיקות תוכנה בחיפה והצפון - קורס QA בצפון


מחפשים קורס QA בחיפה ובגליל?


אולי איננו תמיד מבחינים בכך, אך תוכנות מקיפות אותנו מכל עבר, גם במשימות הפשוטות והקטנות ביותר בחיי היום יום. מאפליקציות המובייל, דרך אתרי האינטרנט ועד למערכות הרכב המתקדמות ולמערכות שעליהן מתבססים הבנקים ומשרדי הממשלה, אפשר לראות כיצד חיינו תלויים בתוכנה במובנים רבים. מסיבה זו חשוב במיוחד להקפיד על איכותה של התוכנה ולדעת כיצד להתמודד עם תקלות ובעיות שעולות בה. כך עולה חשיבותו ונחיצותו של תחום בדיקות התוכנה, כאשר הדרישה לבודקי תוכנה בעולם ההייטק גוברת כל העת.


שלב הבדיקות הוא קריטי לתהליך הפיתוח של כל מוצר תוכנה. בודקי התוכנה בוחנים את התפקוד התקין של כל הכלים הנדרשים ומתקנים תקלות שהם מאתרים. כיום מבצעים תהליכי בדיקה לשלל סוגי יישומים ומערכות, בין אם למובייל, לאתרים, לרשתות תקשורת ולפלטפורמות נוספות. השינויים הטכנולוגיים המהירים בתחום התוכנה יוצרים צורך בהתעדכנות מתמדת מצד הבודקים, כדי להכיר את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק.


תושבי הצפון שמחפשים להשתלב בתפקיד מבוקש בהייקט יכולים לפנות לקורס QA. הם יכולים לבחור בין שלל מוסדות שפועלים באזור, בין אם בחיפה ובין אם בערים נוספות בגליל. קורס בדיקות התוכנה מתאים גם למתחילים בתחום התכנות והוא מאפשר לפתוח דלת למשרות רבות נוספות בזירת ההייטק. באזור הצפון ישנה פעילות הייטק ענפה, כאשר ארגונים וחברות רבות שקבעו את מושבן בצפון יכולות לקלוט את בוגרי הקורסים בתום ההכשרות.

 


מוסדות הלימוד


קורס בדיקות תוכנה בחיפה


ג'ון ברייס הדרכה


ג'ון ברייס הדרכה מפעילים שלוחה בצפון, בעיר חיפה. בקורס בדיקות תוכנה כ - 470 שעות לימוד והוא מתקיים כקורס ערב. במהלך הקורס לומדים חלק בתרגולים פרקטיים שבהם אפשר להכיר מקרוב את מתודולוגיות הבדיקה השונות. המשתתפים מכירים מגוון של מתודולוגיות בדיקה ידניות ואוטומטיות ובוחנים את תחומי האחריות של בודקי התוכנה. כמו כן, הם לומדים על העבודה עם מערכות מידע ובסיסי נתונים, על מתודולוגיות פיתוח אג'ייל ועל ניהול סיכונים בתחום הבדיקות. כ - 115 שעות מן הקורס מוקדשות לביצוע של פרויקט מסכם שבו מתנסים בהתמודדות עם אתגרים עכשוויים בבניית מסמכי בדיקה ובדיווח על תקלות.


מוסד הלימוד מסייע לתלמידיו בהשמה בתעשייה ומכווין אותם לעבר ארגונים ומוסדות בהם הם יכולים להשתלב לאחר תום הקורס. בין תכניות הלימוד הנוספות שניתן למצוא במוסד זה נכללים קורס תכנות JAVA, קורס קידום ממומן PPC, קורס Help Desk, קורס מגן סייבר, קורס ניהול רשתות תקשורת MCSA, קורס ניהול מערכות מידע למנהלים, קורס הנדסי מערכות לינוקס ומסלולים נוספים.


מדיאטק ג'ון ברייס חיפה


במדיאטק ג'ון ברייס חיפה אפשר לקחת חלק בשלל תכניות לימוד בעולם המחשבים וההייטק. ביניהן מתקיים גם קורס QA, אשר מכין את התלמידים ביסודיות לקראת מבחני ההסמכה הבין לאומיים לבודקי תוכנה, בחינות ISTQB.במהלך הקורס לומדים על מתודולוגיות בדיקה לאינטרנט ולמובייל ובוחנים כלים אוטומטיים ומתקדמים בתחום הבטחת איכות התוכנה. בקורס זה מתקיים גם פרויקט גמר מעשי שבו מתנסים באופן פרקטי בבדיקות השונות שנלמדות. התלמידים יכולים לבחור בין קורס בוקר לבין קורס ערב, כאשר השיעורים נערכים פעמיים במשך השבוע.


בקורס בדיקות תוכנה, חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון. תלמידים מעל גיל 45 יכולים לקבל זכאות למימון עלויות הקורס. בין הקורסים הנוספים בתחום התוכנה אשר מתקיימים במכללה, אפשר למצוא קורס מאפייני חווית משתמש, קורס עיצוב אפליקציות ואתרי אינטרנט, קורס ניהול קמפיינים ברשתות חברתיות, קורס מסחר אלקטרוני, קורס בניית אתרים בוורדפרס, קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, קורס ניהול רשתות, קורס אנשי תמיכה בכירים, קורס טכנאי רשת סיסקו CCNA, קורס סייבר והאקינג ועוד מבחר של הכשרות.


האקריו - HackerU


האקריו מפעילים שלוחה בעיר חיפה, שם ניתן לקחת חלק בקורס QA. הקורס כולל הכנה מקיפה לבחינות ISTQB וגם מכין את התלמידים לקראת ראיונות עבודה בתעשיית ההייטק. בתחילתו של הקורס מתקיים שלב מיון של כ - 20 שעות לימוד שאחריו ממשיכים לשלב הקורס המורחב, בו כ - 370 שעות לימוד. ניתן לבחור בין מתכונת ערב לקורס בוקר. אורכו של הקורס הוא כארבעה חודשים. הוא משלב עבודה מעשית מרובה וכן מטלות ותרגולים אותם המשתתפים מבצעים בבית בין המפגשים. קורס זה מוכר למימוש הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.


בהאקר יו אפשר ללמוד בעוד שלל תכניות בתחום המחשבים. בין היתר, מתקיימים קורס בניית אתרים פול סטאק, קורס אבטחת מידע וסייבר, קורס פיתוח דוט נט, קורס בניית אפליקציות מובייל, קורס חוויית המשתמש, קורס לינוקס, קורס DBA וקורס שיווק אינטרנטי.

 


הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ


בין שלוחותיה של היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון פועלת גם שלוחה בחיפה. בשלוחה זו אפשר לקחת חלק בקורס להכשרת בודקי תוכנה. המשתתפים בקורס יכולים לבחור בין מסלול ערב שנפרש על פני כחמישה חודשים וכולל שני מפגשים שבועיים, לבין מסלול בוקר שבו לומדים במשך שלושה חודשים ובכל שבוע מתקיימים שלושה מפגשים. הקורס מתמקד בהכנה למבחן ISTQB והוא מקיך שלל בדיקות לאינטרנט ולמובייל. תלמידים בהכשרה זו לומדים על סוגי הבדיקות החדשניים שקיימים בשוק, לרבות בדיקות תקשורת, בדיקות WEB, בדיקות עומסים, בדיקות ERP ובדיקות למובייל. מסלול הלימוד מתאים למעוניינים להשתלב בתחום ההייטק, גם ללא ניסיון קודם בבדיקות תוכנה וכן הוא מתאים למעוניינים בהסבה מקצועית מענפים אחרים לעולם הבדיקות.


ביחידה ללימודי מחשבים והייטק של היחידה ללימודי המשך מתקיימים קורסים נוספים ובהם קורס Data Scientist, קורס אפיון חווית משתמש, קורס מומחי אבטחת מידע, קורס מנהלי אבטחת מידע, קורס פיתוח בינה עסקית BI, קורס ניהול מסדי נתונים DBA ועוד הכשרות. ניתן ללמוד גם בקורסים בתחום הסייבר, בקורסים צילום, בקורסים בניהול, בקורסים בנדל"ן ובתכניות לתואר שני.


המכללה למינהל


למכללה למינהל שלוחה בצפון, בעיר חיפה. בשלוחת חיפה ניתן ללמוד במבחר קורסים מחטיבת המחשבים של המכללה, בהם גם קורס QA להכשרת בודקי תוכנה. הקורס מכין את המשתתפים לבחינות ההסמכה הבין לאומיות והוא משלב תרגול פרקטי רב במטרה לחשוף בפניהם טכניקות בדיקה רבות, הכוללות בדיקות אוטומטיות וידניות בסביבת דוט נט. הקורס נפרש על פני כ - 350 שעות אקדמיות.


עוד נלמדים בחטיבת המחשבים של המכללה קורס תחזוקת מחשבים אישיים, קורס מנהלי רשתות של סיסקו, קורס ניהול רשתות תקשורת מיקרוסופט MCSE, קורס יסודות בעיצוב אתרי אינטרנט, קורס פיתוח אפליקציות מובייל ותכניות נוספות. פועלים גם קורסים בענפים כגון חשבונאות, ניהול, טכנולוגיה, רכב, טיפול ומנהלה, וכן תכניות לימודי הנדסאי.

 


קורס בדיקות תוכנה בנצרת ובגליל


מכללת נצרת עילית יזרעאל


במכללת נצרת עילית יזרעאל אפשר למצוא לצד מסלולי לימודי ההנדסאים גם מבחר של תכניות ללימודי תעודה. במגמת המחשבים של המכללה מתקיים קורס בודקי תוכנה שכולל כ - 200 שעות לימוד ומתקיים בשעות הערב. הקורס מעניק כלים להכשרת בודקי אוטומטים וידניים ומספק להם ידע עדכני על סוגי הבדיקות החדשים בשוק. במהלך התכנית לומדים על בדיקות לאתרי אינטרנט, בדיקות למובייל, בדיקות סייבר ובדיקות לרשתות תקשורת.


כמו כן, בחטיבת המחשבים מתקיימים קורס תחזוקת מחשבים, קורס אבטחת מידע, קורס תוכנת אוטוקאד, קורס גרפיקה ממוחשבת וקורס אקסל. ניתן ללמוד גם בקורסים בתחום הרכב, בקורסי חשבונאות, בקורסי מזכירות, בקורסי שפות ובקורסים בתחום הטכנולוגיה. המכללה עורכת גם תכניות ללימודי הנדסאי המוכרות על ידי מה"ט.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס QA בצפון?

רוצה לדעת יותר על קורס QA בצפון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס QA בצפון
Whatsapp Whatsapp