קורס אמזון במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

המכללה האקדמית ספיר

קורס מסחר באמזון במכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ


כל הכלים להצלחה באמזון


מאז עלייתה של פלטפורמת המסחר הדיגיטלי אמזון, רבים נעזרים בה כדי להגדיל את ההכנסה, בין אם כהכנסה נוספת ובין אם כהכנסה ראשית. סוחרים בזירה זו יכולים אף להגיע לרווחים הגדולים מאלה של סוחרים בכירים ושל עצמאיים. כדי להגיע להצלחה מסוג זה בפלטפורמות המסחר אונליין, חשוב להכיר היטב את המאפיינים שלהן ולשלוט בטכניקות מסחר וקידום מתקדמות, כדי לגבור על המתחרים ולעמוד בתנאי השוק הדינמי.


היום, אמזון היא אחת מפלטפורמות המכירות והמסחר האלקטרוני הגדולות והמצליחות בעולם. בארצות הברית, למשל, יותר ממחצית מהמכירות און ליין מתבצעות בה וגם בישראל אחוזי המכירות הולכים וגדלים משנה לשנה. ישראל נחשבת לאחת ממדינות היעד של חברת אמזון העולמית וכך נפתחות שלל דלתות להשתלבות בקריירה מצליחה בפלטפורמה זו. האתר מציע מודל עסקי ייחודי, שבעזרתו ניתן להגיע להכנסה פסיבית ואף להתפרנס בלעדית ממסחר באתר. מסיבה זו ובסיוע של הכלים המתקדמים במציעה אמזון למשתמשים בה, בוחרים מיליונים של אנשים ברחבי העולם לפתוח בה חנות וירטואלית ולקדם באמצעותה את המוצרים והמותגים שלהם.


המעוניינים להשתלב באחת מפלטפורמות המסחר המבוקשות היום יכולים לרכוש את הכלים לכך בקורס אמזון של המרכז ללימודי חוץ במכללה האקדמית ספיר. מטרתו של הקורס היא הכשרת המשתתפים להקמה של עסקים עצמאיים באינטרנט ולתפעול נכון של חנות וירטואלית בפלטפורמת אמזון, במטרה להגיע לרווחים. הקורס משלב מגוון של תרגולים פרקטיים שבאים לסייע לרכוש ניסיון וידע בתפעול החנות ובניהול מוצלח ורווחי שלה.


תכנית הלימודים


קורס זה מעניק למשתתפים בו כלים תיאורטיים ומעשיים למסחר בפלטפורמת אמזון. בתחילת הקורס המשתתפים מתוודעים לתחום המסחר האלקטרוני ולפלטפורמות המסחר הפופולריות היום, ולאחר מכן מתמקדים במכירות באמזון בסוגי החשבונות ובסוגי החנויות שניתן להקים בה, תוך שהם מביאים בחשבון את נקודת המבט של הלקוחות. בהמשך, נלמדת שיטת Private Label למותגים פרטיים כאשר המשתתפים בוחנים דרכים לאיתור של המוצרים, לתמחורם הנכון ולהעלאתם לחנות. כמו כן, נבחנות סוגיות בחקר שוק ובמחקר על מתחרים ובהבנה של דפוסי התנהגות של לקוחות. כמו כן הם דנים בהתנהלות נכונה מול חברות שילוח מקומיות ובין לאומיות ורוכשים מושגי יסוד בתחומי הלוגיסטיקה והמחסנים. כמו כן, הם עוסקים בתחום הקידום והפרסום ולומדים לשווק את החנויות שלהם בפלטפורמות דיגיטליות, כגון ברשתות החברתיות ובמנוע החיפוש של גוגל, תוך שהם מתמקדים גם בסוגיות בשירות לקוחות ובחשיבה יצירתית והמצאתית לסוחרים באמזון.


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני כ - 36 שעות אקדמיות, הוא מחולק ל - 7 מפגשים. השיעורים נערכים אחת לשבוע, בשעות אחר הצהריים והערבים. התכנית כוללת לימודים עיוניים לצד התנסות מעשית במסחר. המשתתפים פותחים חשבונות באמזון ובסיוע של המרצים בקורס מתרגלים את כל הפעולות והתהליכים שנדרשים מן הסוחרים וכך יכולים לצבור ניסיון פרקטי בטכניקות המסחר.


נושאי הלימוד


התלמידים בקורס אמזון לומדים על מגוון של נושאים וביניהם:

 

 • מחקרי שוק ומתחרים
 • איתור ספקים מקומיים
 • העלאת מוצרים לאמזון
 • חישוב עמלות ה - FBA
 • מכירות באמזון באירופה
 • חשיבות חוות דעת ומשוב
 • משלוח למחסני אמזון FBA
 • לוגיסטיקה, מחסנים וחברות שילוח    
 • שירות לקוחות
 • מסחר אלקטרוני
 • יצירת מותג פרטי
 • אמזון בעיני הקונים
 • תמחור מוצרים נכון
 • בחירת חברת שילוח
 • מסחר באיביי ובאטסי    
 • ועוד


סגל הוראה


מרצה הקורס הוא מלווה ויועץ אישי לפלטפורמות מסחר שונות, בהן גם אמזון. הוא הוביל מאות סוחרים להקמת חנויות ולניהול המסחר. כמו כן, הוא יזם עסקי אשר עוסק בפועל במסחר בפלטפורמות שונות ושותף לחממת העסקים של אמזון.


על מוסד הלימוד


המרכז ללימודי חוץ של המכללה האקדמית ספיר עורך שלל הכשרות מקצועיות בענפים שיש להם ביקוש בשוק העבודה, כגון חשבונאות, ניהול, טכנולוגיה, עיצוב ותרפיה. בין היתר, ניתן ללמוד בקורס ניהול יזמות עסקית, קורס הכשרת דירקטורים, קורס שיווק במדיה דיגיטלית, קורס ניהול שיווק וקידום מכירות, קורס יזמות ותיווך נדל"ן, קורס ניהול ופיתוח קהילתי ועוד שלל הכשרות, שבאות להעניק כלים פרקטיים ליישום בשוק העבודה.


תנאי קבלה


מסול זה מתאים למעוניינים לפתוח חנות וירטואלית באמזון, אין צורך בידע קודם במסחר אלקטרוני כדי להתקבל לקורס, הוא מתאים הן לסוחרים מנוסים והן לסוחרים בתחילת דרכם.


תעודה


למשתתפים שעומדים בכל הדרישות במהלך הקורס בהצלחה מוענקת תעודת גמר על ידי המכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

לימודי תרפיה בתנועה וריקוד
אלישבע לוי
ללא תגובה
מתי קורס הרפלקסולוגיה הקרוב ביותר
מריאנה
ללא תגובה
תנאי קבלה ללימודי כלכלה וחשבונאות
אלונה
ללא תגובה
משך ותנאים לקבלה לקורס רפלקסולוגיה
קרן
ללא תגובה
קורס לגברים בלבד בעיסוי
נהוראי
ללא תגובה
הסבה לעבודה סוציאלית בספיר
שיימא
ללא תגובה
לימודי בדיקות תוכנה לנוער בסיכון
שירה רחמים
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp