רוצה פרטים על קורס שיווק בצפון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי שיווק ופרסום בצפון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס שיווק בצפון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי שיווק לתעודה בצפון


רוצים ללמוד קורסים בשיווק בחיפה והגליל?


במשק דינמי, תחרותי וטכנולוגי מתמיד, כיצד יכולים ארגונים לשמור על יתרון ולהביא את המוצרים והשירותים שלהם לקהל ידע רחב ככל האפשר? אחד הדרכים לעשות זאת היא לטפח אסטרטגיית שיווק יעילה, שמותאמת לשינויים הרבים שעוברים על השוק ולצורך של הלקוחות. ישנם מגוון כלים שיווקיים ופרסומיים שבאים לסייע לחברות לקדם את עצמן בזירות שונות כגון בפלטפורמות דיגיטליות, בכלי התקשורת ובעולם העסקי.


מי שמתגוררים באזור הצפון ומעוניינים לפתח את כישורי השיווק שלהם יכולים ללמוד במגוון תכניות ללימודי שיווק אשר מתקיימות באזור. בין אם בעיר חיפה או בערים שונות בגליל המערבי או העליון, מגוון של מכללות ומוסדות עורכים קורסים ללימודי תעודה דרכם ניתן להכיר אסטרטגיות שיווק מתקדמות וכלים פרקטיים במכירות. חלק מן הקורסים מתמקדים בתחום השיווק הדיגיטלי ושמים דגש על עקרונות לקידום ולשיווק באינטרנט ובמדיה החברתית. באזור הצפון ישנן שלל אפשרויות תעסוקה בתחום השיווק והפרסום, כאשר בוגרי הקורסים יכולים ליישם את הידע שנלמד כדי להשתלב כמנהלי שיווק בארגונים ובחברות בשלל מגזרים. כמו כן, הם יכולים לעשות שימוש בידע הנרכש כדי לקדם את העסקים או הסטארט אפים שלהם.

 


מוסדות הלימוד


לימודי שיווק בחיפה


המכללה למינהל


מבין שלוחותיה של המכללה למינהל ברחבי הארץ, פועלת באזור הצפון שלוחת חיפה. במכללה ישנו בית ספר לשיווק, ניהול ומשאבי אנוש שבו מתקיימים שלל קורסים. בתחום השיווק, ניתן ללמוד בקורס ניהול שיווק ופרסום ויחסי ציבור. הקורס מעניק כלים לפיתוח ולהובלה של אסטרטגיה שיווקית יעילה בארגונים. הקורס נפרש על פני כ - 160 שעות לימוד. במוסד הלימוד מוצעות עוד הכשרות נוספות כגון קורס מנהל עסקים לתעודה, קורס סחר בינלאומי, קורס ניהול משאבי אנוש, קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה ועוד.


האקריו - HackerU


בהאקריו, שלו שלוחות בחיפה וברמת גן, אפשר ללמוד במגוון של קורסים בתחומי המחשבים והייטק, וכמו כן מתקיים במכללה זו קורס שיווק באינטרנט. קורס זה חושף את המשתתפים לפלטפורמות לשיווק אינטרנטי ולקידום אתרים ובמהלכו מתנסים ביצירה של אתר ובגיבוש של אסטרטגיות שיווקיות עבורו, תוך הפעלת מבחר כלים פרסומיים למובייל ולמדיה החברתית. נוסף על כך, הקורס מכין למבחני הסמכה של חברת גוגל לשיווק אינטרנטי.


בתחילת הקורס נערך שלב מיון של כ - 20 שעות, מי שעוברים את המבדק שבסיומו ממשיכים לחלק המורחב של הקורס שכולל כ - 480 שעות. בתום הקורס מתקיים סטאז' מעשי שבו מתרגלים עבודה פרקטית מול לקוחות. ניתן ללמוד במסלול בוקר או בקורס ערב.


הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ


היחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך של הטכניון מפעילה קורסים בשלוחה בחיפה. קורס שיווק דיגיטלי של היחידה מיועד למנהלים וליזמים שמחזיקים בידע בסיסי בשיווק ומחפשים להעמיק את השליטה שלהם בעולם השיווק הדיגיטלי כדי לקדם את העסקים והמיזמים שלהם. במהלך הקורס, אשר נפרש על פני כ - 17 מפגשים, לומדים כיצד לקחת החלטות שיווקיות שקולות ויעילות יותר תוך שימוש בכלים מתקדמים בתחום. הקורס משלב בין פיתוח החשיבה האסטרטגית לחשיבה אקדמית מתקדמת.


היחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך עורכת הכשרות במגוון של ענפים נוספים, כגון בתחום המחשבים וההייטק, בתחום הצילום ובתחום הנדל"ן. בין הקורסים שמתקיימים בה אפשר למנות קורס ניהול מוצר, קורס דירקטורים, קורס ניהול סייבר, קורס מומחי אבטחת מידע ועוד שלל הכשרות.

 

המכללה המשותפת


למכללה המשותפת מספר שלוחות באזור הצפון, בחיפה וכן בערים נצרת וסכנין. במכללה זו אפשר ללמוד בקורס שיווק באינטרנט וקידום אתרים, שבו לומדים על תחום הקידום הממומן והקידום האורגני ומקבלים הכשרה לשימוש בכלים של חברת גוגל לקידום של אתרים. בין היתר לומדים על ישומי גוגל אנליטיקס וגוגל אדוורדס. כמו כן, נלמדים עקרונות שיווק במדיה חברתית ובפלטפורמות כגון יוטיוב, איביי ואטסי. קורס זה כולל כ - 108 שעות אקדמיות.


כמו כן, מתקיים במכללה קורס שיווק וקידום מכירות. קורס זה מציע כלים להשתלבות בתפקידי מכירות ושיווק ומפתח את הכישורים של המשתתפים בתחום היזמות העסקית. לאורך התכנית לומדים לשווק מוצרים ושירותים ולהוביל תהליכי קידום מכירות. קורס זה נפרש על פני כשמונה חודשים. עוד מתקיימים במכללה המשותפת קורס משכנתאות ובנקאות, קורס מזכירות משפטית, קורס ביטוח אלמנטרי, קורס מנהל עסקים, קורס ייבוא ייצוא וסחר בינלאומי, קורס ניהול משרד ממוחשב וקורסים נוספים.


המכללה לניהול


במכללה זו, שפועלת בחיפה, ניתן ללמוד בקורס קידום מכירות ושיווק. היקפו של קורס זה הוא כשבעה חודשים והוא מעניק למשתתפים בו שלל כלים תיאורטיים ופרקטיים לשיווק. בעזרת הידע שנרכש בתכנית המשתתפים יכולים להשתלב כמנהלי ואנשי שיווק במגוון רחב של ארגונים. לאורך הקורס הם מתוודעים לאסטרטגיות שיווק ולמיומנויות דרכן ניתן לקדם תהליכי שיווק ומכירה באופן שמותאם לארגון ולצורכיו. במכללה זו מתקיימות הכשרות מקצועיות נוספות, בענפים כגון חשבונאות, ניהול, מזכירות, ביטחון וטיפול.


אינטלקט אקדמון


המכללה הממוקמת בחיפה עורכת קורס ניהול שיווק, שמתמקד בהענקת מיומנויות ניהול למשתתפים. במהלך הקורס, שהיקפו הוא כ - 160 שעות לימוד, מרחיבים את סל הכלים השיווקי ואת הכישורים בתחום המכירות ומפתחים את היכולות הניהוליות להובלת תהליכים שיווקיים בארגון. במוסד הלימוד אפשר לקחת חלק בעוד מבחר הכשרות בענפי מבוקשים. בין הקורסים שמתקיימים במכללה אפשר למנות קורס ניהול משאבי אנוש, קורס ניהול לוגיסטי, קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, קורס מזכירות רפואית, קורס ניהול עבודה בבניין ועוד שלל הכשרות.

 


לימודי שיווק בגליל - טבריה, עפולה והסביבה


מ.ט.י גליל מערבי


מ.ט.י גליל מערבי מציעים שלל קורסים שמותאמים לפיתוח של עסקים קטנים ומיזמים בתחילת דרכם. למוסד זה שלוחות במספר ערים בגליל המערבי. קורס שיווק דיגיטלי של מוסד זה נפרש על פני כעשרה מפגשים והוא כולל 40 שעות לימוד. הקורס מעניק כלים לשיווק באינטרנט וברשתות חברתיות ובו לומדים על טכניקות פופולריות לשיווק ועל טכניקות בעזרתן אפשר להגדיל את הרווחים של מיזמים ועסקים. בין היתר, נלמדות אסטרטגיות לשיווק בפייסבוק, בלינקדאין, בטוויטר וכן להקמת בלוגים שיווקיים וניהולם. במהלך התכנית מתקיימות התנסויות ותרגילים מעשיים דרכם מכירים בפועל את הכלים הדיגיטליים לשיווק.


במ.ט.י גליל מערבי וקריות ניתן לקחת חלק בעוד מבחר תכניות ללימודי תעודה בענפים מבוקשים במשק הישראלי, כגון בניהול, בחשבונאות, בעיצוב ובאימון והדרכה. בין היתר, מתקיימים בו קורס ייעוץ משכנתאות, קורס עיצוב והפקת אירועים, קורס הדרכת אמנות וקיימות וקורס סחר בינלאומי ייחודי שמתקיים כולו בסין ומשלב התנסות פרקטית במסחר.


המכללה האקדמית כנרת - לימודי תעודה


המכללה האקדמית כנרת, שממוקמת בקרבת העיר טבריה, מפעילה את היחידה ללימודי תעודה ובה נערכות שלל הכשרות מקצועיות בתחום הניהול, בחשבונאות, בתחום הכשרת הטכנאים, בענף המחשבים ובענפים נוספים. קורס שיווק ומכירות שמתקיים ביחידה משלב בין לימוד עיוני לבין התנסות מעשית בכלים שיווקיים מגוונים. במהלך הקורס לומדים איך לשפר תהליכי פרסום ושיווק במטרה להגדיל את היקף המכירות ואת הרווחים. במסלול מתאים הן לעובדים בתחום המכירות והשיווק שמחפשים כלים להגדלת היצע הלקוחות ולשימור של לקוחות קיימים, והן לבעלי ארגונים ועסקים שמעוניינים להעלות את ההכנסות וליזום תהליכי שיווק חדשניים ומתקדמים. כמו כן, קורס זה כולל סדנאות מעשיות בתחום המכירות ובתחום המיתוג האישי, במטרה להרחיב את סל הכלים של המשתתפים. בין הקורסים שמתקיימים ביחידה ללימודי תעודה אפשר למצוא גם קורס גישור, קורס ניהול לוגיסטיקה ורכש, קורס להכשרת דירקטורים, קורס ניהול קניינות ורכש, קורס ניהול משאבי אנוש, קורס התחדשות וצמיחה במרחב הכפרי ועוד.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס שיווק בצפון?

רוצה לדעת יותר על קורס שיווק בצפון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס שיווק בצפון
Whatsapp Whatsapp