קורס מסחר באיביי במדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס מסחר באיביי במדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס מסחר באיביי במדיאטק ג'ון ברייס חיפה - קורס Ebay


זירת ההצלחה הדיגיטלית


אם עד לא מזמן שלטו הקניונים ביד רמה בשגרת הקניות שלנו, הרי שהיום ניתן לומר שהם פינו את מקומם לאתרי מסחר אלקטרוני. בזירת האינרנט ניתן למצוא לא מעט פלטפורמות קנייה ומכירה שצומחות בקצב מסחרר ומציעות ללקוחות אפשרויות לחוויית קנייה חדשנית ומתקדמת. ההערכה היא שבעתיד הקרוב, שירותי המרכז הלוגיסטי של דואר ישראל יידרשו לטפל בלמעלה מ - 14 מיליון חבילות נוספות מדי חודש, כל זאת בעקבות עלייה מתמדת בקניות אונליין. הציפייה היא כי מספרים אלה עוד ילכו ויאמירו. ההצלחה בזירת המסחר האלקטרוני מורכבת מגורמים רבים, אותם צריך להביא בחשבון כאשר באים לנתח את המגמות המובילות בשוק, את צורכי הלקוחות ואת אסטרטגיות השיווק והמכירה שמתאימות לעידן האינטרנט המתקדם שאנו חיים בו היום.


מי שמעוניינים להקים חנות וירטואלית ולהשתלב בעולם התוסס והצומח של מכירות אונליין יכולים ללמוד בקורס מסחר באיביי של מדיאטק ג'ון ברייס חיפה ובו להכיר את אתר המסחר הגדול ביותר היום וכיצד להצליח בו. הקורס בא לספק סל כלים פרקטי לפיתוח של מותגים פרטיים מצליחים ולמכירתם בפלטפורמת איביי, תוך היכרות עם מגמות ותהליכים עכשוויים זירת האינטרנט, דרכם ניתן למשוך לקוחות אל החנות הווירטואלית ולעודד אותם לשוב אליה פעמים רבות כלקוחות מרוצים.


תכנית הלימודים


משתתפי הקורס רוכשים כלים בשלל נושאים חשובים דרכם הם יכולים לפתח מותגים פרטיים ולמכור אותם באיביי. הם מתוודעים להתפתחויות הדינמיות של תחום המסחר האלקטרוני ומקבלים יכולות מקצועיות דרכן הם יכולים לשמש מנהלי מוצרים, תוך הקפדה על פרטים קטנים וחשובים בעזרתם ניתן לעודד לקוחות לרכוש את המוצרים. לאורך הקורס המשתתפים דנים בתהליכים שנדרשים לפיתוח והקמה של מותגים פרטיים בפלטפורמות הפופולריות ביותר באינטרנט היום. הם מתרגלים טכניקות למיקסום של מכירות ולומדים ליצור הכנסות שוטפות מעסקים חדשים. כמו כן, הם לומדים על דרכים ושיטות להקמה של עסקים מצליחים בזירת האינטרנט ולשמירה על הצלחתם.


מתכונת הלימוד


זהו קורס מעשי שכולל הרצאות תיאורטיות ותרגולים פרקטיים במודולים רלבנטיים. היקפו של הקורס הוא כחודש לימודים והוא כולל כ - 35 שעות לימוד. מפגשים נערכים פעמיים במהלך השבוע בערבים, או לחלופין באחד מימי השבוע ובימי שישי בבקרים. קורס זה מוכר למימוש הפיקדון לחיילים משוחררים.


נושאי הלימוד


בין הנושאים אשר נלמדים במסגרת הקורס אפשר למנות גם:

 

  • מכירה באמצעות איביי
  • עולם המסחר האלקטרוני
  • כללים למכירה נכונה באיביי
  • שיווק, פרסום ומודלים למכירה    


על מוסד הלימוד


מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מציעה מגוון של תכניות לימוד בתחומי ההייטק והמחשבים, אשר באים להכשיר את התלמידים להשתלבות בתעשיית ההייטק באזור הצפון וברחבי הארץ. הקורסים מותאמים להתפתחויות העדכניות של שוק המחשבים והתוכנה והם כוללים מגוון של תרגולים מעשיים כדי לסייע למשתתפים לצבור ניסיון פרקטי. מוסד זה עורך שיתופי פעולה עם חברות כגון מיקרוסופט, סיסקו וצ'ק פוינט והוא משמש מרכז בחינות של חברות אלה. חלק ממסלולי הלימוד שנערכים במדיאטק ג'ון ברייס חיפה מוכרים גם על ידי משרד הכלכלה.


בין הקורסים המגוונים שמתקיימים במוסד הלימוד אפשר למצוא קורס טכנאי PC ורשתות תקשורת, קורס פיתוח ובניית אתרים PHP Webmaster, קורס פיתוח בסביבת אינטרנט פול סטאק, קורס פיתוח בשפת ג'אווה, קורס גרפיקה ממוחשבת לדפוס, קורס אנשי תמיכה בכירים וקורס מאפייני חוויית משתמש UX. כמו כן, בתחום המסחר האלקטרוני מתקיים קורס מסחר באמזון וקורס מסחר אלקטרוני, מסלול מקיף שבו לומדים על מספר פלטפורמות מוכרות ופופולריות למכירות אונליין.


תנאי קבלה


מסלול זה מתאים למועמדים בעלי זיקה למחשבים, שמעוניינים ליצור הכנסה מפיתוח של מותגים פרטיים וממכירתם בקניונים וירטואליים גדולים בעולם. הוא מיועד לסוחרים קונבנציונאליים שברצונם לפתח עסקים וירטואליים בין לאומיים, לסוחרים מקוונים שמחפשים להרחיב את גבולות העסקים שלהם מחוץ לגבולות המדינה וכן למנהלי מכירות ולסמנכ"לים שברצונם להיעזר בפלטפורמות בין לאומיות כדי להרחיב את ערוצי המכירה והשיווק.


במסגרת תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להכיר את מערכת ההפעלה חלונות ברמה תפעולית ולהיות בעלי ידע בהבנת הנקרא בשפה האנגלית. מתאימים מוזמנים לראיון אישי לבדיקת התאמתם לקורס.


תעודה


בסיום הקורס מקבלים משתתפים שעומדים בכל הדרישות תעודת גמר מטעם מדיאטק ג'ון ברייס חיפה.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק
Whatsapp Whatsapp