רוצה פרטים על קורס חשמלאי מוסמך בצפון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס חשמלאי מוסמך בחיפה, בקריות, בנצרת, בעפולה ובצפון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס חשמלאי מוסמך בצפון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חשמלאי מוסמך בצפון הארץ


מחפשים קורס חשמלאי מוסמך בחיפה והצפון?


ענף החשמל הוא בין התחומים הצומחים במשק, שכן מרבית ענפי הייצור והתעשייה תלויים בו. פעילותם של המתקנים והמערכות החשמליות והאלקטרוניות נמצאת בבסיסן של תעשיות ההייטק והטכנולוגיה, של תעשיית המכונות והתעשייה הכבדה וכן של ענפים כגון פארמה, בניין וענף המזון.


בין דרגות ההסמכה המקצועיות בתחום החשמל, אותן קובע משרד הכלכלה, נמצאת גם הסמכת "חשמלאי מוסמך", הכשרה זו מאפשרת לעוסקים בה להתקין ולתחזק מתקני חשמל במתח נמוך, בעוצמת זרם תלת פאזי של 3 X 80 אמפר. הם יכולים גם לערוך תכניות במתקנים אלה ולדאוג להיבטי הביקורת והפיקוח על פעילותם התקינה. יש לציין כי מדובר בתפקיד חשוב הן במגזר התעשייתי והן בשוק הפרטי, שיש לו חלק חיוני בהתמודדות עם תקלות וכשלים ובתחזוקת השוטפת של מערכות חיוניות לתעשייה.


באזור צפון הארץ אפשר למצוא שלל תכניות להכשרתם של חשמלאים מוסמכים. ישנם מוסדות שפועלים באזור חיפה ובאזור הקריות וכן מוסדות שממוקמים בגליל התחתון ובגליל העליון במגוון של ערים כגון נצרת, עפולה וחצור. הקורסים מתקיימים לרוב במתכונות נוחות לשילוב עם עבודה והם מקנים מגוון של כלים פרקטיים להשתלבות במקצוע החשמלאי, לצד הכנה לקראת מבחני ההסמכה שדרושים לקבלת הרישיון.


בוגרי קורס חשמלאי מוסמך שעומדים בכל חובות ההכשרה - בהם מעבר של מבחני הסמכה וועדה מקצועית - יכולים לאחר קבלת הרישיון להשתלב במגוון של אפיקי תעסוקה, במגזר הציבורי והפרטי. הם יכולים להשתלב כטכנאים במתקנים תעשייתיים, בתחום הקבלנות, במפעלים גדולים, בחברות פרטיות וכן בחברת החשמל. נוסף על כך, באפשרותם לפתוח בקריירה עצמאית כחשמלאים, ולהעניק שירותים למגוון של ארגונים עסקיים ולקוחות פרטיים. בשוק של היום ישנה דרישה מתמדת לחשמלאים איכותיים והציפייה כי הדרישה רק תלך ותגדל. לאחר צבירה של ניסיון פרקטי בעבודה, הם יכולים גם לעלות את דרגת ההסמכה, דרך השתתפות בקורסים נוספים. עלייה בדרגת ההסמכה מאפשרת להעלות את שכרם של החשמלאים וכן מציעה להם להרחיב את מנעד הלקוחות ותחומי האחריות שלהם.

 

 

מוסדות לימוד


קורס חשמלאי מוסמך בחיפה


המכללה למינהל


בין שלוחותיה של המכללה למינהל פועלת גם שלוחה באזור הצפון, בעיר חיפה. קורס חשמלאי מוסמך של המכללה נפרש על פני כ - 1080 שעות לימוד ואורכו הוא כשנתיים. שיעורים מתקיימים בשעות הערב, פעמיים במהלך השבוע והם כוללים הכנה ממוקדת לקראת מבחני ההסמכה של משרד הכלכלה. תלמידי הקורס לומדים בהרחבה על תורת החשמל, על מכונות ומתקנים, על בקרים מתוכנתים ועל עקרונות הבטיחות בעבודה בחשמל בתעשייה.


בבית הספר למקצועות החשמל של המכללה מתקיימות גם הכשרות נוספות וביניהן קורס חשמלאי ראשי, קורס חשמלאי מעשי, קורס טכנאי קירור ומיזוג אוויר וקורס בקרים מתוכנתים. נוסף על כך, במכללה אפשר ללמוד בקורסי מחשבים, בקורסים בחשבונאות, בקורסים בניהול, בקורסי ביטוח, בקורסי מזכירות ובעוד שלל הכשרות, וכן במסלולים ללימודי הנדסאי.


מכללת עתיד


מכללת עתיד מפעילה מ ספר שלוחות באזור צפון הארץ, ביניהן בערים חיפה, כרמיאל, קריית מוצקין ואום אל פחם. במכללה זו אפשר ללמוד בשלל קורסים בתחום החשמל והאלקטרוניקה, בהם קורס חשמלאי מוסמך שהיקפו כ - 1080 שעות לימוד אקדמיות. במהלך הקורס מעמיקים בסוגיות בחשמל ובאלקטרוניקה תעשייתית, בפיקוד ובקרה ובתהליכי עבודה מעשיים במתקנים ומערכות בתעשייה. הקורס משלב בין לימוד עיוני לבין התנסות פרקטית בסדנאות חשמל.


נוסף על כך, אפשר ללמוד בקורסים כגון קורס חשמלאי מעשי, קורס חשמלאי ראשי, קורס חשמלאי מתח גבוה, קורס בקרים מתוכנתים וקורס טכנאי שירות למכשירי חשמל ביתיים. בין התחומים הנוספים שאפשר ללמוד במכללה אפשר למנות קורסי רכב ותחבורה, קורסים בתחום המתכת והתעשייה, קורסי מינהל, קורסים בבניין ובטיחות, קורסי מחשבים, קורסים בתשתיות ואנרגיה וקורסים בפיננסים וחשבונאות.


מכללת כרמל בטיחות


מכללה זו פועלת בעיר חיפה והיא מתמקדת בתחומי הבטיחות והכשרת אנשי מקצוע לתעשייה. המרכז להכשרת חשמלאים של המכללה עורך שלל קורסים, בהם קורס חשמלאי מוסמך, קורס חשמלאי מסוייג, קורס חשמלאי מתח גבוה, קורס חשמלאי בודק וקורס בקרים מתוכנתים. במכללה פועלות הכשרות בענפים כגון תעשייה, כיבוי אש, תחבורה, בנייה, ניהול וטכנולוגיה.

 

קורס חשמלאי מוסמך של מכללת כרמל בטיחות מתקיים במתכונת בוקר, כקורס ערב או במסלול משולב לבחירתם של המשתתפים. חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי. הקורס מכשיר את הבוגרים להשתלבות בעבודה במתקנים במתח נמוך ובעריכת בדיקות לתכניות במתקנים תלת פאזיים. הוא משלב גם היכרות עם תקנים בחשמל ועם סוגיות בבטיחות בעבודה.

 

קורס חשמלאי מוסמך בקריות

 

מכללת אורט קריית ביאליק


מכללת אורט קריית ביאליק היא מוסד להכשרת הנדסאים, שבו מתקיימים גם קורסים ללימודי תעודה בשלל תחומים מבוקשים בתעשייה. בתחום החשמל, ניתן ללמוד בקורס חשמלאי ראשי, בקורס חשמלאי מתח גבוה, בקורס הכנה לוועדות רישיון החשמל וכן בקורס חשמלאי מוסמך. קורס ערב זה מכשיר את תלמידיו להשתלבות בתפקידי חשמלאים שביכולתם להתקין ולתחזק מערכות חשמל במתקנים ובדירות ולוחות בקרה ופיקוד.


בין התחומים הנוספים שאפשר ללמוד במכללת אורט קריית ביאליק נכללים קורסים בעיצוב, קורס בקרת איכות, קורס פיתוח אפליקציות, קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 ומסלולים נוספים. כמו כן, פועלת במכללה מכינה טכנולוגית שמציעה לקבל הכנה ממוקדת לקראת לימודי הנדסאים.

 

 

קורס חשמלאי מוסמך בגליל התחתון, בגליל העליון


מכללת נצרת עילית יזרעאל


במכללה זו אפשר ללמוד במגוון של תכניות להכשרת הנדסאים וכן במסלולים ללימודי תעודה. היא מציעה מספר קורסים להכשרת חשמלאים מוסמכים, לפי הרקע והניסיון הקודם. בין הקורסים הללו אפשר למצוא קורס חשמלאי מוסמך שמיועד להנדסאי מכטרוניקה מוסמכים, וכן קורס חשמלאי מוסמך מקוצר, אשר נערך במתכונת ערב ובימי שישי.


מכללה זו פועלת כדי לקדם את תחום ההייטק והטכנולוגיה באזור צפון הארץ, היא מכשירה אנשי מקצוע במגוון של מסלולים ומפעילה קשרים עם גופים וארגונים באזור הצפון במטרה לסייע לבוגרים בסיום לימודיהם. תכניות הלימוד של המכללה מותאמות להתפתחויות העדכניות של התעשייה במטרה להקנות ידע חדשני ורלבנטי לבוגרים.


מכללת MBC לטכנולוגיה ולמדעים


מכללת MBC, אשר ממוקמת באזור התעשייה של חצור הגלילית, עורכת שלל קורסים בתחומי הטכנולוגיה והתעשייה, אשר שואפים להכשיר אנשי מקצוע איכותיים להשתלבות בתעשייה בצפון וברחבי הארץ. קורס חשמלאי מוסמך של מכללה זו בא להכין את המשתתפים לקראת מבחני ההסמכה של משרד הכלכלה, והוא מקיף שלל סוגיות תיאורטיות בתחום החשמל לצד התנסות מעשית במעבדות וסדנאות, שם ניתן להכיר את הציוד המקצועי, את תהליכי העבודה ואת התקלות הנפוצות במערכות חשמל.


חטיבת החשמל והאלקטרוניקה של המכללה עורכת גם קורס להכשרת טכנאי טלפונים סלולריים וטאבלטים, קורס בקרים מתוכנתים וקורס התקנה ושירות למתקני קירור ומיזוג אוויר. פועלות גם חטיבות בתחומים נוספים, כגון חטיבת מתכת ומכונות, חטיבת פיננסים וחשבונאות, חטיבת הייטק ומחשבים וחטיבה למקצועות היופי.


מכללת עמל הישגים


זוהי רשת מכללות ללימודי הנדסאי והכשרה מקצועית, היא מפעילה שלוחות ברחבי הארץ, כאשר באזור בצפון פועלות שלוחות בערים נצרת ועפולה. במכללה זו אפשר ללמוד בשלל הכשרות בתחום החשמל, בהן גם קורס חשמלאי מוסמך שכולל 1080 שעות לימוד. הקורס מעניק את כל הידע והכלים שנדרשים לקבלת רישיון החשמלאי, בהתאם לחוק החשמל. כמו כן, מי שמעוניינים להמשיך ולקדם את הכשרתם בעולם החשמל יכולים לפנות גם לקורסים נוספים שעורכת המכללה, כגון קורס חשמלאי שירות מכשירים ביתיים, קורס חשמלאי בודק, קורס חשמלאי מעשי, קורס חשמלאי אחזקה, קורס חשמלאי מתח גבוה וקורס חשמלאי ראשי.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס חשמלאי מוסמך בצפון?

רוצה לדעת יותר על קורס חשמלאי מוסמך בצפון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור