רוצה פרטים על קורסי ניהול בירושלים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורסים בניהול בירושלים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורסי ניהול בירושלים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים בתחום הניהול בירושלים

 

שינויים רבים עוברים על שוק העבודה לאורך השנים, הוא מתעצב ומשתנה בהתאם לטכנולוגיות חדשות, למדיניות כלכלית, לתמורות בתחום משאבי האנוש ולתהליכים חברתיים. עם זאת, היבט אחד נותר קבוע למרות השינויים הרבים והוא הצורך במנהלים איכותיים אשר ינהיגו ארגונים ועסקים לעבר צמיחה ורווחיות. החלטות מכריעות רבות עומדות בפני מנהלים בבואם לנווט את החברה לעבר הצלחה, כדי לקבל אותן באופן יעיל ונכון חשוב להחזיק בידע נרחב בתחום הפיננסי, המשפטי, השיווקי והטכנולוגי. כמו כן, מנהלים חייבים להיות ערים לשינויים המתמידים שעוברים על המשק, הן בפן המקומי והן בזירה הגלובלית. מסיבה זו, בוחרים מועמדים רבים לתפקידי ניהול ללמוד בקורסים ייעודיים, דרכם הם יכולים לרכוש את מכלול הכלים שנדרשים בעבודת הניהול.


המתגוררים בירושלים ובסביבתה, וכן תושבי אזורים אחרים שברצונם ללמוד ולעבוד בעיר, שמעוניינים לרכוש כלים ניהוליים ולהתקדם בסולם הארגוני יכולים לפנות לשלל קורסי ניהול שמתקיימים במוסדות הלימוד השונים בעיר. חלקם של הקורסים מתאימים למעוניינים להתקדם לתפקידים ניהוליים או למי שברצונם להקים עסק או מיזם חדש ודרושים להם ידע וכלים ניהוליים מתאימים לשם כך. הכשרות אחרות מתאימות בעיקר למנהלים מנוסים יותר, שברצונם להרחיב את סל המיומנויות שברשותם, או לחלופין להתמקצע בהיבט מסוים של מלאכת הניהול, כגון קבלת החלטות פיננסיות או משפטיות.


קורסי הניהול מתקיימים לרוב בשעות הערב, במטרה להתאים ללוח הזמנים של אנשים עובדים. קורסים אלה משלבים במקרים רבים תרגולים מעשיים, וכך המשתתפים לוקחים חלק בסדנאות, במפגשים עם מנהלים ובהתנסויות פרקטיות שמטרתן לחשוף אותם להיבטים של עבודת המנהלים בפועל ולאפשר להם להתנסות באופן מעשי בכלים התיאורטיים שנלמדים. הידע שנרכש במהלך קורסי הניהול יכול לסייע רבות לבוגרים לקדם את הארגונים והעסקים שלהם, הם יכולים להתאים את החומר הנלמד לצורכים השונים של החברות שלהם, במטרה לקדם אותן לעבר צמיחה ושגשוג. כישורי המנהיגות הנלמדים יכולים גם לסייע בעת קבלת החלטות מכריעות, בעת פיתוח אסטרטגיה חדשה וכן בהתמודדות עם מגוון של אתגרים שהזירה העסקית התחרותית של היום מזמנת למנהלים.

 


מוסדות הלימוד


המכללה למינהל


למכללה למינהל שלוחות בפרישה ארצית, בהן גם שלוחה בעיר ירושלים. בשלוחה זו מתקיימים מספר קורסים בתחום הניהול, אשר שואפים להעניק מיומנויות שדרושות למנהלים במשק של היום ואשר יכולות לסייע להם להצעיד את הארגונים שלהם קדימה. בין הקורסים שמתקיימים במכללה: קורס ניהול עסקי, שמעניק מיומנויות ניהול וכן ידע בתחומי השיווק והפיננסים; קורס ניהול שיווק ויחסי ציבור, שמיועד למי שמעוניינים להוביל בתחום הפרסום והיח"צ; קורס ניהול משאבי אנוש, אשר מקנה הבנה של פסיכולוגיה של יחסי עבודה ומעניק מיומנויות לפיתוח פתרונות במשאבי האנוש; קורס הכשרת דירקטורים שבו יכולים בכירים לקבל את הכלים לצמיחה לנושאי משרה בארגונים; קורס ניהול פיננסי, בו לומדים על תהליכים בשוק ההון ובתחומי הפנסיה והמשכנתאות; ומסלולים נוספים.


נוסף על כך, אפשר ללמוד בהכשרות מקצועיות בענפים נוספים, כגון קורסי חשבונאות, קורסי מזכירות, קורסים בתחום החשמל וקורסי מחשבים. כמו כן, מתקיימות תכניות להכשרות הנדסאים אשר מוכרות על ידי מה"ט.


מרכז גישות


מרכז גישות מתמקד במקצועות ההדרכה, ההנחיה והניהול ובו מתקיימות הכשרות מקצועיות שונות שמותאמות לתהליכים עדכניים במשק. בין שלוחותיה של המכללה ברחבי הארץ פועלת גם שלוחה בירושלים. במרכז שואפים לסייע לעובדים בארגונים לפתח תפישה מערכתית אשר מבוססת על גישות ניהוליות והתנהגותיות. ההכשרות במרכז גישות מתבססות על מודל מצוינות, אשר שם דגש על מיומנויות באימון קבוצתי ואישי.


בין הקורסים שנלמדים במרכז גישות מתקיים קורס ניהול ופיתוח מיומנויות התנהגות למנהלים. קורס זה נערך בשעות הערב והוא כולל כ - 72 שעות לימוד אקדמיות. קורס זה מתאים לאקדמאים ולבעלי תפקידים ניהוליים שמעוניינים לרכוש כלים מתקדמים בתחום הניהול. נוסף על כך, מתקיימים במכללה זו קורסים נוספים כגון קורס הנחיית קבוצות, קורס הנחיית קבוצות למתקדמים וקורס ייעוץ ארגוני וליווי למנהלים.


עזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך - קמפוס ירושלים


היחידה ללימודי חוץ של עזריאלי המכללה האקדמית להנדסה מפעילה קמפוס בירושלים בשיתוף עם היחידה ללימודי חוץ של הטכניון. בקמפוס נערכים שלל קורסים בתחומים כגון ניהול עסקי, טכנולוגיה, מחשבים, נדל"ן ועיצוב. הקורסים השונים מתקיימים בשעות הערב ומותאמים לאנשים עובדים והם מאפשרים להם לרכוש כלים יישומיים דרכם אפשר לקדם את הקריירה או לעבור הסבה מקצועית לענפים מבוקשים.


בין הקורסים בתחום הניהול, נכללים קורס ניהול פרויקטים, אשר נערך בהתאם לתקני PMI. המשתתפים בקורס זה לומדים על מגוון סוגיות אסטרטגיות ופיננסיות שנוגעות לפרויקטים וגם בוחנים את העבודה על תוכנת MS Project. היקפו של קורס זה הוא כארבעה חודשים וחצי. כמו כן, עורכת היחידה קורס פיתוח מנהלים. קורס זה מעניק למועמדים לתפקידי ניהול כלים לקידום הקריירה, במהלכו לומדים כיצד להתמודד באופן יעיל ומוצלח עם מבחר דילמות עסקיות ובוחנים כיצד להוביל עובדים וצוותים לעבר הצלחה. היקפו של קורס זה הוא כ - 5 חודשים והוא משלב מגוון של תרגילים בהם מנתחים מקרי בוחן מעולם העסקים.


מכון מגיד


מכון מגיד הוא מרכז לימודי התעודה והפיתוח המקצועי של האוניברסיטה העברית. חטיבת הניהול והמנהיגות העסקית של המכון עורכת קורסים שונים אשר מתבססים על שילוב בין לימוד עיוני לבית התנסות בסימולציות ותרגילים פרקטיים בעולם הניהול. בין היתר, ניתן ללמוד בקורס מנהלי כספים CFO, מסלול אשר מעניק מיומנויות בתחומים כגון מימון וחשבונאות אשר חיוניות למנהלי הכספים בארגונים, כאשר דגש מושם על מיומנויות פרקטיות לקידום מערכי הכספים ולניהולם המוצלח.


נוסף על כך, מתקיים במכון קורס מפתחי משאבים. מסלול זה מעניק למשתתפיו כלים בענף גיוס המשאבים והוא מתאים למנהלי פרויקטים ולמנהלי ארגונים חברתיים שמעוניינים להכיר שיטות ותפישות עבודה אשר יכולות לקדם את העשייה בארגונים שלהם. במכון מגיד נערכים קורסים נוספים בתחומים כגון פסיכותרפיה, טיפול וטרינרי ופיתוח מקצועי.


תפנית - האוניברסיטה הפתוחה


"תפנית" הוא בית הספר למנהלים של מערך לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה. לבית הספר שלוחה בירושלים ושלוחות רבות נוספות בפרישה ארצית. הוא עורך מגוון של הכשרות מקצועיות שמתאימות הן לבכירים ולמנהלים שמעוניינים להתמקצע ולפתח את המיומנויות שברשותם, והן למעוניינים להתקדם לתפקידים ניהוליים בארגונים. הקורסים מתאימים לאתגרים עכשוויים בסביבה הארגונית והם כוללים ממד פרקטי שדרכו המשתתפים יכולים לחוות בפועל את עקרונות הניהול שנלמדים.


בין הקורסים בתחום הניהול אשר מתקיימים בשלוחת ירושלים:

 

 

  • קורס מנהל עסקים לתעודה: קורס זה, שהיקפו 200 שעות, מאפשר למשתתפיו לפתח את המיומנויות הניהוליות והפיננסיות ואת יכולות קבלת ההחלטות בארגון.

 

 

  • קורס דירקטורים: המשתתפים בקורס דירקטורים לומדים על מגוון היבטים ניהוליים, פיננסיים ומשפטיים שרלבנטיים למכהנים בדירקטוריון של חברות.

 

 

  • קורס ניהול שיווק ופרסום: במהלך הקורס מכירים שיטות ואסטרטגיות בתחומי המכירות והשיווק ומכירים טכנולוגיות שיכולות לסייע בקידום עסקים.

 

 

  • קורס ניהול פיננסי ומשפטי: קורס זה מיועד למנהלים מנוסים והוא מציע להם להרחיב את הידע שלהם בסוגיות פיננסיות ומשפטיות במטרה לקבל החלטות נבונות יותר במישורים אלה.


נוסף על כך, אפשר למצוא קורסים בענפים כגון נדל"ן, פיננסים וניהול טכנולוגי, שיכולים לסייע למנהלים ולבכירים להתקדם ולפתח את המיומנויות המקצועיות שלהם. אלה כוללים בין היתר קורס ייעוץ משכנתאות, קורס השקעות נדל"ן בישראל ובחו"ל, קורס ייעוץ כלכלת המשפחה וקורס הנחיית קבוצות.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורסי ניהול בירושלים?

רוצה לדעת יותר על קורסי ניהול בירושלים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורסי ניהול בירושלים
Whatsapp Whatsapp