קורס הסמכה למאפייני חוויית משתמש במדיאטק ג`ון ברייס חיפה

מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק

מסלול הסמכה למאפייני חוויית משתמש - מדיאטק ג'ון ברייס חיפה

 

נכון להיום, הקורס איננו מתקיים בשלוחת חיפה של מדיאטק ג'ון ברייס


מבינים את כוחה של חוויית המשתמש


מבין מיליוני האפליקציות והאתרים שקיימים בעולם, כמה מהם עולים בזיכרוננו מיד בחוויה נעימה וכמה נשכחים במהרה? בעולם הדיגיטלי, חברות וארגונים שואפים למשוך לקוחות חדשים אל המוצרים או השירותים שלהם וכן פועלים כדי לשמר את הלקוחות הללו ולהפוך אותם לשבעי רצון. אחת הדרכים לעשות זאת היא להתאים את חוויית המשתמש, כלומר לנהל אסטרטגיות ושיקולים רבים שבאים לוודא כי השירות או המוצר מוצעים באופן נוח וברור לתפעול, אשר מעניק ערך מוסף ומשיג את המטרות. זהו תחום שמשלב בתוכו חשיבה עסקית וכלכלית, טכנולוגיות מתקדמות וגם היבטים בעיצוב ובתחום ההתנהגות.


בג'ון ברייס הדרכה מציעה קורס הסמכה למאפייני חוויית משתמש, אשר מתקיים בשיתוף עם חברת UXVision. מסלול זה מיועד לבעלי ניסיון בתחומי חוויית המשתמש, ניהול המוצר, השיווק הטכנולוגי ויזמות ההייטק והוא מאפשר לבעלי ניסיון קודם בעולם התוכן של חוויית המשתמש לרכוש כלים מתקדמים ומקצועיים להשתלבות בענף. תחום זה נחשב בין המקצועות המבוקשים בתעשייה של היום, כאשר ניתן לראות עלייה ניכרת וחדה בביקוש למאפייני חוויית משתמש. הציפייה היא כי הצורך בענף זה רק ילך ויתעצם וכך בעלי ידע וכלים בתחום יכולים לפתוח לעצמם שלל דלתות בתעשייה.

 


תכנית הלימודים


מסלול לימוד זה משלב בתוכו מכלול של כלים פרקטיים שחיוניים למאפייני חוויית משתמש. במהלך המסלול, שנבנה תוך תיאום עם חברות מובילות לפי צורכיהן המקצועיים, מאפשר לתלמידיו לצבור ניסיון מעשי ולהתמודד באופן פרקטי עם אתגרים אשר לקוחים מן העשייה היום יומית של מאפייני חוויית המשתמש.


לאורך ההכשרה הם לומדים כיצד לעשות שימוש במגוון של כלי אפיון מובילים ודרכם להתמודד עם אתגרים בשלל עולמות תוכן, כגון אתרים ושירותי אינטרנט, מערכות מידע, אפליקציות למובייל ולמכשירי טאבלט וכן דפי נחיתה. נוסף על כך, הם רוכשים מיומנויות משלימות להצגת פתרונות, למכירה ולשכנוע וכן בוחנים כיצד תחום חוויית המשתמש יכול לשמש להנעה לפעולה, לאופטימיזציה ולהמרה.


מתכונת הלימוד


היקפה של התכנית הוא כארבעה חודשים והיא כוללת כ - 130 שעות לימוד, אשר מחולקות ל - 26 מפגשים. השיעורים מתקיימים בשעות הערב. כ - 100 שעות נוספות מוקדשות לעבודה על פרויקטים יישומיים.


המשתתפים לוקחים חלק בהתנסות מעשית מרובה ובתרגולים והם מקבלים סיוע בבנייה של תיק עבודות. מסלול מקיף זה משלב בתוכו עקרונות מתקדמים וכלים הכרחיים מעבר לעקרונות יסוד בעיצוב של ממשקים והוא שם דגש על התנסות מעשית באתגרים עמם מתמודדים מעצבי חוויית המשתמש, ולא רק על ידע תיאורטי. נוסף על כך, המשתתפים מקבלים ממוסד הלימוד את הספר "חוויית המשתמש" וכן גישה לחומרי עזר ומדריכים בעצמאותם הם יכולים לתרגל גם בין המפגשים.


נושאי הלימוד


בין הנושאים אשר נלמדים במהלך הקורס נכללים:

 

  • אתיקה משפטית
  • אופטימיזציית מבנה
  • קידום אתרים ממומן
  • מדדי קידום ומילות מפתח
  • ניהול קמפיינים אינטרנטיים   
  • אלגוריתמים
  • קידום בסלולר
  • גוגל אנליטיקס   
  • ועוד

 


סגל הוראה


המנהל האקדמי של מסלול זה, מפתח תכנית הלימוד והמרצה הראשי בה הוא מומחה בתחום אפיון חוויית המשתמש ומנכ"ל של חברה בתחום זה. במהלך שנותיו במקצוע הוביל את אפיון חוויית המשתמש של מוצרים רבים זוכי פרסים עולמיים. כמו כן, הוא מחברו של ספר בתחום.


על מוסד הלימוד


מדיאטק ג'ון ברייס חיפה הוא מוסד להכשרה בתחום ההייטק, האינטרנט והתוכנה. מתקיימות בו שלל הכשרות מקצועיות אשר מותאמות לדרישות העדכניות של תעשיית הטכנולוגיה והתוכנה הישראלית והגלובלית. בין הקורסים שניתן ללמוד במוסד זה אפשר למנות קורס בניית אתרים PHP, קורס DevOps Engineer, קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד, קורס בדיקות תוכנה QA, קורס ניהול רשתות MCSE, קורס קידום אתרים, קורס פיתוח לאינטרנט Full Stack Developer, קורס טכנאי רשתות סיסקו CCNA ועוד מבחר קורסים.


תנאי קבלה


למסלול זה מתקבלים מועמדים בעלי רקע רלבנטי לתחום חוויית המשתמש, היכרות עם תחום מערכות המידע והעולם הטכנולוגי מן הפן העיצובי, השיווקי, הטכנולוגי והעסקי. הקורס מתאים למנהלי מוצר, ליזמי הייטק, למומחים לפסיכולוגיה קוגניטיבית, למנתחי מערכות, למפתחי מערכות מידע ואתרים, מעצבים גרפיים לאינטרנט ולאקדמאים בוגרי לימודי הנדסת מוצר או הנדסת אנוש, שברשותם ניסיון של לפחות מספר שנים בתחומם. במסגרת תנאי הקבלה לקורס, עליהם למלא שאלון אישי, לעבור ראיון התאמה ולעבור מבדק אשר בוחן את ההתאמה לתכנית.

 


תעודה


משתתפים שעומדים בכל המטלות והדרישות לאורך הקורס מוכרים כמוסמכים והם זכאים לקבל תעודת הסמכה מטעם ג'ון ברייס הדרכה וחברת "UXVision". כדי לקבל את הדיפלומה, יש צורך להיות נוכחים בלפחות 80 אחוזים מן המפגשים, להגיש את כל מטלות הבית לאורך הקורס, להשלים את פרויקט האמצע ואת פרויקט הסיכום ולהשתתף באופן פעיל בהצגתם של הפרויקטים.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp