רוצה פרטים על לימודי מנע"ס באנגלית?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מנהל עסקים באנגלית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי מנע"ס באנגלית? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

*חדש: לא החלטת מה ללמוד?
לחץ/י לסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים עם המנטורים המובילים בישראל.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מנהל עסקים בשפה האנגלית


לנהל בשפת המשק הגלובלי


העולם העסקי של היום מתנהל ככפר גלובלי, שבו גבולות מתמוססים והבדלים גיאוגרפיים חדלים להיות רלבנטיים. מלבד ידע ניהולי, הבנה פיננסית וחוש יזמות מפותח, אחד הכלים שחשובים לכל מי שמחפש לפלס את דרכו בעסקים בזירה הבינלאומית הוא שליטה טובה בשפה האנגלית, שהיא כידוע שפת העסקים ברחבי העולם. מסגירה של עסקה גדולה ועד להתנהלות מול לקוחות פוטנציאליים, ידע באנגלית הוא מצרך חיוני לקידום של עסקים וארגונים ולהצלחתם במשק.


ישראל היא שחקנית מרכזית וגדולה בשוק העסקי הבינלאומי. חברות ותאגידי ענק כמו גוגל, אמזון, אינטל, פייסבוק, IBM ורבות אחרות פועלות ברחבי העולם ומפעילות שלוחות גם בארץ, מה שמאפשר לעובדים ישראלים לפרוץ דרך לא רק בזירה המקומית אלא גם מעבר לים. כמו כן, סטארט אפים ופרויקטים עצמאיים שמעוניינים להצליח חייבים לכוון עצמם גם לשוק הבינלאומי, אשר מציב להם אינספור הזדמנויות לצמיחה.


מי שמחפשים לרכוש כלים ניהוליים שיכולים לפתוח דלת אל השוק הגלובלי יכולים ללמוד בתכניות לימודי מנהל עסקים באנגלית. מדובר במסלולים ללימודי מנהל עסקים שבהם נלמדים כל הקורסים בשפה האנגלית, כאשר ההבדל המהותי בינם לבין תכניות לימודי מנהל עסקים בעברית הוא שפת הלימוד, לרוב הקורסים הנלמדים הם דומים מאוד ובמקרים מסוימים אף זהים בתכנים.


בזירה העסקית התחרותית והדינמית של היום, שליטה טובה באנגלית יכולה לסייע רבות לעובדים ולמנהלים, שכן היכרות עם מושגים עסקיים באנגלית יכולה לפתוח דלת ליצירת קשרים עסקיים ולהתנהלות מול עמיתים ולקוחות משלל מדינות. נוסף על כך, תכניות השפה האנגלית מעניקות יתרון נוסף לסטודנטים, שכן הן מאפשרות ללמוד יחד עם סטודנטים ממדינות שונות ברחבי העולם וכך פותחות דלת ליצירת נטוורקינג ולבנייה של קשרים עסקיים שיכולים לשרת אותם בהמשך דרכם לאחר סיום הלימודים.


למי מיועדים הלימודים


תכנית הלימודים בשפה האנגלית פונה למספר קהלי ידע והיא מיועדת הן לסטודנטים ישראלים והן לסטודנטים ממדינות בחו"ל שמעוניינים ללמוד תחום מבוקש בישראל. התכנית מתאימה לישראלים דוברי אנגלית ברמה גבוהה או ברמת שפת אם, שברצונם לרכוש ידע מקצועי במנהל עסקים ולבנות במקביל שליטה באנגלית עסקית, כדי לבנות קשרים עסקיים ולפתוח דלת להשתלבות בארגונים ברחבי העולם. נוסף על כך, תכנית זו יכולה להתאים לסטודנטים מחו"ל ששוהים בישראל לפרק זמן ממושך ומעוניינים ללמוד בישראל וכן לעולים חדשים שמרגישים נוח יותר ללמוד לתואר הראשון בשפה האנגלית.


באופן כללי, לימודי מנהל עסקים מתאימים לאנשים שמחזיקים בחוש עסקי ופיננסי ומעוניינים לצמוח בזירה הארגונית ולהשתלב בתפקידי מפתח ניהוליים. הם יכולים לתרום רבות למי שכבר פועלים בחברות ובעסקים וברצונם לשכלל את סל הכלים שבידיהם, וגם לסייע למי שמחפשים לעשות את תחילת דרכם בתחום. בדרך כלל אין חובה לניסיון ניהולי קודם כדי ללמוד מנהל עסקים, אך ידע כזה יכול לשמש יתרון דרך הבנה טובה יותר של החומר הנלמד.

 


תכנית הלימודים


לימודי מנהל עסקים בתכניות אלה נוגעים במגוון של היבטים מהותיים בעולם הניהול של היום. הסטודנטים לומדים על תחומים כגון פיננסים, שיווק, שוק ההון, משאבי אנוש וטכנולוגיות עסקיות ובוחנים כיצד ניתן להיעזר בהם כדי לקדם תהליכים ויעילות בארגונים. הם מתוודעים לתהליכים שמתחוללים במשק של היום ובוחנים מגמות ותמורות שצפויים להתרחש בו בעתיד הקרוב, כדי לבנות אסטרטגיות יעילות ואיכותיות.


נוסף על כך, הם בונים מיומנויות ניהול ומנהיגות עסקית ומטפחים כישורי יזמות באמצעותם הם יכולים להפוך רעיונות למיזמים וסטארט אפים פעילים. הכלים שנרכשים במהלך הלימודים מסייעים לסטודנטים לטפח מיומנויות חשובות להובלת ארגונים במגזרים שונים וכן להקמת עסקים ומיזמים עצמאיים.


מתכונת הלימוד


היקפם של לימודי מנהל עסקים הוא כשלוש שנים. תכניות הלימודים שמתקיימות בשפה האנגלית דומות מאוד לתכניות הלימוד בשפה העברית וכמותן הן כוללות קורסים עיוניים ושיעורי בחירה, סמינרים בתחומי העסקים השונים וכן תרגולים מעשיים שונים שכוללים דיונים כיתתיים, מפגשים עם אנשי עסקים ומנהלים מן הארץ ומהעולם וכן סדנאות וסימולציות שבאות לדמות אירועים מן העולם העסקי. חלק מן התכניות מציעות לסטודנטים לקחת חלק בהתנסות פרקטית בארגונים עסקיים, במהלכה הם יכולים להכיר מקרוב תהליכי עבודה וניהול וליישם בפועל מיומנויות שנלמדות במהלך התכנית וכן לצבור ניסיון וקשרים מקצועיים להמשך דרכם.

 


נושאי הלימוד


במהלך הלימודים הסטודנטים עוסקים במגוון רחב של נושאים, ביניהם:

 

 • תורת ההשקעות
 • חשיבה ביקורתית
 • שיווק דיגיטלי
 • יזמות עסקית
 • תרבות ועסקים
 • אסטרטגיה עסקית ושיווקית
 • התנהגות צרכנים    
 • ניתוח נתונים עסקיים ממוחשבים    
 • ועוד


תנאי קבלה


תנאי קבלה למנהל עסקים מתבססים על הישגים לימודיים ונתונים אישיים והם משתנים בין מוסדות הלימוד ומשנה לשנה. בדרך כלל, יש צורך בתעודת בגרות מלאה ובציון בפסיכומטרי. בחלק מן המקרים המוסדות דורשים גם הישגים גבוהים בבגרות במתמטיקה, או השלמה של קורס במתמטיקה ברמת ידע מתאימה. נוסף על כך, על המועמדים לעבור ראיונות אישיים ולהציג המלצות מטעם גורמים שמעידים על הישגים לימודיים או על ניסיון מקצועי רלבנטי אם קיים. מאחר שמדובר בתכניות הנלמדות בשפה האנגלית, על המועמדים להציג ציון במבחן לבדיקת השליטה באנגלית, כגון מבחן אמי"ר, מבחן IELTS או בחינת TOEFL.

 


תעודה ואפשרויות תעסוקה


הבוגרים מקבלים תואר ראשון B.A. במנהל עסקים אשר מוענק על ידי המוסד המלמד. לאחר תום הלימודים, נפתחות בפניהם מגוון של אפשרויות תעסוקה בעולם העסקי והארגוני. הם יכולים להשתלב במגוון של ארגונים, חברות, מוסדות ועמותות בתפקידי ניהול בדרגים שונים וכן בניהול שיווק, בניהול פיננסי ובניהול המשאב האנושי. לפי תחום ההתמחות שנלמד בתואר, הם יכולים גם להשתלב בתפקידים שונים במוסדות פיננסיים כגון בנקים ובתי השקעות, בחברות פרסום, בחברות הייטק ובמסגרות נוספות. לאחר צבירה של

ניסיון ארגוני מתאים, הבוגרים גם יכולים לטפס במעלה הסולם הניהולי ולהגיע לתפקידים בכירים יותר.


לימודי מנהל עסקים גם פותחים את הדלת להמשך לתארים מתקדמים, כגון תואר שני במנהל עסקים או בתחומים משיקים. הבוגרים יכולים ללמוד בארץ או במוסדות בחו"ל, אם כי חשוב לוודא כי מוסדות מעבר לים מכירים ומקבלים את התואר המוענק.


מוסדות

 

 

 • המרכז הבינתחומי הרצליה: בית הספר הבינלאומי על שם רקנאטי של המרכז הבינתחומי הרצליה מפעיל תכנית לימודי מנהל עסקים אשר מתקיימת בשפה האנגלית. אורכה של תכנית זו הוא כשלוש שנים, כאשר הסטודנטים שבה לומדים בקורסים זהים מבחינה אקדמית לתכנית לימודי מנהל עסקים בשפה העברית שמתקיימת במוסד הלימוד. ניתן לבחור בין לימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק לבין לימודי מנהל עסקים בהתמחות מימון. בית הספר הבינלאומי של המרכז הבינתחומי עורך תכניות נוספות בשפה האנגלית, בהן לימודי מנהל עסקים וכלכלה באנגלית, לימודי מנהל עסקים ויזמות לתואר ראשון בשפה האנגלית, תואר ראשון בתקשורת בשפה האנגלית, לימודי ממשל בשפה האנגלית, לימודי פסיכולוגיה בשפה האנגלית ולימודי מדעי המחשב בשפה האנגלית. במוסד הלימוד פועלות תכניות נוספות גם בשפה העברית, בהן גם לימודי קיימות, לימודי חשבונאות, לימודי משפטים, לימודי כלכלה ולימודי יזמות לתואר ראשון.

 

 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים (רמת גן): במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן מתקיימת תכנית לימודי מנהל עסקים באנגלית, אשר מתאימה לסטודנטים בינלאומיים. תכנית זו, שהיקפה שלוש שנים, שמה דגש על תחום הניהול הבינלאומי וכן המשפט המסחרי, היא גם עוסקת בקשר שבין מנהל העסקים לתחום המשפטים מתוך שאיפה לספק ידע משפטי למנהלי העתיד. נוסף על כך, המרכז האקדמי למשפט ולעסקים מציע תכניות לימודי משפטים בשפה האנגלית בתכנית דו לשונית, וכן תכנית לתואר כפול במשפטים ומנהל עסקים באנגלית שמעניקה תואר BA ותואר LLB לבוגריה.


אתם בוודאי רוצים לדעת היכן עוד מתקיימת התכנית, מה עלותם של הלימודים ומתי נערכים ימים פתוחים בקרוב. נציגי השירות האישי שלנו כאן עם תשובות לכל שאלותיכם. אנו ממליצים לכם להיעזר בשירות האישי שלנו חינם וכך לחסוך לעצמכם זמן וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי מנע"ס באנגלית?

רוצה לדעת יותר על לימודי מנע"ס באנגלית?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמה לתפקיד ניהולי

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 7 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: מנהל עסקים

התקבלו 815 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא מנהל עסקים

אמרי גלאי
"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל
ד"ר תמי אמיר
הכישורים הנדרשים מסטודנט/ית למנהל עסקים הם כישורים לוגיים אנליטיים טובים, לצד כישורים כמותיים טובים. שליטה טובה בשפה האנגלית הכרחית הן ללימודים והן לתעסוקה. הבנה טובה בתחום המילולי (שפתי) וכמו כן כישורים טכנולוגיים באופן כללי, מהווים יתרון.
תחומי העניין המתאימים הם התחומים היזמיים - עסקיים (ניהול, כספים) לצד תחומי עניין חברתיים (רצון לעבוד עם אנשים) וארגוניים (הבנה בנהלים, זכויות, חברות).
מבחינת תכונות האישיות, בטחון עצמי, רצון להוביל, להשפיע, לנהל, עצמאות ולעיתים משיכה קלה ללקיחת סיכונים. כל זאת לצד פתיחות בינאישית, יכולת יצירת קשר בינאישי בקלות - מהוות תכונות חשובות לעוסקים בתחום.
איזון בין רגשנות (אמוציונליות) לצד מחשבה (רציונליות), יציבות ובשלות אישית - מהווים יתרון בולט לעוסקים בתחום.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp