לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מזכירות > קורס מזכירה רפואית בדרום

קורס מזכירות רפואית בדרום


מחפש/ת מידע על לימודים? קורס מזכירה רפואית בדרום? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
ניהול לשכה
מזכירה משפטית
מזכירה רפואית
מזכירת ביטוח
מזכירה בכירה
הנהלת חשבונות
סוכן נסיעות
הנהלת חשבונות ממוחשבת
הכרת המחשב
Power Point
 
 
לימוד Word
קורס אופיס
קורס אקסל
קורס ניהול משרד ממוחשב
קורס הקלדה עיוורת
קורסים
לימודי תעודה
קורסי הייטק
קורס ארכיונאות
קורסים משרד העבודה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

קורס מזכירה רפואית בבאר שבע והדרום


רוצים ללמוד בקורס מזכירות רפואית באזור הדרום?


התפתחויות טכנולוגיות יצרו שינויים משמעותיים במערכת הבריאות והרפואה, ייעלו את רמת הטיפול ותרמו לפיתוח של שיטות תרפיה וסיוע חדשות לחולים. אחד ההשפעות של שינויים אלה היא כמויות עצומות של מידע רפואי שעמו צריכות להתמודד מרפאות ומסגרות רפואיות נוספות. מדובר במידע רגיש ויקר ערך, שחשוב לטפל בו באופן מקצועי ונכון כדי להבטיח את יעילות הטיפול ולדאוג לפרטיות המטופלים. כמו כן, הסביבה המשרדית במוסדות הרפואיים הפכה למתקדמת במיוחד והיא דורשת ידע מתאים להפעלת היישומים השונים שכרוכים בפעילות התקינה של המרפאות.


מי שאמונים על הפן המנהלתי של עולם הבריאות הם המזכירות והמזכירות הרפואיים, בין תחומי האחריות שלהם אפשר למנות תפקידים רבים, ממתן שירות לחולים המגיעים לקליניקה או לבית החולים ועד לטיפול נכון בניירת הרפואית ובמערכות המידע המתקדמות שמשרתות את הרופאים והחוקרים. תפקידים אלה הם חיוניים להתנהלות השוטפת של המערכת ולשמירה על ארגון וסדר.


מי ששואפים להשתלב בקריירה בתחום האדמיניסטרציה בשירות הרפואה באזור דרום הארץ יכולים לבחור בין מגוון של מסלולי הכשרה מקצועית בתחום המזכירות הרפואית. הקורסים מתקיימים במגוון של ערים בדרום, כגון באר שבע, אשקלון, אשדוד, אילת וערים נוספות, מה שמאפשר לבחור במוסד שקרוב למקום המגורים. רובן של ההכשרות המקצועיות מוכרות על ידי משרד הכלכלה לקבלת הסמכה לעסוק בתחום המזכירות והן כוללות גם התנסות מעשית שנדרשת במסגרת ההסמכה כמזכירים רפואיים. חלק מן ההכשרות גם מתאימות במתכונתן לציבור החרדי והדתי ומאפשרים ללמוד באווירה חרדית.


תכניות אלה פותחות בפני הבוגרים את האפשרות להשתלבות במגוון תפקידי מזכירות במסגרת בשירותי הרפואה, כגון במחלקות שונות בבתי חולים, במרפאות ציבוריות או קליניקות פרטיות, במרפאות חוץ, במכוני מחקר, במעבדות ובמסגרות נוספות. מדובר בתחום שהביקוש לו הולך ועולה ושקיימת בו דרישה מתמדת לעובדים איכותיים שיכולים לסייע לניהול התקין והמוצלח של מוסדות רפואיים.

 


מוסדות הלימוד


המכללה האזורית אשקלון - היחידה ללימודי חוץ


היחידה ללימודי חוץ של המכללה האזורית אשקלון עורכת קורס מזכירות רפואית, שכולל הכשרה עיונית ומעשית כאחד שמטרתה לספק ידע בהיבטים רפואיים ואדמיניסטרטיביים של העבודה במשרדים רפואיים. משתתפי הקורס מקבלים רקע בסוגי מחלות ובמושגים אנטומיים ושמים דגש מיוחד על התנהלות בסביבת עבודה ממוחשבת הכוללת מערכות מידע מתקדמות. הקורס נפרש על פני 340 שעות לימוד ועוד 60 שעות של התמחות מעשית אשר מתקיימת במרכזים רפואיים.


נוסף על כך, מתקיים ביחידה ללימודי חוץ קורס מזכירות משולב, אשר מעניק מספר הכשרות בתחום המזכירות. קורס זה כולל הכשרה במזכירות רפואית, במזכירות משפטית, במזכירות ביטוח ובמזכירות בכירה. ההכשרה בתחום המזכירות הרפואית מוכרת על ידי משרד הכלכלה ומכינה את התלמידים לקראת מבחני ההסמכה בענף מזכירות זה. זהו קורס ערב שמתאים לשילוב עם עבודה, הוא כולל סימולציות ותרגילים פרקטיים שחושפים את המשתתפים ליישומי מחשב ולתוכנות בהן משתמשים בתחום המזכירות.


המכללה למינהל


למכללה למינהל שלוחות בדרום בערים באר שבע, אשדוד ואילת. מוסד הלימוד עורך קורס מזכירות רפואית, שבא להכשר את תלמידיו להשתלב במרכזים רפואיים גדולים ובמרפאות פרטיות. התכנית מאפשרת למשתתפים לרכוש כלים לניהול ולארגון מערך המידע הרפואי והוא כולל התנסות מעשית במיומנויות אלה. המשתתפים יכולים לבחור בין קורס ערב למסלול לימוד בשעות הבוקר. הקורס מכין את תלמידיו לקראת מבחני ההסמכה למזכירות רפואית של משרד הכלכלה.


בית הספר למינהל ולמקצועות הטיפול של המכללה נערכים קורסים נוספים שמאפשרים לרכוש מיומנויות ניהול משרד ומזכירות, לצורך השתלבות בשוק העבודה בתחום האדמיניסטרציה. בין הקורסים בתחום זה נכללים קורס מזכירות משפטית, קורס ניהול לשכה, קורס התמחות חשבונאית למזכירות, קורס סייעות רפואי שיניים, קורס מטפלות יום סוג 1, קורס מטפלות יום סוג 2 וקורס סייעות לחינוך המיוחד. מוסד הלימוד עורך גם הכשרות בענפים מבוקשים נוספים במשק הישראלי, כגון חשבונאות, הכשרות טכנאים, מדיה ומחשבים, חשמל ובניין.


מכללת אתגר באר שבע


המכללה עורכת מגוון של קורסים וביניהם גם קורס מזכירות רפואית שהיקפו כ - 400 שעות לימוד. מסלול זה מאפשר לצבור ידע לניהול המשרד הרפואי תוך דגש על כישורים פרקטיים שדרושים למזכירים ולמזכירות במוסדות ובארגונים רפואיים. בין היתר, המשתתפים בקורס לומדים על עקרונות במדעי הרפואה, על מיומנויות ארגון, על סוגיות במתן שירות ואתיקה מקצועית ועל תוכנות ממוחשבות ומיומנויות טכניות שחשובות בתחום. המשתתפים לוקחים חלק בסיורים לימודיים במרכזים רפואיים וגם מתנסים בפועל במיומנויות המזכירות דרך הכשרה מעשית. המחלקה לניהול ולמנהל של המכללה עורכת קורסים נוספים, כגון קורס מזכירות משפטית, קורס ניהול מערכות משרדיות, קורס שיווק וקידום מכירות, קורס קניינות ורכש וקורס תקשורת שיווקית.


בית הספר דיפלומה - האוניברסיטה הפתוחה


בית הספר דיפלומה מופעל על ידי מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה והוא מפעיל שלוחות באזור הדרום, בערים באר שבע ואשדוד. הקורס במזכירות רפואית מוכר על ידי משרד הכלכלה ומאפשר לחיילים משוחררים ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי. לאורך ההכשרה המקצועית נרכשים כלים ומיומנויות לניהול משרד, כישורים בתחום השירות וידע להתנהלות ביחידות רפואיות כגון קופות חולים, קליניקות פרטיות, מעבדות ומחלקות בבתי חולים. הם מכירים מושגים רפואיים לצורך הבנתם של מסמכים רפואיים ורשומות רפואיות ובונים מיומנויות שירותיות לניהול וארגון מוצלחים של הסביבה המשרדית. הקורס כולל סטאז' מעשי של 60 שעות שמתקיים במערכת הבריאות.


בית הספר עורך מגוון נוסף של קורסים, בהם קורס חשבי שכר בכירים, קורס ייבוא וייצוא, קורס סוכני נסיעות, קורס מדריכי טיולים בחו"ל, קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, קורס הנהלת חשבונות סוג 3 וקורס ביקורת פנים. כמו כן, נערכות הכשרות בתחום העיצוב והאירועים, כגון קורס עיצוב ותכנון פנים, קורס ניהול והפקת אירועים, קורס הום סטיילינג ומסלולים נוספים.


מכללת עתיד


לרשת המכללות עתיד מספר שלוחות בדרום, אלה כוללות שלוחה בבאר שבע ושלוחה באשקלון. המכללה מציעה קורס מזכירות רפואית שכולל 340 שעות ללימוד פרונטלי ועוד 60 שעות סטאז' במערכת הבריאות, בו מתנסים בפעילות בתחום המזכירות במרפאות ובבית חולים כדי לצבור ניסיון מקצועי. לאורך התכנית לומדים לנהל מסמכים רפואיים ולטפל בתהליכי אדמיניסטרציה ומתוודעים לסוגיות אתיות וניהוליות של הענף. בתחום המינהל, ניתן ללמוד גם בקורס ניהול מערכות משרדיות ובקורסים להכשרת מטפלות. המכללה עורכת הכשרות גם בתחומים נוספים כגון ניהול, חשבונאות, רכב, מכונות, מחשבים ובניין.

 


קורס מזכירות רפואית לדתיים בדרום


המרכז החרדי להכשרה מקצועית


המרכז החרדי להכשרה מקצועית מפעיל שלוחה בעיר אשדוד. מסלול זה מותאם במיוחד לנשים חרדיות, והוא משלב בין הכשרה בתחום המנהלי לבין ידע רפואי שנחוץ להשתלבות במערכת הבריאות בתפקידי מנהלה. קורס מזכירות רפואית לחרדיות מקיף הן את הפן העיוני של הבנת מבנה מערכת הבריאות והכרת מושגים רפואיים, והן את ההיבט המעשי של פיתוח כישורים מקצועיים לניהול של משרד רפואי. היקפה של ההכשרה כ - 350 שעות ועוד 80 שעות להתנסות מעשית בשירותי בריאות.


במוסד הלימוד מתקיימים קורסים נוספים בתחומי המנהל והשיווק, כגון קורס שיווק וקידום מכירות, קורס שיווק נדל"ן, קורס ניהול לוגיסטיקה ומחסן ממוחשב, קורס ניהול מערכות משרד וקורס מטפלות למעונות יום. נערכות גם תכניות לימודי תעודה לציבור החרדי בתחומי החשבונאות, הטכנולוגיה, הטיפול, המולטימדיה והעיצוב, ולצידן גם תכניות לימודי הנדסאי לחרדים. מוסד הלימוד שואף לסייע לבוגריו בהשמה בשוק העבודה דרך הפעלת קשרים עם גופים מרכזיים במשק.

רוצה לדעת יותר על קורס מזכירה רפואית בדרום? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על קורס מזכירה רפואית בדרום
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד קורס מזכירה רפואית בדרום

מכללת ניהולית בבית שמש - קורס מזכירות רפואית מכללת אור יהודה - קורס מזכירות רפואית
מכללת אתגר תקשורת - קורס מזכירות רפואית מכון לומדה - קורס מזכירות רפואית לנשים חרדיות
אינטלקט אקדמון - קורס מזכירות רפואית מכללת גליל מערבי - לימודי מזכירות רפואית
האוניברסיטה הפתוחה - דיפלומה - קורס מזכירות רפואית המכללה לעסקים - היחידה ללימודי חוץ - קורס ניהול משרד משולב, מזכירות רפואית, מזכירות בכירה
המכללה לעסקים - היחידה ללימודי חוץ - קורס מזכירות רפואית לימודי חוץ האזורית אשקלון - קורס מזכירות רפואית
הקריה האקדמית אונו - לימודי תעודה והמשך - קורס מזכירות רפואית מכללת רמת גן - לימודי מזכירות רפואית
לימודי מזכירות רפואית במכללת אורט הרמלין
       


חוות דעת של סטודנטים: מזכירות (4 חוות דעת)
התקבלו 4 דירוגים בציון ממוצע: 4.3 מתוך 5    
מוחמד,מכללת אור יהודה, אור יהודה - קורס מזכירות רפואית, 23/11/2017
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהב הכול התלמידים טובים וגם המרצים והשירות טוב אין מילים הכל טוב ויפה

על הקמפוס
קמפוס נפלא אין מילים רק בעיה אחד של החניה הצמודה לקמפוס וקצת טענה על האוכל בקפיטריה
יוליה,מכללת אור יהודה, אור יהודה - קורס מזכירות רפואית, 27/05/2017
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת אווירה טובה, קלות ההגעה מעבודה, סידור ימים ושעות הלימודים, קשר נדיב של המרצים, רמת המקצוענות מנהל הסטודנטים. קמפוס מארגן ימים של הפיניג שמקנה לכול סטודנט ידע כללי על לימודים, מילגות, וסתם דברים מעניינים.

על הקמפוס
מצאתי חברים ללמודים, שונות הדעת לא מפריע בכלל , כולם חברים לכולם, עוזרים אחת לשני, ושמחים לבוא ללימודים. ימים נוספים כמו תיגבורים קיימים בכול המקצועות שעוזר מאוד לאלו שחלשים יותר
 
פורומים בתחום
פורום לימודי תעודה | קורסים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
קורס עבודה - שוק העבודה מחכה לך!
כמה מרוויחים במקצוע המזכירות בישראל?
לימודי ניהול מערכות משרדיות
קורס פקידת קבלה במלון או משרד
לימודי מזכירות בתל אביב
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד למזכירות
מכללת אור יהודה
המכללה לניהול
המכללה הטכנולוגית רופין
מכללת נצרת עילית יזרעאל
ספיר - לימודי תעודה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על קורס מזכירה רפואית בדרום?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד מזכירות
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
היכן נערך קורס מפעילי עגורנים? (לפני 12 שעות, 58 דקות)
קורס גישור משפחה בהרצליה (לפני 1 ימים, 10 שעות, 46 דקות)
קורסי בוררות ואימון אישי מוכרים לשבתון (לפני 2 ימים, 6 שעות, 44 דקות)
תנאי קבלה ללימודי שמאי אומנות (לפני 3 ימים, 11 שעות, 25 דקות)
קורס ביטוח (לפני 3 ימים, 11 שעות, 37 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD