לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > הנדסה > סמסטר אביב לימודי הנדסה ומדעים

לימודי הנדסה ומדעים מדויקים בסמסטר אביב


מחפש/ת מידע על לימודים? סמסטר אביב לימודי הנדסה ומדעים? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
הנדסה תעשייה וניהול
הנדסת אלקטרוניקה
הנדסת מכונות
הנדסת מחשבים
הנדסה ביו רפואית
הנדסת פלסטיקה
הנדסת חשמל
הנדסה אזרחית
הנדסת תוכנה
הנדסת תקשורת
 
 
לימודי הנדסה כימית
הנדסה גרעינית
הנדסת חומרים
תואר שני בהנדסה
השלמה למהנדס
הנדסה אופטית
הנדסה רפואית
הנדסת תרופות
הנדסת איכות בביו תהליכים
ניהול טכנולוגיה - תואר ראשון

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

לימודי מדעים מדויקים והנדסה בסמסטר אביב


רוצים להרוויח שנה בלימודי המדעים וההנדסה?


מקצועות המדעים וההנדסה הם בין המבוקשים באקדמיה. בעידן של פיתוחים טכנולוגיים ופריצות דרך במדע ובהנדסה, קיים במשק ביקוש אדיר למהנדסים ולמדענים איכותיים שיכולים להשתלב בחברות ובסטארט אפים ושם לתכנן ולפתח את הטכנולוגיות של מחר. לימודים אלה הם לרוב מאתגרים ומלאי עניין והם חושפים את הסטודנטים לשיטות חשיבה מתקדמות ולתהליכים עכשוויים בתעשיות רבות ושונות, מתוכנה ועד בניין, ממחשבים ועד פיזיקה ומתמטיקה.


סמסטר אביב הוא תכנית מיוחדת שמציעה לסטודנטים שפספסו מסיבות שונות את תחילת הלימודים בסמסטר אוקטובר לקבל הזדמנות נוספת לא לפספס שנת לימודים. במקום להתחיל את שנת הלימודים בחודש אוקטובר (בתחילתו של סמסטר א'), מתחילים ללמוד בחודש פברואר או מרץ. באופן זה גם אם לא מספיקים להתחיל את שנת הלימודים באוקטובר, אין זה אומר שמפסידים שנת לימודים שלמה. בתכניות אלה משלימים את הקורסים החסרים במסגרת קורסי קיץ או במערכות שעות מיוחדות, כך שבדרך כלל מתאפשר לסיים את הלימודים בפרק הזמן הרגיל - במקרה של לימודי הנדסה תוך ארבע שנים ובמקרה של לימודי מדעים תוך שלוש שנים ברוב המקרים. תכניות אלה מתקיימות במגוון של מוסדות בפרישה ארצית.


חלק ממוסדות הלימוד מציעים לסטודנטים שלומדים בסמסטר אביב מערכת גמישה במיוחד מבחינת לוחות הזמנים ובחירת הקורסים, במטרה למנוע מצבים של עומד וכדי לסייע לסטודנטים עובדים שמשלבים לימודים עם עבודה. תכניות סמסטר אביב יכולות להתאים למגוון רחב של אוכלוסיות, מחיילים משוחררים, דרך בעלי קריירה, הורים ומבוגרים, שמעוניינים לחסוך זמן ולא לפספס שנת לימודים.


האוניברסיטה הפתוחה


באוניברסיטה הפתוחה מתקיים סמסטר אביב, אשר מתחיל בחודש מרץ ומסתיים ביולי. סטודנטים שלומדים בסמסטר אביב יכולים לתכנן את קצב הלימוד, את מערכת השעות ועת שעות הלימוד לפי צורכיהם. האוניברסיטה הפתוחה דוגלת בתכנית גמישה שמציעה למי שמתחילים ללמוד בסמסטר אביב לסיים את הלימודים באותו זמן כמו סטודנטים שמתחילים בסמסטר סתיו, או לחלופין למשוך את התואר על פני פרק זמן ארוך יותר.


במחלקה למתמטיקה ולמדעי המחשב של האוניברסיטה הפתוחה פועלות תכניות לימודים שונות, שניתן להתחיל גם בסמסטר אביב. אלה כוללות לימודי הנדסת תעשייה וניהול, לימודי מתמטיקה, לימודי מדעי המחשב ולימודי הנדסת תוכנה. האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לבחור מבין תחומים מגוונים וכן לשלב חטיבות ידע, או ללמוד בתכנית דו חוגית.


אוניברסיטת אריאל בשומרון


אוניברסיטת אריאל בשומרון מאפשרת ללמוד בתכניות שונות במסגרת סמסטר אביב. בפקולטה להנדסה, ניתן ללמוד לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, לימודי הנדסת מכונות - מכטרוניקה, לימודי הנדסה אזרחית או לימודי הנדסת תעשייה וניהול. בפקולטה למדעי הטבע, ניתן ללמוד לימודי מדעי המחשב ומתמטיקה במסגרת סמסטר אביב. המסלולים בסמסטר אביב מותאמים במיוחד לאנשים עובדים והם מאפשרים לסיים את הלימודים באותו פרק זמן בו לומדים הסטודנטים בסמסטר החורף, דרך לימודים בסמסטרים בחודשי הקיץ.


אפקה המכללה האקדמית להנדסה


באפקה - המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, מתקיימות תכניות סמסטר אביב, בהן מתחילים את הלימודים בשנה הראשונה בחודש פברואר ולאחר מכן ממשיכים לסמסטר קיץ שתחילתו בחודש יוני. תכניות אלה כוללות את כל הקורסים ההשלמות שנדרשות והן מאפשרות לסטודנטים להצטרף לשנת הלימודים השנייה יחד עם הסטודנטים שהחלו את לימודים בחודש אוקטובר. באופן זה ניתן לסיים את לימודי ההנדסה תוך ארבע שנים ולא להמתין לחצי שנה נוספת לצורך סיום התואר.


תכניות לימודי ההנדסה שניתן ללמוד במסגרת סמסטר אביב באפקה כוללות:

 

 

 • לימודי הנדסת תוכנה
 • לימודי הנדסת תעשייה וניהול
 • לימודי הנדסת חשמל
 • לימודי הנדסה מכנית
 • לימודי הנדסה רפואית

 

המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון


במכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון SCE ניתן להתחיל את שנת הלימודים גם במועד אביב, אשר מתחיל בחודשים פברואר או מרץ. הסטודנטים לומדים גם בסמסטר קיץ ולאחר מכן ממשיכים את לימודיהם יחד עם הסטודנטים שמתחילים במועד סתיו. במכללה זו ניתן ללמוד במגוון של תכניות לימודי הנדסה, אשר נפרשות על פני ארבע שנים. תכניות הלימודים כוללות לימודי הנדסת מכונות, לימודי הנדסת תעשייה וניהול, לימודי הנדסת תוכנה, לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה ולימודי הנדסה כימית. מוסד זה מציע גם מספר תכניות לתואר שני בהנדסה.

 


מכללת שנקר


הפקולטה להנדסה של מכללת שנקר מציעה לסטודנטים להתחיל את הלימודים בתכנית ללימודי הנדסת תעשייה וניהול בסמסטר אביב, שמתחיל בחודש מרץ וכך הם לא נדרשים להמתין שנה עד לתחילת הלימודים. תכנית זו מאפשרת לסטודנטים לתכנן את מערכת השעות ולבחור את הקורסים הנלמדים במטרה למנוע עומס במהלך השנה הראשונה. המכללה עורכת תכניות לימודים נוספות שנפתחות במועד אוקטובר, בתחומי ההנדסה וכן בענפי העיצוב והאמנויות נוסף על מסלולים שונים לתואר שני.


המכללה האקדמית אורט בראודה


ניתן להתחיל ללמוד בסמסטר אביב בשלל מסלולים של המכללה האקדמית אורט בראודה. בין התכניות שמתקיימות גם בסמסטר האביב נכללות לימודי הנדסת תעשייה וניהול, לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, לימודי הנדסת מכונות, לימודי הנדסת ביוטכנולוגיה, לימודי הנדסת תוכנה, לימודי הנדסת מערכות מידע ולימודי מתמטיקה שימושית. מכללה זו למקצועות ההנדסה מציעה גם מכינה קדם אקדמית שמסייעת לשפר את סיכויי הקבלה ללימודים, שמתקיימת במסגרת המרכז ללימודי חוץ של המכללה.


הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל


מבין מגוון המסלולים ללימודי הנדסה ומדעים מדויקים שנלמדים בטכניון, חלקם נפתחים בסמסטר אביב, בו מתחילים ללמוד בחודש מרץ וממשיכים גם לסמסטר קיץ בשנה הראשונה. מבין המסלולים הללו נכללים:

 

 

 • לימודי מתמטיקה
 • לימודי הנדסת חשמל
 • לימודי מתמטיקה ופיזיקה
 • לימודי הנדסת מערכות מידע
 • לימודי הנדסת תעשייה וניהול
 • לימודי חינוך למדע ולטכנולוגיה
 • לימודי מדעי המחשב ומתמטיקה
 • לימודי מדעי המחשב בסמסטר אביב


אוניברסיטת תל-אביב


אוניברסיטת תל-אביב מציעה לימודים במתכונת סמסטר אביב במספר תכניות, בהן גם מסלולים בתחומי ההנדסה והמדעים. בין תכניות אלה ניתן למנות לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, לימודי מתמטיקה, לימודי סטטיסטיקה וחקר ביצועים, לימודי פיזיקה ולימודי מדעי המחשב. הלימודים כוללים לימודים בחודשי הקיץ במטרה לסייע לסטודנטים להשלים את לימודיהם באותו פרק זמן כמו חבריהם שמתחילים בסמסטר חורף.


אוניברסיטת בן גוריון בנגב


המעוניינים להתחיל ללמוד בסמסטר אביב באוניברסיטת בן גוריון יכולים לבחור מבין מגוון של תחומים ומסלולים. סמסטר האביב באוניברסיטה זו נפתח בחודש מרץ והוא מאפשר השתלבות בקורסי קיץ במטרה לקצר את משך הלימודים ולסיים יחד עם הסטודנטים שמתחילים ללמוד בחודש אוקטובר. בתחום מדעי הטבע ניתן ללמוד לימודי כימיה, לימודי פיזיקה, לימודי מתמטיקה, לימודי אקולוגיה ושמירת טבע, לימודי מדעי החיים ולימודי מדעי המחשב.


בתחום ההנדסה, אפשר ללמוד במגוון מחלקות לסמסטר ב', בהן לימודי הנדסת מכונות, לימודי הנדסת אנרגיה, לימודי הנדסת כימיה, לימודי הנדסת אלקטרואופטיקה, לימודי הנדסה סביבתית, לימודי הנדסה גרעינית, לימודי הנדסת מערכות מידע, לימודי הנדסת בניין ולימודי הנדסת תעשייה וניהול במגמות בהתמחות השונות מלבד המגמה לניהול תעשייתי.


האוניברסיטה העברית


האוניברסיטה העברית בירושלים עורכת כמה תכניות שנפתחות גם בסמסטר אביב. בתחום ההנדסה והמדעים, ניתן ללמוד בתכנית ללימודי מתמטיקה בסמסטר אביב שפועלת בפקולטה למדעי הטבע. יש לציין כי תנאי הקבלה לסמסטר אביב שונים לעיתים מן התנאים לסמסטר אוקטובר. כמו כן, באוניברסיטה ניתן ללמוד גם בתכנית לימודי מדעי המחשב בסמסטר אביב שאורכה הוא שלוש שנות לימוד. תכניות סמסטר אביב מוצעות גם בפקולטות ובחוגים נוספים של האוניברסיטה.

 

רוצה לדעת יותר על סמסטר אביב לימודי הנדסה ומדעים? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על סמסטר אביב לימודי הנדסה ומדעים
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


רוצה ללמוד סמסטר אביב לימודי הנדסה ומדעים?
מוסדות הלימוד ישמחו לחזור אלייך עם מידע בנושא
לשירות אישי חינם, בחר/י מוסד לימודים אחד או יותר והשאר/י פרטייך


הנדסת תעשייה וניהול - האוניברסיטה הפתוחה
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


המכללה האקדמית הדסה - לימודי מדעי המחשב לתואר ראשון האקדמי למשפט ולעסקים - לימודי מדעי המחשב
האקדמית תל אביב יפו - לימודי מדעי המחשב התמחות בתקשורת המרכז הבינתחומי - לימודי מדעי המחשב | תואר ראשון במדעי המחשב
המסלול האקדמי המכללה למינהל - לימודי מדעי המחשב בהתמחות Big Data הקריה האקדמית אונו - לימודי מדעי המחשב
בית הספר להנדסאים בקרית הטכניון - לימודי הנדסאים | תואר הנדסאי אוניברסיטת חיפה - לימודי מתמטיקה לתואר ראשון B.Sc
המכללה הטכנולוגית באר שבע - לימודי הנדסאי הנדסה רפואית בהתמחות מכשור רפואי מכללת אורט כפר סבא - לימודי הנדסאי תוכנה
מכללת אורט הרמלין נתניה - לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים מכללת שנקר - בית הספר להנדסאים - לימודי הנדסאי עיצוב מדיה
מכללת עמל הישגים - לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות ייצור המרכז האקדמי לב - לימודי הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות מערכות מידע לחרדים
מכון טכנולוגי חולון - לימודי ניהול טכנולוגיה בהתמחות הנדסת תעשייה וניהול, לימודי הנדסת תעשייה וניהול מכללת שנקר - לימודי הנדסת פלסטיקה בהתמחות הדפסה תלת ממדית
לימודי מדעי המחשב במכללת פתח תקווה לימודי מדעי המחשב במכללה למדעים ראשון לציון
לימודי מדעי המחשב במכללת רחובות אוניברסיטת בר אילן - לימודי מדעי המחשב ומתמטיקה
אוניברסיטת בן גוריון - לימודי הנדסת מחשבים בהתמחות תקשורת מחשבים האוניברסיטה העברית - לימודי מדעי המחשב ומדעי הסביבה, לימודי סביבה ומדעי המחשב
הטכניון - לימודי הנדסת נתונים ומידע מכללת אורט קריית ביאליק - לימודי הנדסאי תעשייה וניהול
קמפוס שטראוס - לימודי מדעי המחשב לחרדים מכללת מבח"ר - לימודי מדעי המחשב לדתיים ולחרדים
לימודי מדעי המחשב במכללת רעננה לימודי מדעי המחשב באקדמית נתניה
אוניברסיטת בן גוריון - קמפוס אילת - לימודי הנדסה שנה א' אוניברסיטת תל אביב - לימודי מדעי המחשב ופילוסופיה דו חוגי
       
כל המסלולים


חוות דעת של סטודנטים: הנדסה (3,013 חוות דעת)
התקבלו 3013 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
ליאור,הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל, תואר ראשון בהנדסת מכונות - הטכניון, 20/04/2019
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
רמת הלימודים גבוהה מאוד, החומר הנלמד מעניין, עדכני ורלוונטי לעבודות בהמשך. האווירה החברתית נעימה מאוד.

על הקמפוס
הקמפוס מטופח, האווירה החברתית נעימה. אגודת הסטודנטים מקפידה ליזום פעילות באופן קבוע ולדאוג לרווחת הסטודנטים.
אוראל,אוניברסיטת אריאל, אריאל - הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, 19/04/2019
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהב את חיי החברה והנגישות של המקום.
פחות אוהב את המרצים אבל המתרגלים מחפיים עליהם.
התעסוקה באזור מאוד קשה מה שמגביל את הסטודנטים.

על הקמפוס
יש שני סוגי קמפוסים עליון ותחתון.
בעליון יש את לימודי ההנדסה
התחתון יש בעיקר את לימודי הרוח.
הקמפוסט העליון שקט ומיועד בעיקר למחקר.
התחתון מאוד פעיל חברתי
 
פורומים בתחום
פורום לימודי הנדסה
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
מכינה להנדסה
לימודי ביוטכנולוגיה - תואר ראשון
תוכנית לימודים - לימודי חקלאות
לימודי הנדסאי
תואר B.Sc - חשבת על תואר במדעים?
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד להנדסה
סמי שמעון - הנדסה
מכללת אפקה - תואר בהנדסה
מכללת רחובות- הנדסה
מכללת רמת גן- הנדסה
מכללת רעננה- הנדסה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על סמסטר אביב לימודי הנדסה ומדעים?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד הנדסה
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
קבלה ללימודים ללא בגרות (לפני 3 ימים, 19 שעות, 26 דקות)
הנדסאי או מהנדס (לפני 3 ימים, 19 שעות, 29 דקות)
תנאי קבלה להנדסה אזרחית/הנדסת בניין (לפני 3 ימים, 20 שעות, 5 דקות)
לימודי הנדסה אזרחית - תנאי קבלה (לפני 5 ימים, 9 שעות, 17 דקות)
אפיק מעבר מהאוניברסיטה הפתוחה לטכניון (לפני 5 ימים, 9 שעות, 30 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD