קורס מנהלי קמפיינים בגוגל אדוורדס במכללה הטכנולוגית באר שבע

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי אינטרנט?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על הטכנולוגית באר שבע - קורס AdWords.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מנהלי קמפיינים ב - Google AdWords במכללה הטכנולוגית באר שבע המרכז להשתלמויות והכשרה מקצועית


כל קמפיין מוצלח מתחיל בידע נרחב


בין זירות הפרסום הדומיננטיות ביותר היום, הפרסום האינטרנטי הולך ותופס חלק נכבד יותר ויותר מן הקמפיינים בהם בוחרים חברות להשקיע. תקציבי הפרסום שמועברים לשיווק הדיגיטלי עולים באופן משמעותי וכן נוצר ביקוש מוגבר למנהלי קמפיינים ב - Google AdWords, שהוא אחד הכלים היעילים של חברת גוגל לניהול קמפיינים דיגיטליים.


גוגל אדוורדס מציעים כמה ערוצי פרסום למנהלי הקמפיינים, בהם רשת החיפוש שממוקדת מילות מפתח, דרכה ניתן להגיע לקהלי יעד מתאימים באמצעות מודעות שונות; וכן רשת המדיה שמסייעת לשלב פרסומות באפליקציות ובאתרים בהם קהלי היעד גולשים וכך לחשוף אותם למוצרים ולשירותים המבוקשים. גוגל אדוורדס גם מציע כלים לשיווק מחדש, הקרויים Remarketing.


קורס מנהלי קמפיינים בגוגל אדוורדס שמתקיים במכללה הטכנולוגית באר שבע מאפשר למשתתפים להיחשף לעולם העשיר של הפרסום במדיה הדיגיטלית ולהכיר את האפשרויות המגוונות שמציעה גוגל אדוורדס למשתמשים. כמו כן, הקורס מכין לבחינות הסמכה חיצוניות שעורכת חברת גוגל להסמכת מנהלי קמפיינים Google AdWords. דרך הכלים שנלמדים בקורס יכולים הבוגרים להשתלב כמנהלי קמפיינים בשלל מסגרות מבוקשות בזירת ההייטק והאינטרנט ולסייע לארגונים ולחברות לייעל את הקמפיינים השיווקיים שלהם ולזכות לצמיחה כלכלית ולרווחים.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס, התלמידים מקבלים הכשרה לפרסום באמצעות גוגל אדוורדס. הם לומדים על אופן התכנון, הניהול והניטור של קמפיינים ומסעות פרסום דיגיטליים. כמו כן הם לומדים להעריך את ביצועי הקמפיינים ולשפר את תפקודם באמצעות הכלים השונים. לאחר מכן, הם מקבלים הכנה לקראת מבחני ההסמכה של גוגל להכשרת AdWords ובמקביל מפתחים מיומנויות מקצועיות ועסקיות שיכולות לסייע להם בעת יציאתם לשוק העבודה בהמשך הדרך.


מתכונת הלימוד


היקפה של ההכשרה המקצועית הוא כ - 40 שעות לימוד, היא מחולקת ל - 10 מפגשים שהיקפו של כל אחד מהם הוא כ - 4 שעות לימוד. השיעורים נערכים אחת לשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב וכך מותאמים גם לאנשים עובדים. במהלך התכנית, המשתתפים לוקחים חלק בשיעורים עיוניים וגם מבצעים מטלות ופרויקטים מעשיים שונים שמאפשרים להם להכיר באופן פרקטי את הכלים של חברת גוגל לשיווק דיגיטלי. לקראת סיומה של ההכשרה עליהם לבצע פרויקט מסכם בו הם מתכננים ויוצרים קמפיין שיווקי באמצעות גוגל אדוורדס.


על מוסד הלימוד


המכללה הטכנולוגית באר שבע נוסדה לפני למעלה מ - 60 שנה והיא מפעילה מגמות מגוונות ללימודי הנדסאים המוכרות על ידי מה"ט. נוסף על תכניות אלה פועל במכללה מרכז להשתלמויות ולהכשרה מקצועית בו ניתן להשתתף בשלל קורסים בתחומי התעשייה, המחשבים, הניהול, העיצוב והחשמל. בתחום הסייבר והדיגיטל, מתקיימים קורסים נוספים כגון קורס בדיקות תוכנה QA, קורס קידום אתרים, קורס מנהלי קמפיינים ברשתות חברתיות, קורס יישומי מחשב Office, קורס ניהול רשתות ומבואות הגנת סייבר וקורס תקיפה מודיעין ובדיקות חדירות בסייבר. באמצעות מסלולי הכשרה אלה שואפים לעזור לבוגרים להשתלב בתפקידים משמעותיים בענפים מבוקשים בתעשייה הישראלית. מוסד הלימוד מפעיל גם קשרים עם גופים ומוסדות תעשייה כדי לסייע לבוגרים מבחינה זו.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים הן לבעלי רקע בסיסי בענפי האינטרנט והן לחסרי רקע קודם בתחום שמעוניינים לבצע בו את הצעדים הראשונים לקראת קריירה בניהול קמפיינים דיגיטליים. הוא מתאים גם למעוניינים לעבור הסבה מקצועית לתחום השיווק האינטרנטי, וכן הוא יכול להתאים גם לעובדים מנוסים יותר בתחום השיווק באינטרנט שמחפשים להכיר כלים מתקדמים נוספים כדי להרחיב את האפשרויות המקצועיות שברשותם. נוסף על כך, תכנית זו יכולה להתאים לבעלי עסקים ומנהלים בארגונים ובחברות שמחפשים להכיר כלים פרקטיים לקידום השירותים והארגונים שלהם באמצעות הכלים של חברת גוגל. במסגרת תנאי הקבלה לקורס זה, על המועמדים להיות בעלי שליטה ברמה טובה בשפה האנגלית וכן להבין ברמה טובה בתפעול יישומי מחשב ואינטרנט.

 

  • כמה מרוויחים עובדים בתחום? קראו על שכר PPC


תעודה


למשתתפים שמסיימים בהצלחה את הקורס ניתנת תעודת גמר על ידי המכללה הטכנולוגית באר שבע. כדי לקבל את תעודת הגמר הם צריכים להיות נוכחים בלפחות 80 אחוזים מן השיעורים, לבצע את כל המשימות בכיתה ולהגיש את המטלות ואת עבודת הגמר המסכמת. בוגרי הקורס יכולים לגשת באופן עצמאי למבחן חיצוני שעורכת חברת גוגל להסמכת Google AdWords.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה הטכנולוגית באר שבע להנדסאים ולטכנאים

עוד מסלולי לימוד - מכללה טכנולוגית באר שבע

ssssssssss

פורום לימודי מחשבים

המלצות על מוסד developer.institute
קובי וולף
1 תגובות
מדעי המחשב עם 3 יחידות מתמטיקה
דור
1 תגובות
לימודי בניה וקידום אתרים
איתי
1 תגובות
הסבת מקצוע לתחום ההייטק
טל
1 תגובות
איך להיכנס לתחום פיתוח המשחקים?
גיא בניתח
2 תגובות
הייטק תלפיות עבודה ולימודים
קובי וולף
1 תגובות
הכוונה ללימודי הייטק באזור באר שבע
מארק רוזנברג
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן948 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp