קורס קידום אתרים במכללה הטכנולוגית באר שבע

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי אינטרנט?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על הטכנולוגית באר שבע - קורס SEO.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס קידום אתרים SEO במכללה הטכנולוגית באר שבע – המרכז להשתלמויות והכשרה


ההצלחה עוברת בגוגל


בעלי עסקים או ארגונים שבאים לקדם את השירותים שהם מציעים יכולים לבחור בין שלל אפשרויות שיווק שעומדות בפניהם, המשק של היום הוא דינמי ומהיר, הטכנולוגיות השולטות בו משתנות בקצב תדיר והידע שנרכש אתמול לא בהכרח יסייע למנהלים לנצח בתחרות של מחר. אחד הכלים שמבוקשים לקידום אתרים הוא שיטת SEO (או באנגלית Search Engine Optimization), זהו אוסף של שיטות שמטרתם שיפור המעמד והמיקום של אתר בתוצאות שמציג מנוע החיפוש של חברת גוגל. בכל יום, מנוע חיפוש זה עוסק במאות מיליונים של בקשות מציאת תוכן מצד גולשים מכל רחבי העולם, כאשר מי שמגיעים למקומות הראשונים ברשימת התוצאות מוכים אליהם גולשים רבים יותר וכך יכולים להעלות את הרווחים שלהם.


המרכז להשתלמויות של המכללה הטכנולוגית באר שבע מציע קורס קידום אתרים SEO, שמעניק את הכלים העדכניים והמתקדמים ביותר שדרושים למקדי אתרים בשוק של היום. במהלך הקורס נלמדות שיטות דרכן יכולים מנהלים ובעלי עסקים להשפיע על מיקומם בתוצאות החיפוש של גוגל, וכך לייעל ולקדם את הפעילות העסקית שלהם.

 


תכנית הלימודים


לאורך הקורס, המשתתפים לומדים לעומק על עקרונות בקידום אתרים אורגני, SEO. הם לומדים על פעילותם של מנועי החיפוש ובוחנים שיטות שונות לקידומם של האתרים בתוצאות מנוע החיפוש. כמו כן, הם רוכשים כלים נוספים לקידום אינטרנטי, כגון קידום באמצעות ווידאו, קידום במובייל של אפליקציות ויישומים וניהול מדיה חברתית, לצורך קידום ברשתות החברתיות השונות. נוסף על כך, הם דנים בטכניקות לניהול מוניטין ברשת האינטרנט וגם מתוודעים לכלי Google Analytics של חברת גוגל למעקב אחרי תוצאות קמפיינים ולניטור פעולת הגולשים לאתר. בהמשך הקורס הם גם מפתחים מיומנויות שנחוצות לצורך הקמה וניהול של עסקים עצמאיים בתחום קידום האתרים ולהשתלבות מוצלחת בשוק התחרותי של היום.


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא כ - 155 שעות לימוד, הוא כולל 31 מפגשים שמתקיימים פעמיים לשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב. תכנית זו משלבת שיעורים עיוניים עם תרגולים מעשיים דרכם המשתתפים יכולים להתנסות בפועל בעקרונות קידום האתרים שנלמדות לאורך הקורס. לקראת סיומה של התכנית המשתתפים עורכים פרויקט מסכם בו הם מיישמים את מכלול הכלים לקידום אתרים שנרכשים.


נושאי הלימוד


בין הנושאים אשר נלמדים במהלך הקורס נכללים התחומים הבאים:

 

  • קידום אורגני SEO
  • קידום במובייל
  • קידום וידאו VSEO
  • ניהול מדיה חברתית - SMO
  • קידום אפליקציות   
  • ניהול מוניטין באינטרנט ORM
  • ועוד
  • הקמה וניהול עסק לקידום אתרים   
 

 

על מוסד הלימוד


המרכז ללימודי תעודה והשתלמויות שפועל במכללה הטכנולוגית באר שבע מציע שלל תכניות וקורסים שבאים להתאים לצורכיו של המשק הישראלי של היום והם מציעים למשתתפים לרכוש מיומנויות פרקטיות להשתלבות בשוק העבודה. הקורסים גם יכולים להתאים למעוניינים בהסבה מקצועית לתחומים נחשבים. בתחומי המחשבים והסייבר, מציע מרכז ההשתלמויות תכניות כגון קורס בדיקות תוכנה QA, קורס ניהול רשתות והגנת סייבר, קורס תקיפה ובדיקות חדירות Hacking Defined Experts, קורס ניהול קמפיינים ברשתות חברתיות, קורס גוגל אדוורדס וקורס להכרת יישומי מחשב. כמו כן, אפשר ללמוד בתכניות בתחומים שונים כגון ניהול, תעשייה, עיצוב, צילום, חשמל ועוד נושאים נוספים. הכשרות אלה נוגעות בהתפתחויות עדכניות בתעשייה, מוסד הלימוד שומר על קשרים עם גופי תעשייה מובילים במטרה לסייע לבוגרי הקורסים בהשתלבותם במשק בתפקידים מבוקשים.


תנאי קבלה


מסלול זה מתאים הן לחסרי רקע קודם בקידום אתרים והן למועמדים שברשותם ידע בסיסי באינטרנט. הוא מיועד לבעלי שליטה ברמה טובה בשפה האנגלית, ולבעלי יכולות טובות לתפעול יישומי מחשב. תכנית זו מתאימה במיוחד למעוניינים להשתלב באופן מקצועי בתחום השיווק האינטרנטי, וכן הוא מתאים למחפשים לעבור הסבה מקצועית לתחום זה. המסלול יכול להתאים גם לעובדי שיווק בפועל, ששואפים להרחיב את סל הכלים שברשותם ולהכיר כלים חדשים לקידום אתרים; למנהלי שיווק בארגונים שמחפשים להכיר מקרוב את העקרונות לעבודה מול נותני השירות לחברה; וכן לבעלי עסקים שמעוניינים לכיר את אופן הקידום היעיל והמוצלח בגוגל של השירותים או המוצרים שלהם.


תעודה


תלמידים אשר מסיימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל דרישות מוסד הלימוד זכאים לקבל תעודת גמר שניתנת על ידי המכללה הטכנולוגית באר שבע. כדי לקבלה, עליהם להיות נוכחים בלפחות 80 אחוזים מן המפגשים לאורך הקורס, להגיש את העבודות ואת המשימות בכיתה ולהשלים את הפרויקט המסכם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה הטכנולוגית באר שבע להנדסאים ולטכנאים

עוד מסלולי לימוד - מכללה טכנולוגית באר שבע
פורום לימודי מחשבים
קבלה ללימודי הנדסת תוכנה וסייבר
מזל
ללא תגובה
קורס פייתון פרונטאלי לקיץ הקרוב
אביחי חיון
1 תגובות
מסלול ערב בקורס אופיס בהרצליה
יעל
1 תגובות
תעסוקה אחרי קורס ניהול תשתיות ענן היברדי
אורי
1 תגובות
ללמוד מדעי המחשב בטכניון עם ממוצע בגרויות גבוה ללא פסיכומטרי
אברהם רחימוב
1 תגובות
מהם תנאי הקבלה ללימודי מדעי המחשב?
אודל וויניק
1 תגובות
מדעי המחשב או הנדסת תוכנה
מוניר סלאמנה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp