רוצה פרטים על קורס עיסוי במרכז?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי עיסוי בתל אביב

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס עיסוי במרכז? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עיסוי במרכז - קורס עיסוי מקצועי בתל אביב


קורס עיסוי בתל אביב מעניין אותך?


למגע יש כוח. כבר בעידן הקדום ובתרבויות שונות ברחבי העולם היה ידוע כי למגע נכון יש יכולת להקל על בעיות פיזיות ורגשיות רבות, מכאבים פיזיים בשרירים ועד לחרדות ומועקות שמעלים חיי היום יום. בתחום העיסוי משתמשים ביכולות מרפאות אלה של המגע דרך מגוון של טכניקות לחיצה שבאות להתאים לקושי או לבעיה המסוימים של המטופלים. המעסים מאבחנים את הבעיה עמה מתמודדים המטופלים ומתאימים להם טיפול אלטרנטיבי מסוגי העיסוי השונים, לעיתים תוך שילוב של מספר טכניקות קיימות.


מי שמתעניינים בתרפיות המגע השונות ומעוניינים לפתח קריירה בתחום טיפולי אלטרנטיבי יכולים ללמוד בקורסי עיסוי שונים, כאשר באזור מרכז הארץ פרושים מגוון רחב של מוסדות שמציעים קורסים אלה, רובם מרוכזים בעיר תל אביב. ההכשרות נעות מתכניות נרחבות בנות מספר שנים שמעניקות מספר דיפלומות מקצועיות בעיסוי ועד לקורסים קצרים וממוקדים יותר, שבדרך כלל מתאימים למעסים מנוסים שרוצים לשכלל את המיומנויות המקצועיות שלהם.


טיפולים בעיסוי הופכים לאחרונה למבוקשים יותר ויותר, בקרב אוכלוסיות מגוונות ושונות, מאנשים המתמודדים עם כאבים או מתחים רגשיים, דרך נשים הרות ועד לספורטאים שמבקשים פתרון אלטרנטיבי להקלה על פציעות ספורט. ניתן אף לראות מטפלים ברפואה קונבנציונאלית שמשלבים לעיתים טכניקות מן הרפואה המשלימה כדי להעניק מענה למטופלים שלהם. באופן זה, מעסים יכולים ליצור לעצמם קהל לקוחות נרחב ומגוון ביותר, ולפתח את הקריירה שלהם עם צבירת ניסיון בתחום, בין אם כשכירים ובין אם כעצמאיים שמנהלים קליניקה טיפולית הוליסטית משלהם.

 


מוסדות לימוד


מכללת רידמן


למכללת רידמן לרפואה משלימה שלוחה במרכז הארץ, בתל אביב. המכללה עורכת קורס עיסוי אינטגרטיבי, שמתקיים במגמה שאורכה כשלוש שנים. במסגרתה של המגמה, לומדים טכניקות עיסוי מגוונות בהן עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוקות ועיסוי רפואי. התלמידים יכולים לבחור להתמחות בעיסוי ספורטאים, או בשיטת קרניו סקראל. כמו כן, התכנית כוללת סטאז' שמתקיים במסגרות טיפוליות שונות ובמהלכו המשתתפים יכולים לתרגל בפועל את טכניקות העיסוי בעבודתם על כמה מטופלים.


בבית הספר לתרפיות המגע של המכללה מתקיימים גם קורס רפלקסולוגיה שנפרש על פני כשלוש שנות לימוד ומכשיר לדרגת רפלקסולוג בכיר מתקדם; וקורס להסמכת מטפל רב תחומי במגע HHP, אפשר מאפשר לקבל הסמכה במספר תחומי תרפיה, בהם עיסוי אינטגרטיבי, רפלקסולוגיה ותחומי משנה כדמיון מודרך, ארומתרפיה, NLP, שיאצו, טווינא וטכניקות נוספות.


מכללת מירב


מכללת מירב למקצועות הרפואה המשלימה פועלת מטעם מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה היא מפעילה שלוחות בכל אזורי הארץ ובהם גם שלוחה בתל אביב. בשלוחה זו ניתן ללמוד בשני קורסים בתחום העיסוי. האחד הוא קורס עיסוי רפואי, אשר מעניק למשתתפיו תעודות ממטפל מוסמך ובכיר בעיסוי רפואי, את המסלול ניתן לפרוש על פני שנה אחת עד שלוש שנים. כמו כן, נלמד במכללה קורס עיסוי שוודי הוליסטי, הוא כולל כ - 54 שעות לימוד ומיועד בעיקר למעסים מנוסים שמחפשים להרחיב את סל הכלים שברשותם. הקורסים שמתקיימים במכללת מירב משלבים עשייה מעשית במטרה לחשוף את המשתתפים למיומנויות התרפיה הפרקטיות כבר במהלך ההכשרה.


במכללה זו מתקיימים עוד מגוון קורסים ברפואה משלימה, בהם גם קורסים שונים בתחום תרפיות המגע. אלה כוללים קורס שיאצו, קורס טווינא, קורס רפלקסולוגיה וקורס רפלקסולוגיה לילדים ולמשפחות. כמו כן, המכללה עורכת קורסים שמיועדים לפסיכותרפיסטים אשר ברצונם לשלב עקרונות מן הרפואה ההוליסטית בעבודתם בקליניקה.


קמפוס ברושים


בקמפוס, הממוקם ברמת אביב, מתקיימות שלל הכשרות בתחומי הרפואה המשלימה, בהן גם קורס עיסוי רפואי. הקורס מוצע בתכנית של שנה אחת או בתכנית בת שנתיים. במהלכה, המשתתפים שמים דגש על מיומנויות טיפוליות להתמודדות עם מצבים בריאותיים שונים וכן לפיתוח כישורי הכלה והקשבה בקליניקה. הם לומדים טכניקות עיסוי מגוונות לצד שיטות אבחון שונות וכן משלבים גם גישות נוספות ברפואה המשלימה כגון דמיון מודרך ועיסוי באבנים חמות.


ניתן ללמוד בעוד מגוון של קורסים כגון קורס רפלקסולוגיה, קורס פרחי באך, קורס ארומתרפיה, קורס ביו פידבק, קורס יוגה טיפולית, קורס נטורופתיה, קורס צמחי מרפא וקורס טיפול בעזרת כלבים. בית הספר מציע גם השתלמויות וקורסים קצרים למטפלים מנוסים שמעוניינים לקדם את הכלים שברשותם. במסגרת הקליניקות שמפעיל מוסד הלימוד, התלמידים בקורסים השונים יכולים לתרגל באופן פרקטי את הכלים שנלמדים בעבודה עם מטופלים מאוכלוסיות שונות.


המכללה לעיסוי רפואי


מכללה זו ממוקמת בתל אביב והיא מתמחה בהכשרת מעסים רפואיים. היא מציעה קורסים למעסים מתחילים, הכוללים קורס עיסוי משולב, קורס עיסוי הוליסטי, קורס דיקור סיני וקורס רפלקסולוגיה. נוסף על כך, מתקיימים קורסים שמיועדים לרמת מתקדמים, בהם קורס שיאצו, קורס עיסוי שמתמקד בבעיות אורתופדיות וקורס עיסוי רקמות עמוק. ישנו גם קורס עיסוי ספורטיבי, אשר מתאים במיוחד למאמני כושר מנוסים אשר ברצונם לצבור ידע בטיפול אלטרנטיבי בפציעות ספורט. רבים מבין הקורסים מתקיימים בשעות הבוקר או בערבים. הם משלבים התנסות מעשית ותרגול פרקטי של מיומנויות העיסוי.


מכללת תמורות


למכללה זו שלוחה בתל אביב ושלוחה נוספת בעיר חיפה. במהלך הקורס, שנפרש על פני כ - 17 מפגשים, המשתתפים מפתחים כישורי טיפול במגוון טכניקות עיסוי. הם שמים דגש על תחום היציבה הנכונה וגם על יחסי מטופלים ומטפלים, כדי לבנות סל כלים מקצועיים נרחב. כמו כן, תכנית זו כוללת קורס אנטומיה ופיזיולוגיה, במטרה להעשיר את הידע של המשתתפים. במכללה ניתן ללמוד גם בקורס רפואה סינית, קורס טווינא, קורס שיאצו, קורס דיקור סיני וקורס רפואה סינית לילדים.


מכללת תילתן לרפואה משלימה


למכללה זו שלוחה בעיר תל אביב, בה אפשר ללמוד במספר קורסים בתחומי העיסוי. בין הקורסים הללו נכלל קורס עיסוי רפואי, שבו לומדים על טכניקות עיסוי מגוונות ועל עבודה עם מטופלים מאוכלוסיות שונות, בהן גם עיסוי ספורטאים. המסלול מקיף כ - 45 מפגשים וכולל גם 28 מפגשים נוספים להכשרה באנטומיה ופיזיולוגיה. הוא משלב עבודה מעשית בעיסוי ליישום ולהטמעה של החומר הנלמד.


כמו כן, המכללה מציעה קורס עיסוי שוודי, שבו מתמקדים בעיסוי לשיפור זרימת הדם. הקורס כולל כ - 22 מפגשים ומשלב גם 28 מפגשים בתחום האנטומיה והפיזיולוגיה. מסלול זה משלב עקרונות משיטות עיסוי נוספות כגון עיסוי רפואי ועיסוי בשיטת לומי לומי. במכללה נלמדות הכשרות נוספות ובהן קורס הילינג, קורס כירולוגיה, קורס אירידיולוגיה, קורס ריברסינג, קורס תזונה הוליסטית, קורס שיאצו, קורס דיקור סיני, קורס נטורופתיה ועוד מגוון של מסלולים להכשרה מקצועית בתחומי הרפואה המשלימה.


מכללת דיאדה


המכללה, הממוקמת בתל אביב, מתמקדת במקצועות ההורות והמשפחה, היא מכשירה את תלמידיה לתת מענה לנשים הרות ולהורים לתינוקות ולפעוטות במגוון של תחומים. בין הקורסים שמוצעים במכללה זו מתקיים גם קורס עיסוי תינוקות. הקורס מתמקד בעיסוי תינוקות בחודשי החיים הראשונים והוא מעניק גם מיומנויות להדרכת סדנאות לעיסוי תינוקות. הוא כולל כ - 45 שעות לימוד אשר מתחלקות ל - 9 מפגשים. במהלך הקורס נערכים שיעורי הדגמה בעבודה עם תינוקות והוריהם. בין הקורסים הנוספים שניתן ללמוד במוסד זה נכללים קורס ייעוץ הנקה, קורס דולות לאחר לידה וקורס להדרכת קבוצות אימהות ואבות. ניתן ללמוד גם השתלמויות ובקורסים קצרים בתחומים אלטרנטיביים כגון דמיון מודרך או ארומתרפיה ששמים דגש על עבודה עם נשים הרות.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס עיסוי במרכז?

רוצה לדעת יותר על קורס עיסוי במרכז?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp