לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > תיירות - מלונאות > קורס מדריכי טיולים בירושלים

קורס מדריך טיולים בירושלים


מחפש/ת מידע על לימודים? קורס מדריכי טיולים בירושלים? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תואר בתיירות ומלונאות
מנהל עסקים ותיירות
מפעילי תיירות
טבחות
סוכן נסיעות
לימודי ערב - תיירות
תנאי קבלה - תיירות ומלונאות
קורס מדריכי טיולים
קורס מורי דרך
לימודי טיפול באמצעות שהייה בטבע
 
 
קורס מדריכי טיולים בחו"ל
מזון ומשקאות
קורס קונדיטוריה
תיירות אקולוגית
ניהול בית מלון
מורי דרך השתלמויות
לימודי הישרדות
לימודי תואר שני בתיירות
שכר סוכן נסיעות
השתלמות

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

קורס הדרכת טיולים בירושלים


קורס מדריך טיולים בירושלים מעניין אותך?


ירושלים היא עיר מיוחדת ביותר בנוף הישראלי והיא מציעה אפשרויות רבות לטיולים ולסיורים. מהרובע היהודי, דרך העיר העתיקה ושוק מחנה יהודה ועד לשכונות מיוחדות או רבעים שונים ברחבי העיר, היופי והמרקם העשיר של העיר מושכים מדי שנה מיליונים של מטיילים מן הארץ וממדינות שונות ברחבי העולם. עם השנים העיר הפכה ליעד פופולרי במיוחד בקרב מדריכי טיולים ורבים מבקשים להכיר אותה כדי לענות על ביקוש הולך וגובר מצד מטיילים להכרת העיר.


ישראלים ידועים באהבתם לטיולים, וגם מטיילים מכל העולם חולמים לטייל בשבילי הארץ ולהכיר אותם מקרוב. מכאן עולה חשיבותם של מדריכי הטיולים, שמשמשים מתווכים בין נופי הארץ ותולדותיה לבין קבוצות התיירים והמטיילים. כדי לקבל את הכלים המיטביים להדרכת טיולים, רבים בוחרים ללמוד בקורס הדרכת טיולים, שבו מכירים מקרוב אתרים מוכרים ולומדים בהרחבה על סוגיות ארכיאולוגיות, גיאוגרפיות, תרבותיות וחברתיות שנוגעות בטיולים ובסיורים. בתחום התיירות מתקיימות הכשרות מקצועיות משיקות נוספות, כגון הדרכת טיולים בחו"ל או הדרכת טיולים במערכת החינוך, אפשר מאפשרות למדריכים להמשיך להתמקצע ולפנות לקהלי ידע נוספים.


מי שמעוניינים ללמוד בקורס מדריכי טיולים בעיר ירושלים ובסביבתה יכולים לבחור מבין מגוון של מוסדות לימוד שממוקמים בעיר. חלקם של המוסדות מתמקדים בתחום התיירות ואילו אחרים מתמקדים בתחום החינוך ומציעים קורסים להדרכת טיולים בבתי ספר. רבים מבין המוסדות מציעים מספר קורסים בתחום הדרכת הטיולים, כדי לאפשר למשתתפים להרחיב ולשכלל את סל הכלים שברשותם. הקורסים משלבים עשייה מעשית וסיורים לימודיים רבים, במטרה לסייע למשתתפים להכיר "דרך הרגליים" את החומר הנלמד ולהתוודע למגוון מסלולי טיולים בפרישה ארצית תוך צבירת ניסיון פרקטי במקצוע. כמו כן, חלק מהתכניות שמות דגש על הדרכת טיולים בעיר ירושלים ועל דרכים להעברת התכנים העשירים של העיר דרך טיולים ייחודיים.

 


מוסדות הלימוד


בית הספר לתיירות בישראל


בית הספר מתמקד במקצועות התיירות והמלונאות והוא מפעיל מספר שלוחות ברחבי הארץ, בהן גם שלוחה בירושלים, בגבעת רם. בבית הספר מתקיימות מספר הכשרות בתחום הדרכת הטיולים, אשר באות להעניק לתלמידים מיומנויות הדרכה מקצועיות ולסייע להם להדריך מגוון של אוכלוסיות. בין הקורסים המתקיימים בתחום:

 

 

  • קורס מדריכי טיולים במערכת החינוך (תו תקן): מסלול זה בא להסמיך מדריכי טיולים למוסדות חינוך אשר מוכרים על ידי משרד החינוך. אורכו של הקורס הוא כשנתיים והוא כולל ימי שטח וסיורים שמטרתם לסייע למשתתפים להכיר את השטח וההתמצאות בו.

 

  • קורס מדריכי טיולים בחו"ל: זוהי תכנית לרכישת מיומנויות להדרכת טיולים בחו"ל ולהדרכה של קבוצות ממגוון סוגים. היקפה הוא כשנה אחת והיא כוללת כ - 295 שעות לימוד. בין התכנים הנלמדים, המשתתפים לומדים להדריך טיולים של משלחות ישראלים, של קבוצות מיוחדות ושל חברות. הם מכירים מגוון של יעדים ובמקביל רוכשים כישורים לניהול ולארגון של קבוצות המטיילים.

 

 

  • קורס מורי דרך מוסמכים: הקורס למורי דרך מוסמכים מתקיים בפיקוחו של משרד התיירות והוא כולל כ - 600 שעות לימוד ומשלב סיורים רבים בשטח. המסלול מעניק לתלמידיו את כל הידע בתחומי ההיסטוריה, הארכיאולוגיה, החי והצומח בישראל, האמנות, הארכיטקטורה והאקטואליה, ומספקת להם כלים להדרכה של קבוצות מקהלי ידע שונים.

 

 

  • קורס מדריכי טיולי אתגר: המסלול להכשרת מדריכי טיולי אתגר מעניק כלים מקצועיים למדריכי טיולים מנוסים ומקנה להם ידע להנחיית קבוצות בתנאי שטח מאתגרים מבחינה פיזית או מנטלית. הם לומדים גם כיצד ליצור פעילויות הרפתקה ואתגר כדי להעצים את השהייה בשטח ולומדים להתמודד עם מצבים שונים שעולים לאורך הטיולים. היקפו של הקורס הוא כחצי שנה.


דיפלומה - האוניברסיטה הפתוחה


דיפלומה הוא בית הספר ללימודי תעודה של מערך לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה. בין שלוחותיו הרבות של בית הספר בפרישה ארצית נמצאת גם שלוחת ירושלים, בה ניתן ללמוד בקורס הדרכת טיולים בחו"ל. במהלך ההכשרה המקצועית לומדים על כל הכלים שנחוצים למדריכי תיירות, מהיכרות עם היסטוריה של אתרים שונים ועד לניהול של קבוצות המטיילים. התכנית שמה דגש על הפן המעשי והעיוני כאחד, היא שואפת לפתח בקרב התלמידים מיומנויות פרזנטציה והדרכה והיכרות עם מסלולים מוכרים וסוגיות אדריכליות, היסטוריות ואמנותיות שלהם.


כמו כן, הם מתוודעים לפן המנהלתי של תחום התיירות ולומדים לעבור מול חברות תעופה, מחלקות אופרציה וגורמים בחו"ל במטרה לפתור בעיות ולהתמודד עם אתגרים. הקורס משלב גם עשייה מעשית מרובה, באמצעות מספר טיולים בשטח (שמתקיימים בישראל), אותם המשתתפים מנהלים ומדריכים. כמו כן, הם מבצעים פרויקט גמר בו הם בונים תיק הדרכה בחיווי של הצוות. לאחר מכן הם מבצעים סטאז' מעשי, בו הם מצטרפים לטיולים מאורגנים במדינות שונות וכך מכירים מקרוב את תהליכי העבודה של המדריכים. הקורס מאפשר לחיילים משוחררים ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי.

 


יד יצחק בן צבי


יד יצחק בן צבי הוא מוסד מחקר ותרבות שפועל להנחלת מורשתו של נשיא ישראל יצחק בן צבי ולקידום מחקר על תולדות ארץ ישראל, בדגש על חקר העיר ירושלים וקידום זיקה בין הדור הצעיר לבין העיר. המרכז ממוקם בשכונת רחביה והוא מציע כמה קורסים מקצועיים בתחומי הכרת ארץ ישראל והדרכת הטיולים.

 

 

  • קורס מדריכי טיולים למערכת החינוך: הקורס מתמקד בהכשרת מדריכים בעיר ירושלים לפי נהלי משרד החינוך והוא מקנה הסמכה להדרכה של בני נוער ושל חיילים. במהלך הקורס מכירים אתרים רבים בעיר, תקופות שונות בתולדותיה ומתוודעים לסוגיות דידקטיות עליהן אפשר לשים דגש בזמן ההדרכות.

 

 

  • קורס מורי דרך: קורס מורי דרך של מרכז זה שם לו למטרה לסייע לתלמידים להפוך לשגרירים של המדינה מול קבוצות תיירים שמגיעים אליה מרחבי העולם, וכן מול קבוצות של מטיילים ישראלים. הוא נפרש על פני כ - 600 שעות לימוד וכולל סיורים לימודיים רבים ברחבי הארץ וגם בעיר ירושלים. שיעורים מתקיימים באחד מימי השבוע בערבים והסיורים ביום מלא נוסף בשבוע.


קורס הדרכת טיולים לדתיים בירושלים


המכללה האקדמית הרצוג


המכללה האקדמית הרצוג היא מוסד ללימודי חינוך לציבור הדתי, הוא מפעיל קמפוסים באלון שבות, בנחל עוז וגם בעיר ירושלים. המכללה מציעה תכניות לימודים אקדמיות בתחום החינוך וגם תכניות לימודי תעודה לדתיים בתחומים רלבנטיים לאנשי הוראה. בין היתר, מתקיים קורס מדריכי טיולים במערכת החינוך. הקורס מתקיים במסגרת החוג להוראת לימודי ארץ ישראל של המכללה. הוא מכשיר מדריכים לטיולים של מערכת החינוך ומתקיים במספר שלבים. תחילה מקבלים הכשרה בסיסית להדרכת טיולים בה לומדים שני אזורים להדרכה בפרישה ארצית. לאחר מכן, ניתן להמשיך את ההכשרה ולהרחיבה לאזורים נוספים. האזורים העיקריים בהם מתמקדים בקורס הם העיר ירושלים ואזור שפלת הרי יהודה ושומרון.


הקורס מקנה למשתתפיו מיומנויות ניווט ושדאות, ידע בגיאוגרפיה ובגיאולוגיה, היכרות עם החי והצומח בארץ וכן מעניק להם כלים לקישור בין תכנים מן המקורות וספרות חז"ל לבין אתרי הסיורים ומסלולי הטיול. בסך הכל כוללת התכנית כ - 530 שעות והיא כוללת כ - 48 מפגשים שבועיים. מוסד הלימוד מציע מגוון רחב של תכניות נוספות להכשרה מקצועית ולפיתוח למורים. בין היתר ניתן ללמוד בתכנית בתחום לימודי השואה, בהשתלמויות בתחום הוראת תנ"ך, בהשתלמויות שמותאמות לתכנית אופק חדש וכן בקורסים לתעודה כגון קורס סייעות לגננות וקורס אבחון דידקטי והוראה מתקנת.

 

 

רוצה לדעת יותר על קורס מדריכי טיולים בירושלים? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על קורס מדריכי טיולים בירושלים
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.
מוסדות לימוד קורס מדריכי טיולים בירושלים

חוות דעת של סטודנטים: תיירות - מלונאות (15 חוות דעת)
התקבלו 15 דירוגים בציון ממוצע: 4.1 מתוך 5    
חנה,בית הספר הארצי לתיירות, מורה דרך - בית הספר לתיירות, 27/12/2017
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
כעולה חדשה אני מאוד שמחה שיש לי את האפשרות להבין ולהרגיש יותר איך הקימו את המדינה, איך הטופוגרפיה של הארץ משפיע על הגבולות ובכלל על החיים לכל יום. האמת שאני אוהבת הכל עד עכשיו, השיעורים מעניינים, הרכז עוזר וממליץ אותנו הרבה כדי שיהיה פחות קשה לנו, שים לב שלכל אחד ירגיש טוב ונוח בקורס... מה שאני פחות אוהבת אולי זה שהמזג האוויר בימי טיולים משתנה כל שניה ומסיימים את הסיור רטובים וקר לנו עד העצמות :)

על הקמפוס
קודם כל הקבוצה שלנו מאוד נחמד, כולם עוזרים את אחד לשני בראש טוב.
כנ׳׳ל הרכז שלנו עד כדי כך מושלם והחינוכית גם מאוד עוזרת.
עליתי לבד לפני שנתיים ובגלל זה לפעמים קשה לי לקלוט בדיוק הכל כמו שצריך אבל רוב מהמשטתפים של הקורס דואגים לי שלא יחסר לי כלום.
כולם עוזרים אחד לשני, ככה אני גם מתצליחה לעזור בחזרה.
המיקום של הלימודים פשוט מהמם (יד יצחק בן צבי) ויש שם כל מה שאנחנו צריכים ללימודים.
הטיולים מאוד מסודרים ומעניינים.
שגב,בן גוריון קמפוס אילת, בן גוריון באילת - לימודי ניהול תיירות, 30/10/2017
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אווירה ביתית ומשפחתית יחס אישי ומקום נהדר. צוות המרצים מראה נכונות לעזור ולתרום להצלחה האישית שלך

על הקמפוס
ממליץ בחום לכל אחד אשר מחפש ללמוד במוסד אוניברסיטאי עם אווירה מצויינת רמה מעולה וצוות שחבל על הזמן
 
פורומים בתחום
פורום ייעוץ לימודים
פורום לימודי תעודה | קורסים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
קורסים בתחומי הספורט והתיירות לציבור הדתי והחרדי
קורס מלווי מסעות לפולין
קורס פקידת קבלה במלון או משרד
לימודים אקדמיים בצפון - איפה הכי כדאי ללמוד?
קורס מדריכי טיולים לבתי ספר - הדרכת טיולים במשרד החינוך
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לתיירות - מלונאות
מכללת כנרת - תיירות ומלונאות
מכללת הדסה - מלונאות
מכללת הולידיי אין- מלונאות
מכללת כנרת - לימודי תעודה
מכללת הדסה - לימודי תעודה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על קורס מדריכי טיולים בירושלים?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד תיירות - מלונאות
מכללת כנרת - לימודי תעודה
מכללת מישלב
מכללת הולידיי אין
מכללת מפנה
טעמים - מכללה לבישול וקונדיטוריה
בית הספר הארצי לתיירות
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
בחירת קריירה חדשה (לפני 2 שעות, 58 דקות)
לימודי סיעוד לבני 40+ (לפני 3 שעות, 27 דקות)
לימודי תעודה לאזרחים ותיקים (לפני 5 שעות, 7 דקות)
האם יש ביקוש לחתם ביטוח בשוק העבודה? (לפני 7 שעות, 42 דקות)
מה עלות קורס מנעולנים? (לפני 9 שעות, 15 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD