רוצה פרטים על קורס צילום במרכז?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי צילום בתל אביב ובמרכז הארץ

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס צילום במרכז? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס צילום בתל אביב והמרכז


רוצים ללמוד צילום בתל אביב, ברמת גן ובמרכז?


תמונה אחת היא אולי עולם מלא עבור המתבוננים בה, אבל גם עבור הצלם שיצר אותה היא מהווה תוצאה של מערך שלם של שיקולים, כלים ובחירות. ההחלטה מתי בדיוק להפעיל את המצלמה ואיזה רגע ללכוד בעדשתה היא לא פשוטה ודורשת מהצלמים ידע אמנותי וטכני כאחד, בדרך לקבלת פריים בלתי נשכח ועוצר נשימה.


תחום הצילום כולל בתוכו לא מעט סוגות וסגנונות, וכך פותח מגוון של דלתות למי שמעוניינים לפתח קריירה בצילום. מצילום של דיוקנאות ומשפחות, דרך צילום וידאו של אירועים וחתונות ועד לצילום סטודיו לתעשיית הפרסום או לעולם האופנה, ישנם שלל אפיקים בהם ניתן לבחור. כמו כן ישנם גם צלמים רבים שמתמחים בכמה סגנונות צילום וכך מרחיבים את קהל הלקוחות שלהם. צלמים מתחילים יכולים להמשיך לפתח את הכישורים שבידיהם דרך לימוד בקורסים נוספים וכן דרך צבירת ניסיון מעשי בשטח, בעזרת התנסות מתמדת בצילום בכל זמן ובכל מקום.


תושבי אזור המרכז שמתעניינים בעולם הצילום ושואפים לפתח קריירה כצלמים מקצועיים יכולים לבחור מבין מגוון של מוסדות לימוד שמציעים קורס צילום. חלק מן ההכשרות מתקיימות בתל אביב ואחרות בערים סמוכות כגון רמת גן. אורכם ומתכונתם של הקורסים משתנים, ניתן למצוא מסלולים ממושכים ומקיפים בני כמה שנים לצד קורסים קצרים וממוקדים דרכם יכולים צלמים מנוסים יותר לצבור מיומנויות חדשות. תחום הצילום לא מפסיק להתפתח וכך רבים מהקורסים שואפים לחשוף את התלמידים לטכנולוגיות ולשיטות חדשניות וגם לאפשר הם להתנסות בהן בפועל דרך סדנאות וימי צילום בשטח.

 


מוסדות לימוד


קורס צילום בתל אביב


הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ - בית הספר לצילום


בקמפוס שרונה של היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון מתקיימים קורסים שונים במסגרת בית הספר לצילום. אלה באים להכשיר צלמים מקצועיים וכן להעניק כלים לצלמים מנוסים יותר במגוון של רמות. בין המסלולים והקורסים שמתקיימים בבית הספר:

 

 

  • מסלול שנתי לצילום מקצועי: מסלול זה משלב בין הפן האמנותי והטכני של הצילום ומפתח את החשיבה היצירתית של התלמידים ואת יכולות הביטוי שלהם. הוא שם דגש על תחומי צילום רבים ומגוונים כגון צילום מוצר, צילום פרסום, צילום אופנה וצילום דיוקן. בקמפוס תל אביב מתקיימים שיעורים באחד הערבים במהלך השבוע וכן בימי שישי בבקרים.

 

 

  • קורס צילום דיגיטלי ופוטושופ: הקורס מקיף שלל כלים חשובים בצילום דיגיטלי ומכשיר את התלמידים כצלמים מקצועיים. במהלכו לומדים על ההיבטים שיוצרים תמונה איכותית, רוכשים מיומנויות טכניות וידע בטכניקות נפוצות ומתוודעים לתפעול תוכנת פוטושופ. הקורס כולל סדנאות וסיורים בשטח והוא נפרש על פני כ - 15 מפגשים בשעות אחר הצהריים.


בית הספר קמרה אובסקורה


בית הספר קמרה אובסקורה מציע תכניות לימודי תעודה בתחום הצילום וכן מסלול הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית. ביחידה ללימודי חוץ של בית הספר מתקיימות גם הכשרות מקצועיות בתחומים כגון קולנוע, כתיבה, עריכת ווידאו וקורסים להיכרות עם תוכנות גרפיקה. במסגרת קורסי הצילום לומדים הן על חדשנות וטכנולוגיות בתחום זה והן על היבטים מסורתיים והיסטוריים שנוגעים למלאכת הצילום.


בין הקורסים שמתקיימים בבית הספר נכללים:

 

 

  • קורס צילום אופנה: מתמקד בצילום מסחרי ואדיטוריאלי ומיועד לצלמים מקצועיים ומנוסים שברצונם להרחיב את ההתמחות שלהם. הקורס כולל 30 מפגשים ובמסגרתו לומדים גם לעבוד על תוכנת לייטרום.

 

 

  • קורס צילום דיגיטלי: הקורס שנפרש על פני 12 מפגשים מתאים גם למתחילים ומאפשר לשכלל את היכולות היצירתיות.

 

 

  • קורס צילום דיגיטלי למתקדמים: קורס זה מיועד לבעלי רקע קודם בצילום דיגיטלי או לבוגרי הקורס למתחילים והוא משלב יציאה לשטח עם לימוד בכיתה של טכניקות צילום מתקדמות.

 

 

  • קורס צילום סטודיו: הקורס חושף את התלמידים לתהליכי עבודה באולפן ובסטודיו, לרבות צילום דיוקנאות וצילום טבע דומם, עבודה נכונה עם תאורה ועם מבזק ותפעול של ציוד מקצועי בסטודיו. הקורס מתאים לבעלי ניסיון בצילום, בעלי היכרות קודמת עם תוכנת פוטושופ.

 

 

  • קורס צילום וידאו: קורס צילום וידאו כולל 12 מפגשים והוא משלב עשייה מעשית עם לימוד תיאורטי של עקרונות צילום הווידאו, במטרה לאפשר לתלמידים לפתח את יכולות הביטוי היצירתיות שלהם במדיום זה.


בית ספר מנשר לאמנות


בבית הספר מנשר אפשר ללמוד בתכנית ארבע שנתית ללימודי תעודה בצילום (ישנה אפשרות גם ללמוד לתואר אקדמי בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה). התכנית מציעה לתלמידיה לרכוש ידע נרחב בצילום אמנותי, בצילום סטודיו, בצילום לעיתונות, בצילום דיגיטלי וכן בענפים משיקים כגון וידאו ארט, עריכה דיגיטלית ועריכת ווידאו. כמו כן, שמים דגש על צילום פרסום וצילום אופנה ועל היבטים חברתיים של צילום.


בבית הספר פועלות מחלקות ללימודי תעודה במקצועות כגון קולנוע, אנימציה, תקשורת חזותית וכתיבה. נוסף על כך, בית הספר מציע קורסים קצרים ללימוד צילום, אלה כוללים קורס צילום למתחילים, קורס צילום סטודיו, קורס צילום למתקדמים וקורס ללימודי תוכנות פוטושופ ולייטרום.


בית הספר "צילום בעם"


בית הספר עורך מגוון של תכניות לימודי תעודה בתחום הצילום. אלה כוללים קורס צילום למתחילים, קורס צילום למתקדמים, קורס צילום דיוקנאות, קורס צילום סטודיו, קורס צילום אוכל וסטיילינג, קורס צילום ווידאו וקורס לייטרום.


בבית הספר רואים בצילום כלי חברתי וכך מעודדים את המשתתפים בקורסים לקחת חלק בפרויקטים קהילתיים שונים שנערכים בבית הספר, בהם משתפים פעולה גם ארגונים למען אוכלוסיות שונות כגון נשים ונוער בסיכון. בבית הספר גם פועלת גלריה לצילום ששואפת לחשוף ליצירתם של אמנים וצלמים צעירים.


בית ספר "אלון קירה"


בית הספר מתמקד בתחום הצילום ומציע הכשרות מקצועיות מגוונות. בשלוחת תל אביב של בית הספר, ניתן ללמוד במגוון של קורסי צילום כגון קורס צילום למתחילים, קורס צילום מתקדם, קורס תאורה לצלמי סטודיו, קורס פוטושופ לצלמים, קורס צילום מאקרו וקורס צילום נוף למתקדמים. בית הספר עורך גם סיורים לימודיים לצלמים, בארץ ובחו"ל וכן מציע לימודי צילום במתכונת אישית אחד על אחד.


קורס צילום ברמת גן


מכללת מנטור


מכללת מנטור למקצוות העיצוב מציעה את המסלול המלא לצלום, אשר משלב בתוכו קורס יסודות בצילום, קורס צילום למתקדמים וקורס ללימוד תוכנת "לייטרום". מסלול זה שואף להעניק ידע וטכניקה למשתתפים במטרה להכשירם כצלמים מקצועיים. המסלול כולל כ - 40 מפגשים והוא משלב גם שעות לתרגול מונחה. המסלול כולל תרגולים מעשיים רבים בצילום, לרבות יציאה לשטח, תרגול בסטודיו לצילום וביקורת עבודות. ישנה אפשרות גם ללמוד כל אחד מן הקורסים במסלול כקורס נפרד.


המכללה עורכת עוד מגוון של מסלולים וקורסים בתחומי העיצוב והגרפיקה. בין היתר, ניתן ללמוד במסלול עריכת ווידאו, מסלול עיצוב פנים, מסלול עיצוב גרפי ואינטראקטיב ומסלול גרפיקה, עיצוב אתרים ובניית אתרים. מסלולים אלה מתאימים הן למעצבים מנוסים שמעוניינים לשדרג את הקריירה והן למי שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום העיצוב והגרפיקה.


גליץ בית ספר לצילום


"גליץ" הוא בית ספר לצילום שממוקם ברמת גן, בו אפשר ללמוד במגוון של קורסים והכשרות. בית הספר מציע מסלול שנתי ללימוד צילום ומסלול חצי שנתי, אשר מעניקים הכשרה מקיפה בתחום. כמו כן, אפשר ללמוד בקורסים קצרים יותר בהיקפם, כגון קורס צילום למתחילים, קורס צילום למתקדמים, קורס צילום משפחה והיריון, קורס צילום סטודיו, קורס צילום אופנה, קורס צילום נוף וקורס צילום תרבויות. מסלולי הלימוד בבית הספר משלבים במהלכם יציאה מרובה לשטח לסיורי צילום, במטרה לאפשר לתלמידים להתנסות בפועל בטכניקות הנלמדות ולהרחיב את תיק העבודות שלהם.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס צילום במרכז?

רוצה לדעת יותר על קורס צילום במרכז?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: צילום

התקבלו 68 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp