תואר שני במנהל עסקים בהתמחות התנהגות ארגונית באוניברסיטת תל אביב

רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני במנהל עסקים?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על תל אביב - תואר שני מנע"ס והתנהגות.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


תואר שני במנהל עסקים בהתמחות התנהגות ארגונית MBA באוניברסיטת תל-אביב


ארגון מחדש

 

הצלחה ושגשוג של עסק אינה תלויה רק בהכנסות ובהוצאות שלו, הרי עסק מורכב מכל כך הרבה רבדים ותחומים שונים וכדי שהעסק יוכל להתקדם הוא תלוי בכך שכל אותם הרבדים יפעלו בצורה חלקה ומסונכרנת. המנצחים על כך הם המנהלים בתוך העסק, אשר עליהם מוטלת אחריות רבה בכל הקשור לניהול עובדים, לבניית צוותים ולניווט נכון של הדינמיקה הפנימית של העסק לצד מאבקי הכוח וההיבטים הפוליטיים שבו.

 

התנהגות ארגונית היא תחום אשר מתמקד בניהול הנכון של העובדים בתוך הארגון, תחום זה כולל את כוח האדם עצמו – המשאב החשוב ביותר לעסק. העובד אינו רק עוד בורג במערכת, השקעה נכונה וחכמה בעובד יכולה לשנות את פני העסק מקצה לקצה. כדי לנהל את העובדים בצורה היעילה ביותר יש להשקיע בו, להכשיר אותו, לצוות אותו עם הגורמים הנכונים וללוות אותו במהלך דרכו בארגון.


תכנית הלימודים

 

תואר שני במנהל עסקים בהתמחות התנהגות ארגונית באוניברסיטת תל-אביב נועד להעניק לסטודנטים את כלל המיומנויות הנדרשות כדי לנהל עסק ולנהל עובדים. הסטודנטים לומדים לעומק על המורכבות של המערכת הארגונית ואת הכלים ואת המתודות ליצירת סביבת עבודה חיובית ופרודוקטיבית אשר מסייעת לעובדים בעבודתם ומכך גם לשיפור ביצועי החברה.

 

הסטודנטים לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות זו מתמודדים עם סוגיות שונות המרכיבות את תחום ההתנהגות הארגונית, כמו הנעת עובדים, תהליכי קבלת החלטות, דינמיקה של עבודת צוות והשפעה וכוח בארגונים.

 

תכנית הלימודים מציעה ארבעה מסלולי לימוד אפשריים:

 

 • מנהיגות ופיתוח ארגוני – מסלול אשר שם דגש על הכישורים הנדרשים למנהיגות יעילה, לעיצוב חכם של המבנה הארגוני ולפיתוח חזון ניהולי וליישומו. מסלול זה מתאים במיוחד לסטודנטים אשר רק מתחילים את דרכם בעולם הניהול וכן למנהלים ותיקים אשר רוצים להעשיר את הכישורים הניהוליים שלהם.

 

 • ניהול המשאב האנושי – מסלול אשר רואה בעובד כמשאב שיש לטפח ולשמר שבעזרת ניהול נכון הוא מהווה מנוע צמיחה חיוני לארגון. תפקידם של מנהלי משאבי האנוש הוא ללוות את העובד בדרכו בניהול, מהגיוס וההכשרות וההתקדמות בארגון ועד הפרישה או הפיטורין. המסלול מתאים במיוחד לסטודנטים אשר מתעתדים לעסוק בתחום משאבי האנוש ולכאלה שהתפקיד הניהולי שלהם משיק לבעלי תפקידים מתחום זה.

 

 • ניהול צוותים למצוינות – מסלול אשר מתמקד בחשיבות של עבודת הצוות למען הצלחת העסק. הסטודנטים לומדים על תקשורת בין אישית, על גישור של מצבי קונפליקט, ארגון צוותים וניהול דיונים. מסלול זה מתאים במיוחד לסטודנטים אשר עבודת הניהול שלהם כרוכה בעבדות צוות וכן למנהלי משאבי אנוש אשר עבודתם כרוכה בפעילות של צוותי עבודה.

 

 • ניהול כללי – מסלול אשר משלב את כל התחומים של ניהול ההתנהגות הארגונית. הסטודנטים במסלול זה רוכשים מגוון כלים ומיומנויות החולשות על הנושאים העקרוניים ביותר של ההתנהגות הארגונית.

 

מתכונת הלימוד

 

התואר השני נמשך כשנתיים. מתכונת הלימוד כוללת קורסי חובה כלליים, קורסי חובה במסלול הלימודים, קורסי בחירה ועבודה והגשה של פרויקט מסכם.

 

 

נושאי לימוד

 

 • ניהול לחצי עובדים
 • יחסי העסקה
 • אסטרטגיית תגמולים
 • ניהול בינלאומי
 • ניהול צוותים בארגונים
 • התנהגות ייעוצית
 • היחיד והקבוצה בארגון
 • תהליכי שינוי ארגוני   
 • יסודות הפיתוח הארגוני    
 • ועוד


על מוסד הלימודים

 

אוניברסיטת תל-אביב היא מוסד אקדמי להשכלה גבוה, בין הראשונים והחשובים בישראל. באוניברסיטה יש היצע רב של פקולטות ושל בתי ספר שבכל אחד מהם אפשר ללמוד במגוון מסלולי לימוד לתואר ראשון ולתארים מתקדמים. בבית הספר למנהל עסקים אפשר ללמוד לתואר שני בהתמחויות שונות, ובהן תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול השיווק, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות נתוני עתק ובינה עסקית, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול בינלאומי ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות טכנולוגיה, יזמות ומערכות מידע.

 

 

תנאי קבלה

 

המועמדים לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות התנהגות ארגונית צריכים להיות בעלי תואר בוגר ממוסד אקדמי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה בממוצע ציונים 75 לפחות או בעלי תואר מוסמך ממוסד אקדמי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. כמו כן, על המועמדים להיות בעלי ציון 45 ומעלה בחלק הכמותי של מבחן ה - GMAT וציון 78 לפחות בקורס התנהגות ארגונית למנהל עסקים.

 

תעודה

 

סטודנטים שעומדים בכל המטלות הנדרשות, לרבות הגשת פרויקט הסיום, מקבלים תואר שני MBA במנהל עסקים בהתמחות התנהגות ארגונית מטעם אוניברסיטת תל-אביב.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת תל אביב

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת תל אביב

פורום לימודי מנהל עסקים

תואר שני מקוצר בשנה או לימודי תעודה
אפרת
1 תגובות
תואר ראשון בתיירות ומלונאות
סאיג אמיר
1 תגובות
מלגה תואר שני מכללת קריית אונו
חביב לנה
1 תגובות
לימודי ניהול בתי מלון
סלי חן
1 תגובות
עיצוב אופנה ומנהל עסקים
רחיל
1 תגובות
איפה אפשר להתקבל לתואר שני במנהל עסקים עם ממוצע 71 בתואר ראשון?
אולגה
1 תגובות
תנאי סף לתואר ראשון בניהול משאבי אנוש
ליאור
1 תגובות
מה מיוחד בתכנית ינשופים?
אביב בלנרן
2 תגובות
לימודי מנהל עסקים לנשים ליד אשדוד
יהודית
1 תגובות
מה מיוחד בתכנית יהלום?
אדוה ביטון
1 תגובות
באיזה גופים ניתן להשתלב עם תואר בניהול מערכות בריאות?
ליה
1 תגובות
תואר שני יום בשבוע במנהל עסקים או תעו"נ
שי
1 תגובות
איך אפשר להתקבל למנהל עסקים
מעיין מדיוני
1 תגובות
מסלול ערב מקוצר להנדסאים
חן
1 תגובות
הבדל בין הנדסת תעשייה וניהול למנהל עסקים?
דביר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,744 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,252 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל546 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

סקר גולשים

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

ענה על השאלה

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

 • 0 %

  לא מוותר על זה, עוזר לי להתפקס

 • 0 %

  מדי פעם, כשיש לי שעה פנויה

 • 0 %

  הלוואי אבל ממש אין לי זמן

טיפים ממומחים בנושא תואר שני במנהל עסקים

"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל