קורס סחר בינלאומי בסין במ.ט.י גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי פיננסים לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מ.ט.י גליל מערבי - סחר בינ"ל בסין.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס סחר בינלאומי בסין במ.ט.י גליל מערבי וקריות

   

מסחר מול שווקי העתיד בסין


סין נמנית היום בין המעצמות הכלכליות הגדולות של העולם וכתוצאה מכך היא גם מהווה מוקד מרכזי עבור העוסקים בתחום הייבוא והייצוא. הסחר הבין לאומי מול סין יכול להיות משתלם בענפים רבים, לסייע להוזיל את עלויות הייצור וכך להעלות את הרווחים. עם זאת, כאשר ישראלים ניגשים לבצע עסקים מול ספקים וחברות בסין, עליהם להבין לא רק במיומנויות הכלכליות והניהוליות בתחום הייבוא והייצוא אלא גם להביא בחשבון את ההבדלים התרבותיים בין שתי המדינות ואת האופן בו הבדלים אלה משפיעים על המסחר ביניהן. דרך שיתופים פעולה מוצלחים שכאלה בין סוחרים ישראלים לסיניים ניתן להעלות את הרווחים ואת תפקודו של העסק וכמובן לסייע לצמיחת הכלכלה הישראלית באופן כללי.


במ.ט.י גליל מערבי וקריות מתקיים קורס סחר בינלאומי בסין. הקורס ייחודי בכך שהוא מתקיים כולו בסין ומאפשר לתלמידים לחוות מקרוב את תהליכי הסחר הבין לאומי ומיומנויות הייבוא והייצוא בשטח, ביציאה אל השווקים לצורך התנסות פרקטית ומפגשים עם ספקים מקומיים שמציגים למשתתפים את ההתנהלות השוטפת בתחום הייבוא והייצוא בסין. דרך הידע והפרקטיקה שנרכשים בקורס הבוגרים יכולים להשתלב בתחום הייבוא והייצוא מול סין וכן להקים בעצמם עסק עצמאי בתחום.

 


תכנית הלימודים


לאורך הכשרה מקצועית זו נידונים שלל תהליכים והיבטים של הסחר הבין לאומי עם סין. בתחילה, דנים בתהליך הייבוא מסין על היבטיו השונים כגון בחירה של ספקים אמינים וניהול משא ומתן מולם באופן נכון ויעיל. בהמשך נלמדות סוגיות בבדיקת איכות ובקרת איכות, אופן בדיקת הסחורות לפני שליחתן ובדיקת האיכות מול המפעל. נוסף על כך, הם לומדים על שיטות התשלום הבין לאומיות וכן על דרכי ההובלה הימית והאווירית. כמו כן, הם בוחנים את ההבדלים התרבותיים בעולם העסקים הישראלי והסיני ובוחנים כיצד להתמודד עמם בהצלחה.


מתכונת הלימוד


מסלול זה נפרש על פני שלושה עשר ימים רצופים, הוא מתקיים במלואו בסין, בערים גוואנזו ובייג'ינג, וכולל את הטיסות וההעברות. במהלכו מתקיים קורס תיאורטי של ייבוא וייצוא בהיקף 10 שיעורים לצד פרקטיקה מרובה בטכניקות הייבוא והייצוא. בכל אחד מימי הקורס מתקיימים שיעורים עיוניים לצד יציאה אל השוורים. המשתתפים יוצאים כל אחד בליווי של מדריך אל השוק או אל מפעל, חלק מן התלמידים יוצאים לאותו המפעל או השוק עם אותם מדריכים. דרך התרגולים המעשיים המשתתפים מקבלים ידע וכלים פרקטיים מאנשי המקצוע ולומדים בעצמם כיצד ליישם את התהליכים והכלים שנלמדים.


נושאי הלימוד


בין הנושאים אשר נלמדים במהלך הקורס אפשר למנות גם:

 

  • הבדלי שפה ותרבות
  • הובלה ימית ואווירית
  • מסמכים כנגד תשלום
  • איתור ספקים אמינים
  • ביקורת ובקרה במפעל
  • מיסי ייבוא ותחשיבי מכס
  • ייבוא עצמי מול ייבוא עם סוכן
  • סיבות לעיכובים ביציאת סחורה    


על מוסד הלימוד


מ.ט.י גליל מערבי הוא מוסד לימוד ששואף לקדם את ענף העסקים הקטנים והבינוניים והוא פועל לסיוע לבעלי עסקים חדשנים ולקידום של יזמות וחדשנות במשק. במוסד זה אפשר ללמוד במגוון רחב של הכשרות מקצועיות, אשר באות לספק מיומנויות פרקטיות לתלמידיהן כדי לסייע להם בהשתלבות ובהתקדמות בשוק העבודה. בין הקורסים אשר מתקיימים במ.ט.י גליל מערבי אפשר למנות קורס מסחר אלקטרוני באיביי, קורס הנחיית קבוצות, קורס שפת גוף, קורס הום סטיילינג, קורס הדרכת תנועה לגיל הרך ואורח חיים בריא, קורס שזירת פרחים, קורס עיצוב אופנה ועוד מגוון הכשרות בתחומים כגון עיצוב, ניהול ויזמות. מסלולי לימוד אלה מותאמים לדרישות העדכניות של התעשייה והם חושפים את התלמידים לגישות ולכלים אקטואליים שיכולים לסייע להם להתקדם במקום עבודתם או לחלופין לעבור הסבה ולהשתלב בתחום חדש ומבוקש.


תנאי קבלה וקהל יעד


הקורס מתאים למעוניינים לרכוש כלים מקצועיים לייבוא וייצוא בדגש על הסחר הבין לאומי מול סין. הוא מתאים הן למי שעובדים בתחום הייבוא והייצוא ומעוניינים לשכלל את הכלים העסקים שבידיהם והן לחסרי ניסיון קודם בתחום שמעוניינים לפתוח עסק עצמאי משלהם בענף זה.


תעודה


בסיומו של הקורס, תלמידים שעומדים בכל הדרישות זכאים לקבל תעודת גמר ייבוא וייצוא וסחר בינלאומי מטעם מ.ט.י גליל מערבי וקריות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מטי גליל מערבי - קורסים ולימודי תעודה, מ.ט.י גליל מערבי

פורום לימודי חשבונאות
האם קורס הנהלת חשבונות 3 מכיל בתוכו גם את לימודי 1 ו 2?
אלונה
1 תגובות
המרת תעודה חשבונאות סוג 3 עם קורס תמת
רחל
1 תגובות
תעודה בגמר קורס מקצועי
צביקה רידל
1 תגובות
רמת קושי במתמטיקה בתואר במנהל עסקים וחשבונאות
מאי
1 תגובות
קורס בן 5 חודשים למנהל חשבונות בכיר
אמיר
1 תגובות
הסבה לחשבונאות ממדעי החברה
חיים
2 תגובות
מי מחוייב לנהל יומן פגישות לפי מס הכנסה?
יוני
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp