קורס SketchUp במכללת מנטור

מכללת מנטור לעיצוב ומחשבים

אהבת? שתף ב:

קורס תוכנת סקצ'אפ לעיצוב במכללת מנטור

 

המסלול אינו פעיל

 

בעבר טכנולוגיית תלת ממד הייתה שמורה למאורעות מיוחדים והיה נדמה כאילו היא חושפת חלק מהפוטנציאל העתידי של עולם הקולנוע והמחשבים. הזמן עבר, ותלת ממד הוא דבר שכמעט מובן מאליו והטכנולוגיה חולשת על תחומים רבים, היא מצויה לא רק בקולנוע ובמשחקי המחשב שמדמים את המציאות כפי שמעולם לא נראתה קודם לכן, אלא משתמשים בה גם להדמיה הנדסית, להדמיית מבנים, לצרכים רפואיים ועוד.

 

סקצ'אפ היא תוכנה מובילה בתחום ההדמיה והעיצוב של תמונות בתלת ממד. התוכנה מאפשרת לכל מי שרוצה לעצב תמונות בתלת ממד לצרכים שונים ומגוונים ולהגיע לרמת הדיוק הגבוהה ביותר בתכנון ובעיצוב של אלמנטים שונים. לתוכנה שימושים רבים בתחומים שונים והיא מיועדת לכל מי שנעזר במידול תלת ממדי, מאדריכלים ומעצבי פנים ועד נגרים, מעצבי אירועים, אדריכלי נוף ועוד.

 

תכנית הלימודים

 

קורס סקצ'אפ במכללת מנטור נועד להכשיר את התלמידים על תוכנת העיצוב, על כל רבדיה ועל כל האפשרויות שהיא מציעה. לשם כך הסטודנטים לומדים על התוכנה ככלי עבודה מרכזי הן למידול והן לפרזנטציות. על כן הם לומדים על כלי שינוי, על כלים תכנוניים, על שימוש בכלי הצביעה וייבוא קומפוננטים ממקורות חיצוניים.

 

תכנית הלימודים מחולקת לשבע חטיבות – מבוא ומושגי יסוד, יסודות בנייה של מודלים, צבע וטקסטורה, קומפוננטים וכלים מתקדמים, כלי מידע וחתכים, תאורה טבעית, סגנונות וסצנות וייצוא קבצים ושיטות עבודה מתקדמות. חלוקה זו מקנה למשתתפי הקורס את הכישורים לעבוד עם התוכנה מהשלבים הבסיסיים ביותר ועד השלבים המתקדמים ביותר. הלימודים נעשים באופן הדרגתי כך שכל שיעור מבוסס על הידע הנלמד בשיעור הקודם.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא 28 שעות לימוד אקדמיות המתפרשות על פני חודשיים. ישנם שבעה מפגשים שאורכם כשלוש שעות.

 

נושאי לימוד

 

  • ייצוא לתוכנת וקטור
  • כלי שרטוט בסיסיים
  • יצירת ספריית רכיבים
  • כוון טקסטורת חומרים
  • שיוך אובייקטים לבניית מודל    
  • סוגי צביעה
  • סידור שכבות
  • כוון אור טבעי
  • כלי חיתוך לבנייה    
  • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

מכללת מנטור היא בית ספר מקצועי המתמחה בתחום הצילום, העיצוב והניו - מדיה. מסלולי הלימוד של המכללה פתוחים בפני כל אחד שרוצה ללמוד ולהעמיק בתחומים אלה, הן למתחילים שרוצים לרכוש מקצוע, והן לאנשים אשר כבר עובדים בתחום ורוצים להעמיק את הידע ואת הכישורים שלהם.


מורי בית הספר הם אמנים ואנשי מקצוע אשר מנוסים כל אחד בתחומו. המכללה מאפשרת לתלמידה להשתתף בשיעורי תרגול ולחזור על קורסים ללא תשלום נוסף. בין הקורסים שהמכללה מציעה אפשר ללמוד קורס עיצוב ואפיון UI/UX, קורס פיתוח משחקי מחשב, קורס בניית אתרים ב - HTML5 ו - CSS3 וקורס עריכת וידאו בתוכנת פרמייר.


תנאי קבלה

 

כדי ללמוד בקורס סקצ'אפ צריך שליטה בסיסית בהפעלת מחשב וידע בסיסי בשפה האנגלית.

 

תעודה

 

תלמידים שסיימו את כל מטלות הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם מכללת מנטור.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מנטור לעיצוב ומחשבים