רוצה פרטים על לימודי אמנות בלי פסיכומטרי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר ראשון באמנות בלי פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי אמנות בלי פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי אמנות לתואר ראשון בלי פסיכומטרי


איך מתקבלים לאמנות ללא פסיכומטרי?


לימודי אמנות הם מסלול מבוקש בקרב מי שרוצים לפתח את הכישרון ואת היצירתיות שלהם. לימודי אלה מאפשרים להיחשף לסגנונות וזרמים מגוונים באמנות, להתנסות בשלל טכניקות יצירה ובמקביל לפתח את האמירה האישית כאמנים.


תנאי הקבלה למרבית המסלולים לתואר ראשון באמנות מצריכים ציון בפסיכומטרי, תעודת בגרות מלאה ומעבר של מבחני מיון פנימיים. בדרך כלל יש צורך להציג תיק עבודות ובו מספר יצירות מייצגות. עם זאת, ישנם גם מוסדות לימוד שמאפשרים קבלה ללא פסיכומטרי, על סמך ממוצע הבגרויות, מעבר מכינה או ניסיון קודם באמנות.


להלן תנאי הקבלה ללא פסיכומטרי ללימודי אמנות לתואר ראשון במוסדות הלימוד:

 

שימו לב, תנאי הקבלה יכולים להשתנות מעת לעת. אנו ממליצים לפנות ישירות למוסדות הלימוד כדי לקבל את הפרטים המדויקים לגבי תנאי קבלה. כל המסתמכים על המידע המפורט בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 

 
מוסד הלימודים תנאי קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
המכללה האקדמית ספיר במכללה האקדמית ספיר פועלת תכנית לימודי אמנות הקול והמסך. כדי להתקבל למסלול זה יש צורך בתעודת בגרות מלאה בממוצע 80 ומעלה, בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות בציון 70 ומעלה ועמידה במבחן התאמה. יש צורך במבחן אמי"ר לסיווג רמת האנגלית. בחלק מהמסלולים יש צורך בהצגת תיק עבודות או בהשתתפות בשיעור מעשי במכללה ומעבר ראיון.
אוניברסיטת חיפה באוניברסיטת חיפה, ניתן להתקבל ללא פסיכומטרי ללימודי אמנות יצירה לפי ציון ממוצע של 85 ומעלה במכינה קדם אקדמית. יש לעבור גם ראיון אישי ולעבור מבחן כניסה שבו מציגים תיק עבודות ומשלימים תרגיל בית מעשי ברישום.
אוניברסיטת בר אילן אוניברסיטת בר אילן מציעה תכנית לתואר ראשון באמנות יהודית. האוניברסיטה מאפשרת קבלה למסלול זה ללא פסיכומטרי, בהצגת ממוצע בגרות 95 ומעלה וציון של לפחות 85 במבחן מיון באנגלית אמי"ר או אמיר"ם.
אוניברסיטת תל-אביב כדי להתקבל לתכנית הרב תחומית לאמנות של אוניברסיטת תל-אביב ללא פסיכומטרי, יש לעמוד בהצלחה במבחני הכניסה של החוג ולהציג ממוצע ציונים של לפחות 85 בתעודת הבגרות. מועמדים מעל גיל 40 יכולים להתקבל ללא פסיכומטרי בהצגת זכאות לבגרות מלאה ובמעבר בחינות המיון.
אוניברסיטת בן גוריון בנגב מועמדים שמעוניינים להתקבל ללא פסיכומטרי לתכנית ללימודי אמנויות של אוניברסיטת בן גוריון צריכים להיות בעלי בגרות מלאה בממוצע של לפחות 90. כמו כן נדרש ציון במבחן אמי"ר לסיווג רמת האנגלית.
מכללת שנקר במכללת שנקר ניתן ללמוד בתכנית אמנות רב תחומית לתואר ראשון, כדי להתקבל אליה אין צורך בציון פסיכומטרי, הקבלה מתבצעת לפי ציוני תעודת הבגרות ומבחני מיון פנימיים. בחינות המיון כוללות הגשת תיק עבודות, השלמת תרגיל בית ומעבר של שני ראיונות אישיים.
בצלאל האקדמיה לאמנות ולעיצוב באקדמיה לאמנות בצלאל יכולים להתקבל לתואר הראשון לאמנות על סמך תעודת בגרות מלאה ומעבר שלבי מיון, גם ללא פסיכומטרי. יש צורך בציון במבחן אמי"ר לסיווג רמת האנגלית. תהליך הקבלה כולל הצגה של תיק עבודות בתחומי יצירה שונים כגון ציור, צילום, וידאו, הדפס או פיסול. כמו כן, יש לבצע תרגיל בית ולהגיע ליום ראיונות אישיים.
מכללת מנשר התכנית לתואר ראשון באמנות של מכללת מנשר משותפת למוסד הלימוד ולאוניברסיטה הפתוחה, ככזו אין צורך בהצגת ציון פסיכומטרי או בתעודת הבגרות. המועמדים צריכים לעבור תהליך קבלה שכולל שלושה ראיונות וביצוע של כמה משימות בית.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי אמנות בלי פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי אמנות בלי פסיכומטרי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp