אוניברסיטת אריאל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > מכינה > אריאל - מכינה למדעי החברה ובריאות

מכינה קדם אקדמית למדעי החברה וניהול מערכות בריאות באוניברסיטת אריאל

שירות אישי - אוניברסיטת אריאל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

מכינה קדם אקדמית למדעי החברה וניהול מערכות בריאות באוניברסיטת אריאל בשומרון


כלים בדרך למדעי החברה והבריאות


לימודי מדעי החברה הם בין התחומים המבוקשים באקדמיה. הם בוחנים תופעות שמתחוללות בחברה במגוון של ענפים כגון כלכלה, תרבות, חוק ופוליטיקה לאורך השנים וגם בימינו ושואפים להבין את הדרך בה אנו מתנהלים במדינה ובעולם באופן כללי. עבור מי ששואפים להתקבל ללימודים במקצועות מדעי החברה אך לא עומדים ברף הקבלה, מתקיימות מכינות ייעודיות שיכולות לסייע להשלים את הפערים.


אוניברסיטת אריאל בשומרון מציעה מכינה ייעודית למדעי החברה ולניהול מערכות הבריאות. במכינה למדעי החברה יכולים מועמדים שמעוניינים ללמוד בשלל חוגים באוניברסיטה לרכוש מיומנויות אקדמיות חשובות ולשפר את הסיכויים שלהם להתקבל ללימודים המבוקשים.


תכנית הלימודים


במסגרת המכינה הסטודנטים רוכשים ידע וכלים במקצועות יסוד שחיוניים ללימודים בתחומי מדעי החברה וניהול מערכות הבריאות. הם לומדים על סוגיות במתמטיקה, באנגלית ובמשטר מדינת ישראל. כמו כן, הם בונים מיומנויות אוריינות אקדמית שבכוחן לסייע להם כסטודנטים בהמשך הדרך.


מתכונת הלימוד


אורכה של המכינה הייעודית למדעי החברה והבריאות הוא כארבעה חודשים. היא כוללת שיעורים עיוניים לצד תרגולים קבוצתיים ואישיים וסיוע אישי נוסף במקרה הצורך מצד סגל המכינה. סטודנטים שעומדים בקריטריונים שמציב מוסד הלימוד יכולים לקבל מלגות לימוד עד גובה 100 אחוזים משכר הלימוד וכן דמי קיום.


נושאי הלימוד


בין המקצועות הנלמדים במהלך המכינה הייעודית:

 

  • אנגלית
  • מתמטיקה
  • אוריינות אקדמית 
  • משטר מדינת ישראל   


על מוסד הלימוד


אוניברסיטת אריאל בשומרון מפעילה מגון של מכינות קדם אקדמיות שבאות לאפשר למועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה למחלקות השונות לשפר את סיכוייהם להתקבל. כך ניתן למצוא בה מכינה קדם אקדמית ייעודית להנדסה ולמדעי הטבע, מכינה אוניברסיטאית ומכינה 30+.


באוניברסיטה פועלות מספר פקולטות בהן אפשר ללמוד בשלל תכניות לתואר ראשון ולתואר שני. כך ניתן ללמוד בפקולטה להנדסה, בפקולטה למדעי החברה והרוח, בפקולטה למדעי הטבע, בבית הספר לתקשורת ובמסלולים נוספים.


תנאי קבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל למכינה זו צריכים להיות בוגרי 12 שנות לימוד, זכאים לתעודת בגרות אשר ממוצע הציונים שלהם נמוך מן הממוצע שנדרש במחלקה. כמו כן, מועמדים בוגרי לימודי הנדסאים שלא עומדים בתנאי הקבלה שנקבעים להנדסאים אך מחזיקים בתעודת בגרות. גם מועמדים מעל גיל 30 שהם חסרי תעודת בגרות יכולים להתקבל למכינה.


מכינה ייעודית זו מתאימה למועמדים שמעוניינים להתקבל למסלולי הלימוד הבאים: לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי כלכלה ומנהל עסקים, לימודי ישראל במזרח התיכון, במסלול דו חוגי, תואר ראשון בתקשורת, לימודי ניהול מערכות בריאות ולימודים רב תחומיים.


תעודה


תעודת גמר מכינה מוענקת לסטודנטים שמשלימים בהצלחה את כל חובותיהם בתכנית על ידי אוניברסיטת אריאל. הקבלה ללימודים במחלקות השונות של האוניברסיטה נעשית על פי ההישגים בתעודת גמר המכינה ולפי התנאים שמציבות המחלקות, כאשר אין צורך בהצגת ציון פסיכומטרי.עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל: 

חוות דעת של סטודנטים: אריאל - מכינה למדעי החברה ובריאות (1 חוות דעת)
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 1.0 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, אריאל - מכינה למדעי החברה ובריאות, 28/10/2018

דירוג: 1/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
לא אוהבת את זה שאין יחס !!!! נרשמתי למעונות אומרים כל הזמן שנקבל ואני צריכה לעשות קרוב ל70 שיחות כדי שיענו וכל פעם שבוע הבא תקבלי וכלום אותו דבר הגשתי איבחון שלי אישרו לי אותו סבבה אבל מה אישרו איזה הקלות מה מו מי פניתי אליהם אין עם מי לדבר ישלחו לך מייל ואס אמ אס מיותר לציין שאף אחד מהםלא הגיע

על הקמפוס
קנפוס גדול בגדול נחמד לא מרוצה מהשרות של המעונות בכללל זילזול מוחלט והמזכירות של האיבחונים גם לא משו

   

פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English