לימודי כלכלה דו חוגי באקדמית רמת גן

שירות אישי - צור קשר

האקדמית רמת גן

לימודי כלכלה לתואר ראשון דו חוגי BA באקדמית רמת גן


חשיבה מקורית בשוק משתנה

 

מתחילים באוקטובר 2020


רפורמות כלכליות, חידושים טכנולוגיים ושינויים חברתיים הם רק חלק מן הגורמים שמביאים לתמורות משמעותיות בזירה הכלכלית של היום. כלכלנים בארץ ובעולם צריכים להחזיק בסל מיומנויות נרחב ומגוון כדי להבין ולנתח תופעות פיננסיות שמתחוללות במשק ולהציע פתרונות לבעיות חדשות שעומדות על הפרק בקרב צרכנים וחברות.


מי שמתעניינים לחקור ולנתח תופעות כלכליות במשק וחולמים להנהיג ולהוביל שינוי כלכלי ולהציג פתרונות חדשניים בענף יכולים ללמוד בתכנית ללימודי כלכלה שמתקיימת באקדמית רמת גן. הלימודים מתקיימים בתכנית דו חוגית אותה אפשר לשלב עם לימודי ניהול לתואר ראשון או עם לימודי חדשנות ויזמות לתואר ראשון. הלימודים מאפשרים לרכוש ידע יישומי שיכול לסייע לפתח מיומנויות אנליטיות גבוהות וכך לפתוח מגוון אפשרויות לקריירה חדשנית ומרתקת בשוק העבודה המשתנה של ימינו. דרך המיומנויות שנרכשות בלימודים הבוגרים יכולים להתמודד עם אתגרים מגוונים במשק ולהציע פתרונות חדשניים ויעילים לסוגיות שנוגעות לחיים של כולנו.

 

במחזור הקרוב, הלימודים במסלול זה מתחילים בחודש אוקטובר.


תכנית הלימודים


לימודי הכלכלה מעניקים לסטודנטים כלים לניתוח ולחשיבה שיכולים לסייע להם להבין לעומק פרשנות של תופעות כלכליות והתפתחויות אחרונות במשק הישראלי והעולמי. במהלך הלימודים לומדים כיצד להתמודד באופן פרקטי עם שלל סוגיות כלכליות ובוחנים היבטים בכלכלה מיקרו מאקרו, בחשבונאות, במימון, בסטטיסטיקה, בשוק ההון ובעוד שלל תחומים שרלבנטיים לכלכלנים של היום.


מתכונת הלימוד


תכנית לימודי הכלכלה, שנערכת כאמור במתכונת דו חוגית, מתקיימת במסלול לימודי ערב. היקפם של הלימודים הוא כשלוש שנים, ובמהלכם הסטודנטים לוקחים חלק במגוון של קורסים עיוניים וסדנאות מעשיות.


על מוסד הלימוד


האקדמית רמת גן מוכרת על ידי המל"ג ומציעה שלל תכניות לימודים לתואר הראשון לצד תכניות תואר שני. תכניות הלימוד מוצעות בתחומים מבוקשים כגון בריאות, מערכות מידע, ניהול וכלכלה. בין המסלולים אותם אפשר ללמוד לתואר הראשון ניתן למנות לימודי ניהול מערכות מידע, לימודי ניהול משאבי אנוש, לימודי סיעוד. כמו כן, פועלת תכנית דו חוגית ללימודי חדשנות ויזמות. אפשר גם ללמוד בתכנית לתואר שני בייעוץ חינוכי ובתכנית לתואר שני בניהול מערכות בריאות. במכללה לומדים היום כ - 2,400 סטודנטים בתכניות השונות. הם יכולים להיעזר במלגות הלימוד השונות ובאפשרויות תשלום נוחות שמציעה המכללה.

 

תנאי קבלה


במסגרת תנאי הקבלה לכלכלה בתכנית זו, על המועמדים להציג תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים של לפחות 80. לחלופין, עליהם להיות בעלי זכאות לתעודת בגרות ולהציג ציון של לפחות 550 בפסיכומטרי. מועמדים שרמתם בבגרות במתמטיקה היא מתחת לציון של 75 ברמת 4 יחידות לימוד נדרשים לעבור קורס השלמה במתמטיקה שמתקיים לפני פתיחת הלימודים.


תעודה


לסטודנטים אשר משלימים בהצלחה את הלימודים בתכנית ועומדים בכל החובות הלימודיים ניתן תואר ראשון דו חוגי בכלכלה BA אשר מוענק מטעם האקדמית רמת גן.

למידע נוסף לחצו: האקדמית רמת גן

עוד מסלולי לימוד - האקדמית רמת גן

חוות דעת של סטודנטים על האקדמית רמת גן - לימודי כלכלה

התקבלו 4 דירוגיםבציון ממוצע: 3.5 מתוך 5

האקדמית רמת גן
30/10/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את ימי הלימודים כי לומדים בשבוע 3 ימים

על הקמפוס

נוח להשתמש מופיע לי הכל

האקדמית רמת גן
07/02/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את שיטת הלימודים של המרצים אבל המכללה עצמה לא נראת כל כך יפה וחדשה הסביבה במכללה לא כל כך סביב קרא עוד...

על הקמפוס

הקפיטריה היא סתם קטנה ואין כל כך דברים טובים לאכול צריך להות אוכל לא רק סתם ממתקים

טיפים

אני ממליצה לעשות עוד קאפטיריה יותר גדולה שכוללת אוכל למשר המברגר .. פיצה או מש שהו אחר


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מתוך פורום האקדמית רמת גן

כמה ימי לימוד יש בתואר ראשון במערכות בריאות?
דנה
ללא תגובה
תואר שני בניהול מערכות בריאות
קרן
1 תגובות
תואר שני בייעוץ חינוכי עם התמחות ייעוץ משפחתי
רנה
1 תגובות
שנות לימוד ללימודי המשך בייעוץ חינוכי
מחמוד דרויש
1 תגובות
תנאי קבלה לתואר שני בסיעוד במכללה לישראל
חלי ברמן
ללא תגובה
קורס הכנה בעברית לרמה א
זמירו היבה
ללא תגובה
האם הסבה לסיעוד במכללה האקדמית לישראל מוכרת בחול?
אולה
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp