ללמוד במכללה האקדמית לישראל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > כלכלה > האקדמית לישראל - לימודי כלכלה

לימודי כלכלה דו חוגי במכללה האקדמית לישראל רמת גן

שירות אישי - המכללה האקדמית לישראל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

לימודי כלכלה לתואר ראשון דו חוגי BA במכללה האקדמית לישראל רמת גן


חשיבה מקורית בשוק משתנה


רפורמות כלכליות, חידושים טכנולוגיים ושינויים חברתיים הם רק חלק מן הגורמים שמביאים לתמורות משמעותיות בזירה הכלכלית של היום. כלכלנים בארץ ובעולם צריכים להחזיק בסל מיומנויות נרחב ומגוון כדי להבין ולנתח תופעות פיננסיות שמתחוללות במשק ולהציע פתרונות לבעיות חדשות שעומדות על הפרק בקרב צרכנים וחברות.


מי שמתעניינים לחקור ולנתח תופעות כלכליות במשק וחולמים להנהיג ולהוביל שינוי כלכלי ולהציג פתרונות חדשניים בענף יכולים ללמוד בתכנית ללימודי כלכלה שמתקיימת במכללה האקדמית לישראל רמת גן. הלימודים מתקיימים בתכנית דו חוגית אותה אפשר לשלב עם לימודי ניהול לתואר ראשון או עם לימודי חדשנות ויזמות לתואר ראשון. הלימודים מאפשרים לרכוש ידע יישומי שיכול לסייע לפתח מיומנויות אנליטיות גבוהות וכך לפתוח מגוון אפשרויות לקריירה חדשנית ומרתקת בשוק העבודה המשתנה של ימינו. דרך המיומנויות שנרכשות בלימודים הבוגרים יכולים להתמודד עם אתגרים מגוונים במשק ולהציע פתרונות חדשניים ויעילים לסוגיות שנוגעות לחיים של כולנו.

 

במחזור הקרוב, הלימודים במסלול זה מתחילים בחודש פברואר.


תכנית הלימודים


לימודי הכלכלה מעניקים לסטודנטים כלים לניתוח ולחשיבה שיכולים לסייע להם להבין לעומק פרשנות של תופעות כלכליות והתפתחויות אחרונות במשק הישראלי והעולמי. במהלך הלימודים לומדים כיצד להתמודד באופן פרקטי עם שלל סוגיות כלכליות ובוחנים היבטים בכלכלה מיקרו מאקרו, בחשבונאות, במימון, בסטטיסטיקה, בשוק ההון ובעוד שלל תחומים שרלבנטיים לכלכלנים של היום.


מתכונת הלימוד


תכנית לימודי הכלכלה, שנערכת כאמור במתכונת דו חוגית, מתקיימת במסלול לימודי יום. היקפם של הלימודים הוא כשנתיים ובמהלכם הסטודנטים לוקחים חלק במגוון של קורסים עיוניים וסדנאות מעשיות.


על מוסד הלימוד


המכללה האקדמית לישראל רמת גן מוכרת על ידי המל"ג ומציעה שלל תכניות לימודים לתואר הראשון לצד תכניות תואר שני. תכניות הלימוד מוצעות בתחומים מבוקשים כגון בריאות, מערכות מידע, ניהול וכלכלה. בין המסלולים אותם אפשר ללמוד לתואר הראשון ניתן למנות לימודי ניהול מערכות מידע, לימודי ניהול משאבי אנוש, לימודי סיעוד. כמו כן, פועלת תכנית דו חוגית ללימודי חדשנות ויזמות. אפשר גם ללמוד בתכנית לתואר שני בייעוץ חינוכי ובתכנית לתואר שני בניהול מערכות בריאות. במכללה לומדים היום כ - 2,400 סטודנטים בתכניות השונות. הם יכולים להיעזר במלגות הלימוד השונות ובאפשרויות תשלום נוחות שמציעה המכללה.

 

תנאי קבלה


במסגרת תנאי הקבלה לכלכלה בתכנית זו, על המועמדים להציג תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים של לפחות 80. לחלופין, עליהם להיות בעלי זכאות לתעודת בגרות ולהציג ציון של לפחות 550 בפסיכומטרי. מועמדים שרמתם בבגרות במתמטיקה היא מתחת לציון של 75 ברמת 4 יחידות לימוד נדרשים לעבור קורס השלמה במתמטיקה שמתקיים לפני פתיחת הלימודים.


תעודה


לסטודנטים אשר משלימים בהצלחה את הלימודים בתכנית ועומדים בכל החובות הלימודיים ניתן תואר ראשון דו חוגי בכלכלה BA אשר מוענק מטעם המכללה האקדמית לישראל רמת גן.עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית לישראל: 

חוות דעת של סטודנטים: האקדמית לישראל - לימודי כלכלה (2 חוות דעת)
התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, האקדמית לישראל - לימודי כלכלה, 07/02/2019

דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהבת את שיטת הלימודים של המרצים אבל המכללה עצמה לא נראת כל כך יפה וחדשה הסביבה במכללה לא כל כך סביבה אקדמית

על הקמפוס
הקפיטריה היא סתם קטנה ואין כל כך דברים טובים לאכול צריך להות אוכל לא רק סתם ממתקים
, האקדמית לישראל - לימודי כלכלה, 19/11/2018

דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהב שפחות ימים מאפשר לעבוד וגם ללמוד באותו זמן מי שמלמדים שם הם גם מהתעשייה הם חוו את מה שהם מלמדים לר רק מלמדים

על הקמפוס
המכללה כצוות ורכזים יש ומרצים שבאמת כיף ללמוד איתם ויש שפחות המכללה צריכה יותר סדר מבחינת ביניינים וכיתות לימוד

   פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English