רוצה פרטים על תואר רב תחומי בדרום?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר ראשון רב תחומי בדרום

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר רב תחומי בדרום? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודים רב תחומיים בדרום הארץ

 

רוצים ללמוד לימודים רב תחומיים בבאר שבע, באשקלון, בשדרות?

 

בעידן שבו גבולות לאומיים מיטשטשים וקשרים עסקיים ואישיים נוצרים בקליק אחד ברשת החברתית, עובדים בשוק העבודה צריכים להחזיק בסל רחב ומגוון מאוד של מיומנויות כדי להתמודד עם התהליכים הדינמיים שעוברים על המשק. מי שמעוניינים לקבל את הכלים הרבגוניים שנדרשים לשוק העבודה העכשווי יכולים ללמוד בתכניות לימודים רב תחומיים, שידועות גם בזמן BA כללי. אלה הן תכניות שמאפשרות ללמוד מספר תחומי ידע, לרוב מתחומי מדעי החברה או מדעי הרוח וכך להיחשף לנושאים רבים ושונים במקביל.

 

תושבי אזור הדרום שברצונם לרכוש השכלה מגוונת ורב תחומית יכולים ללמוד בתכניות שונות ללימודים רב תחומיים במוסדות הלימוד באזור. אלה כוללים אוניברסיטאות ומכללות שממוקמות בערים כגון באר שבע, אשקלון, שדרות ויישובים נוספים. באמצעות הכלים שנרכשים בלימודים נפתחות שלל אפשרויות תעסוקה וכן אפשרויות להמשך ללימודים מתקדמים.

 

 

מוסדות הלימוד

 

המכללה האקדמית ספיר

 

תכנית הלימודים הרב תחומיים של המכללה האקדמית ספיר, שממוקמת בסמוך לעיר שדרות, שמה לה למטרה לפרוש תשתית רחבה של ידע בתחומי מדעי החברה ומדעי הרוח. המכללה מפעילה מסלולי לימוד מגוונים, בהם מסלול לימודים מלא, תכנית לימודים לאנשים עובדים, תכנית ייעודית לאנשי חינוך, מסלול לסטודנטים מצטיינים, מסלול מותאם לעובדי כוחות הביטחון ותכנית "חברה" שמתאימה לפעילים חברתיים.

 

בשנה השנייה של התכנית ניתן לבחור מתוך אשכולות ידע - מדעי החברה או מדעי הרוח. בתוך כל אחד מהאשכולות הסטודנטים צריכים לבחור שתי חטיבות. להלן מגוון החטיבות שמוצע בכל אחד מהאשכולות - 

 

  • אשכול מדעי הרוח: תרבות ישראלית, פילוסופיה, ספרות, מזרח תיכון, היסטוריה
  • אשכול מדעי החברה: מדעי ההתנהגות, חינוך, קרימינולוגיה ומדעי המדינה.

 

המכללה האקדמית אשקלון

 

המכללה האקדמית אשקלון מציעה תכנית לימודים רב תחומיים במדעי החברה שאורכה הוא שלוש שנים. היא חושפת את הסטודנטים למגוון של ענפי ידע ומשלבת בין הרצאות עיוניות, קורסי התמחות, תרגולים בקבוצות והדרכות. לקראת סיומה של התכנית מציע המרכז להכוונה תעסוקתית של המכללה שלל אפשרויות לסטודנטים להמשך ללימודים מתקדמים וכן אפיקי פיתוח קריירה בשלל תחומים ותפקידים במשק.

 

הסטודנטים יכולים לבחור בין כמה מסלולים:

 

  • לימודים רב תחומיים במדעי החברה במסלול משאבי אנוש: מסלול זה מעניק ידע בניהול משאבי אנוש וחושף לשיטות לניהול שינוי בארגונים ולהובלת צוותי עובדים לעבר יעילות.

 

  • לימודים רב תחומיים במסלול חינוך: הסטודנטים במסלול מקבלים כלים להתאמה של שיטות החינוך של היום לתהליכי שינוי שעוברים על עולמנו ובמהלכו לומדים להתמודד עם אתגרים חינוכיים ולנצל אפשרויות בתחום.

 

  • לימודים רב תחומיים במסלול מנהל עסקים: המסלול במנהל עסקים מקנה ידע במדעי הניהול וחושפת את התלמידים להיבטים במימון, באסטרטגיה עסקית, בבנקאות, בסחר בינלאומי, בתקצוב ובשיווק.

 

המכללה האקדמית אחוה

 

התכנית ללימודים רב תחומיים של המכללה האקדמית אחוה מציעה לסטודנטים לבחור מתוך תשע חטיבות שונות, נושאי החטיבות כוללים: משאבי אנוש, ניהול משברים וקונפליקטים, תולדות הרעיונות, חינוך, תרבות עממית ופולקלור, פסיכולוגיה וסוציולוגיה או אמנות ותרבות חזותית.

 

המכללה מאפשרת לבחור מבין כמה מסלולי לימוד:

 

  • מסלול חינוך, אמנות ותרבות חזותית: מכיל את החטיבות בחינוך, בתרבות חזותית, בפולקלור ותרבות עממית ובתולדות הרעיונות ומכשיר לתפקידי מחקר אמנות, הדרכה או יצירה.

 

  • מסלול ניהול משברים ומשאבי אנוש: במסולל נלמדות החטיבות בניהול קונפליקטים, משאבי אנוש, פולקלור ואמנות ותרבות חזותית. מעניק מיומנויות לתפקידי גישור, זכויות הפרט, ניהול משא ומתן וניהול המשאב האנושי.

 

  • מסלול חינוך ומשאבי אנוש: המסלול כולל את חטיבות משאבי אנוש, חינוך, תולדות הרעיונות וניהול משברים. מכין את תלמידיו לתפקידי ייעוץ, הדרכה וכוח אדם.


אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

 

באוניברסיטת בן-גוריון שבבאר שבע ניתן ללמוד בתכניות לימודים רב תחומיים במדעי הרוח, החברה והטבע. כמו כן ניתן למצוא באוניברסיטה מגוון מסלולים ללימודי מדעי הרוח בדרום. האוניברסיטה מציעה מספר מסלולים רב תחומיים מובנים, כגון לימודי מגדר, לימודי ניהול ויישוב סכסוכים, לימודי מדינת ישראל או לימודי פולקלור.

נוסף על כך, הסטודנטים יכולים לבנות לעצמם תכנית לימוד ובה לבחור מתוך מגוון של חטיבות בתחומי מדעי החברה, מדעי הרוח והמדעים לפי העדפותיהם ותחומי העניין שלהם. קיימות חטיבות שדורשות תנאי קבלה מיוחדים.

 

 

  • מדעי החברה: לימודי גיאוגרפיה ופיתוח סביבתי, לימודי פוליטיקה וחברה אירופאית, לימודי אפריקה, תואר בתקשורת

 

  • חטיבות מיוחדות: כלכלה, מתמטיקה, מדעי המחשב, פוליטיקה וממשל, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה.
שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר רב תחומי בדרום?

רוצה לדעת יותר על תואר רב תחומי בדרום?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד תואר רב תחומי בדרום
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

רוצה לדעת מה לעשות עם החיים שלך?


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: תואר ראשון
התקבלו 1,039 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp