רוצה פרטים על שכר יבוא יצוא?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה באמת מרוויחים עובדי יבוא יצוא וסחר בינלאומי?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר יבוא יצוא? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


שכר יבוא יצוא וסחר בינלאומי


כמה מרוויחים עובדי יבוא, יצוא וסחר בינלאומי?


השוק הגלובלי של היום מתאפיין בתחרות אדירה ובדינמיות גדולה, שבאה לידי ביטוי באופן בולט מאוד בזירת העסקים והמסחר. עובדים בתחום היבוא והסחר הבינלאומי שמעוניינים לשמור על רווחיות חייבים להיות עדכניים במגמות הבינלאומיות האחרונות ביותר, לאתר כל העת מקורות אטרקטיביים חדשים ולזהות שווקים פוטנציאליים בעתיד הקרוב.


תחום היבוא, היצוא והסחר הבינלאומי הוא מאתגר ומורכב, אך גם מציב סיפוק רב בפני העובדים בו ומושך אליו רבים, צעירים ומבוגרים כאחד, שמגלים עניין בזירה הכלכלית, בתחום הלוגיסטיקה וביצירת קשרים עסקיים עם מדינות מעבר לים. זהו תחום שגם דורש הבנה בחוזים ומסמכים, בתרבויות במדינות שונות בעולם, במשא ומתן ובטכנולוגיה.


ישראל מפעילה תהליכי ייצוא למגוון רחב של מוצרים, מציוד טכנולוגי, רפואי וחקלאי, דרך מדיה דיגיטלית ומערכות מובייל, טכנולוגיות סייבר מתקדמות, מוצרי צריכה לבית ומוצרי מזון והרשימה עוד ארוכה. מי שרואים עצמם משלבים בזירה השוקקת של הסחר הגלובלי יכולים לבחור בין שלל תפקידים ועם הזמן גם להתקדם ולשדרג את רמת השכר.


אפשרויות תעסוקה


תחום היבוא והיצוא כולל בתוכו מנעד רחב של תפקידים, מה שמציב אפשרויות מגוונות לתעסוקה בענף זה וכן הזדמנויות לקידום לעובדים חרוצים ואיכותיים. בין התפקידים שאפשריים בתחום ניתן למנות משלחים בינלאומיים, יבואנים ויצואנים, מנהלי ומתאמי ייבוא, פקידי רישוי, עמילי מכס, עובדים בחברות הובלה וכן עובדים מנהלתיים בחברות אלה. עובדי סחר בינלאומי דרושים בין היתר בנמלים, במפעלים קטנים וגדולים, במחלקות ויבוא והיצוא של חברות ביטוח ובנקים ובגופים נוספים שמפעילים מחלקות יצוא ויבוא.


רמות שכר

 

תפקיד שכר נטו חודשי עד שלוש שנים שכר נטו חודשי 3 - 5 שנים

שכר נטו חודשי 5 שנים ומעלה

עובדי יבוא ויצוא 5 - 8 אלף שקלים 6 - 12 אלף שקלים 8 - 15 אלף שקלים
קניינות 6 - 10 אלף שקלים 8 - 11 אלף שקלים 11 - 15 אלף שקלים
סוכן מכס 5 - 6 אלף שקלים 6 - 8 אלף שקלים לא צוין
שילוח בינלאומי 5 - 8 אלף שקלים 7 - 8 אלף שקלים 7 - 13 אלף שקלים
פקיד רישוי 4.5 - 7 אלף שקלים 7 - 10 אלף שקלים 12 - 13 אלף שקלים
מסווג מסמכים 7 - 8 אלף שקלים לא צוין 11 - 28 אלף שקלים

 

ביקוש למקצוע


ישראל מפעילה תהליכים משמעותיים הן בייצור וייצוא והן בייבוא אל המדינה. היקפם של תהליכים אלה רק הולך וגדל משנה לשנה, כאשר חברות רבות יותר נכנסות לזירה ויוצרות שיתופי פעולה עם ישראל. המגוון האדיר של מוצרים שניתנים לייבוא לארץ רק מעלה את האפשרויות לתעסוקה ומציב שלל אפיקים לשיתופי פעולה מול מדינות בעולם.


הציפיה היא כי בשנים הקרובות הדרישה לעובדי מכס, יבוא ויצוא אחראיים ומקצועיים רק תלך ותגבר. בין המדינות עמן יחסי המסחר הולכים ומתחזקים נמצאות סין ומדינות נוספות במזרח, כאשר אפשר לראות עליה בביקוש בעובדים שמתמחים בעבודה מול מדינות אלה.


מה ללמוד כדי לעבוד בתחום?


ישנם קורסים רבים ומגוונים בתחום היבוא והיצוא והמכס, אותם ניתן ללמוד כדי להשתלב בתחום או להתקדם בו. בין הקורסים שאפשר ללמוד כדי להשתלב בתחום נכללים קורס יבוא ויצוא, קורס סחר בינלאומי, קורס שילוח בינלאומי, קורס עמילות מכס, קורס קניינות וקורס פקידי רישוי. כאשר בוחרים בין הקורסים, חשוב לוודא כי בסיומם ניתן לקבל תעודות המוכרות על ידי רשות המיסים והמכס.


עובדים בתחום המכס שצוברים ניסיון בתפקידיהם ורוצים להמשיך ולהתקדם יכולים לפנות גם להשכלה אקדמית בתחומים רלבנטיים לעבודתם. בין תחומי הלימוד שיכולים להתאים לעובדים אלה ניתן למנות לימודי לוגיסטיקה לתואר ראשון, לימודי מנהל עסקים, לימודי ניהול לתואר ראשון ולימודי כלכלה.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר יבוא יצוא?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp