סטודיו לאמנויות התיאטרון מיסודו של יורם לוינשטיין

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על סטודיו יורם לוינשטיין למשחק.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הסטודיו למשחק יורם לוינשטיין


על מוסד הלימוד


הסטודיו למשחק מיסודו של יורם לוינשטיין נוסד בשנת 1988 בתל אביב, הוא מפעיל תכניות לימוד שונות לתעודה בתחום אמנויות הבמה. כמו כן, הוא משמש תיאטרון יוצר שבו מועלות מדי שנה מגוון של הצגות, בהן משתתפים תלמידי בית הספר ובוגריו. בית הספר שואף להוות חלק מרכזי בזירת האמנות ובקהילה דרך טיפוח דור של שחקנים לתיאטרון, לטלוויזיה ולקולנוע הישראלי. כמו כן, הוא מעודד את תלמידיו לקחת חלק במיזמים חברתיים עם נוער בסיכון, עולים חדשים, קשישים ואוכלוסיות נוספות באזור בית הספר.


סגל המורים בבית ספר כולל שחקנים, במאי תיאטרון, יוצרי תנועה ופרפורמנס ואמנים נוספים שמעבירים מן הניסיון שלהם לתלמידים. הסטודנטים בבית הספר יכולים להיעזר במלגות לימוד שונות, בין היתר מלגות הצטיינות ומלגות למשתתפים בפרויקטים חברתיים וקהילתיים שונים. כמו כן, מדי שנה נערכת תחרות מונולוגים בפני וועדת שופטים, אשר הזוכים בה יכולים לקבל מלגות לימוד.

 


מסלולי לימוד בסטודיו


בין המסלולים שניתן ללמוד במוסד זה נכללים:

 

 

 • מסלול תלת שנתי למשחק: מסלול לימודי משחק אשר נפרש על פני שלוש שנים ומתמקד בהכשרה של שחקנים לתיאטרון, לקולנוע ולטלוויזיה. במסגרת הלימודים הסטודנטים מפתחים כישורים במספר אפיקים, לרבות משחק, פיתוח קול, תנועה על הבמה וכן ידע בתולדות ותיאוריה של התיאטרון והסגנונות השונים שקיימים בו. לאורך המסלול הם מעלים תרגילי הפקה ומשתתפים בהפקות שונות, כאשר השנה האחרונה מהווה שנה מעשית בה מעלים מספר הפקות מול קהל.

 

 

 • מכינה למשחק: בית הספר מציע מכינה ללימודי משחק, שמעניקה לחסרי ניסיון בתחום כלים ראשוניים במשחק על במה, בלמידה של טקסט, בתנועה, באלתור ובשירה כדי לסייע להם להתקבל ללימודי המשחק בבית הספר. המכינה כוללת כ - 12 שעות שבועיות ונערכים בה שני מפגשים בשבוע בשעות הבוקר. תלמידי המכינה יכולים לקחת חלק בצוות הטכני של הפקות תלמידי שנה ג' במסלול התלת שנתי וכך להתנסות בפועל בחוויית עבודת הבמה.

 

 

 • מגמת הפקה: התכנית ללימודי הפקה של הסטודיו נפרשת על פני כ - 12 חודשים, היא מתמקדת בהכשרה של מנהלי הצגה, מנהלי הפקה ועוזרי במאי לתיאטרון. לאורך הלימודים במגמה זו מקבלים ידע וכלים להשתלבות בשלל תפקידים בתעשיית התיאטרון, המוזיקה והמחול ולומדים על התהליכים שנחוצים להעלאתן של הצגות ומופעים, לרבות ניהול הבמה, ניהול התאורה והסאונד, ניהול ספרי בימוי וניהול התלבושות והתפאורה. תלמידי המסלול לוקחים חלק בהפקות של תלמידי מסלול המשחק ומלווים אותם לאורך הדרך.

 

 

 • סדנאות משחק: הסטודיו עורך סדנאות קצרות בתחום המשחק, שמיועדות לאנשי מקצוע במגוון של תחומים כגון חינוך, טיפול, פסיכודרמה ועבודה סוציאלית, אשר מעוניינים לקבל כישורים בסיסיים במשחק או לבחון את התאמתם ללימודי משחק נרחבים יותר. נלמדים בהן נושאים כגון אימפרוביזציה ועבודה על טקסטים. היקף הסדנאות הוא כ - 100 שעות לימוד אקדמיות והמפגשים בהן מתקיימים לרוב בשעות הערב אחת לשבוע.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

חוות דעת של סטודנטים על סטודיו יורם לוינשטיין למשחק

התקבלו 2 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

סטודיו יורם לוינשטיין למשחק
13/01/2020

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהב את הלימודים במידה רבה מאוד

על הקמפוס

הסטודיו למשחק מיסודו של יורם לוינשטיין ממוקם בלב שכונת התקווה שבת'א, בשנה ב' הסטודנטים מתנדבים בקהיל קרא עוד...

סטודיו יורם לוינשטיין למשחק
18/10/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

את הפיתוח האישי והחתירה למצויינות של בית הסםר החברות בין התלמידים לא משנה בכלל באיזה שכבה הם או באיז קרא עוד...

על הקמפוס

מקום חם וביתי . הוא ממוקם בדרום תל אביב ממש קרוב לשוק הצקווה בתל אביב במרכז שכונות המצוקה של דרום הע קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מעל 28,834 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין657 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,047 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp