רוצה פרטים על לימודי מזכירות ירושלים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מזכירות בירושלים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי מזכירות ירושלים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מזכירות בירושלים


רוצים ללמוד בקורסים בתחום המזכירות בירושלים?


הסביבה המשרדית בנויה ממגוון של גורמים ותפקידים, שעל כולם לפעול יחד בהרמוניה כדי להבטיח פעילות רווחית ויעילה. בין התפקידים החשובים בכל משרד נמצאים עובדי המזכירות, שאחראיים על שורה של תהליכים מטיפול בניירת ובתכתובות ועד לעבודה מול מערכות המידע של הארגון ומתן שירות ללקוחותיו.


תושבי ירושלים וסביבתה המעוניינים להשתלב בתחום המזכירות יכולים ללמוד במגוון קורסים והכשרות מקצועיות בתחום במוסדות בעיר. במסגרת הקורסים ניתן לרכוש ידע בתחום האדמיניסטרציה וברבות מן התכניות גם להתנסות בהן מעשית וכך לצבור ניסיון לקראת ההשתלבות בשוק העבודה. חלק מהתכניות מותאמות במיוחד לציבור החרדי והדתי.

 

 

 

המכללה למינהל

 

מבין שלוחותיה של המכללה למינהל בפרישה ארצית פועלת גם שלוחת ירושלים. ניתן ללמוד בה בקורסים והכשרות מקצועיות במגוון רחב של מקצועות בהם גם ענפי המזכירות והמנהל. המכללה מציעה קורס מזכירות רפואית, שנפרש על פני כ - 400 שעות ומכשיר עובדי מנהלה להשתלבות במרפאות, בבתי חולים ובמסגרות נוספות. ניתן ללמוד במסלול בוקר או בקורס ערב. כמו כן, מציעה המכללה קורס ניהול מערכות משרדיות. זהו קורס שכולל 258 שעות אקדמיות, שבו בונים מיומנויות מזכירות ולומדים להכיר טכנולוגיות ותוכנות בסביבה העבודה במשרד.


דיפלומה - האוניברסיטה הפתוחה


"דיפלומה" הוא בית הספר ללימודי תעודה של מערך לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה. במכללה נלמדים קורסי שונים בתחומים מבוקשים במשק וביניהם אפשר למצוא גם קורס מזכירות רפואית. הקורס נפרש על פני 400 שעות וכולל 60 שעות של ביצוע סטאז' במערכת הבריאות. הוא מכין את התלמידים לקראת מבחנים של משרד הכלכלה. חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון בקורס זה. עוד נלמדים בבית הספר קורס ייבוא וייצוא, קורס פקיד רישוי, קורס הנהלת חשבונות 1 + 2, קורס ניהול והפקת אירועים ותכניות נוספות.


מכללת חישובית


מכללה זו, שממוקמת בתלפיות, מציעה הכשרות מקצועיות שונות בתחומי הנהלת החשבונות, הפיננסים והמנהלה. בין קורסי המזכירות שנלמדים בה אפשר למנות קורס מזכירות רפואית, שהיקפו הוא כ - 8 חודשים והוא נלמד במסלול בוקר או בקורס ערב. נוסף על כך, אפשר ללמוד בקורס ניהול מערכות משרד עם התמחות בחשבונאות. זהו מסלול בהיקף של כעשרה חודשים אשר נוסף על ידע במזכירות מספק גם כלים בהנהלת חשבונות ובשימוש בתוכנת חשבשבת. עוד נלמדים במכללה קורס חשבי שכר, קורס פריוריטי למנהלי חשבונות וקורס הנהלת חשבונות סוג 3.


מכללת לימודית


במכללת לימודית אפשר להשתתף במגוון של קורסים בתחומים כגון חשבונאות, תיווך, מחשבים ופיננסים. בתחום המזכירות, מתקיים בה קורס מזכירות רפואית, אשר כולל 390 שעות לימוד. התכנית כוללת גם סטאז' מעשי שמתקיים בבתי חולים. במהלך הקורס לומדים גם על מערוכת מידע בתחום המזכירות הרפואית ועל תוכנת "קליקס" ויישומי אופיס. עוד נלמדים במכללה קורס הנהלת חשבונות 1 + 2, קורס הכרת המחשב, קורס תיווך נדל"ן וקורס חשבי שכר.

 


לימודי מזכירות בירושלים לדתיים ולחרדים


מכון לומדה


מכון לומדה הוא מוסד ללימודי תעודה לציבור החרדי, הקורסים בו מתקיימים באווירה חרדית ובהפרדה בין נשים לגברים. בין הקורסים לנשים במכון מתקיימים מסלולים בתחומי החשבונאות, העיצוב, התרפיה וכן קורסי מזכירות. אלה כוללים קורס ניהול מערכות משרדיות, שבו לומדות מיומנויות מחשוב וכישורי ניהול משרד. ניתן לבחור בין קורס בהיקף של שנה אחת ובו שני מפגשים שבועיים או במסלול בן חצי שנה ובו ארבעה מפגשים שבועיים. המכון עורך גם קורס מזכירות רפואית לדתיות, שאורכו כחצי שנה. מסלול זה מספק ידע במושגים רפואיים ומיומנויות מתן שירות.


המרכז החרדי להכשרה מקצועית


מוסד לימודי תעודה לציבור החרדי, שמפעיל שלוחות במספר ערים בארץ ובהן גם בירושלים. במרכז זה מתקיימות מספר הכשרות מזכירות, שמיועדות לנשים חרדיות. אלה כוללים קורס ניהול מערכות משרדיות שהיקפו 258 שעות לימוד. נערך גם קורס מזכירות רפואית לחרדיות שהיקפו 350 שעות ועוד 80 שעות להתנסות מעשית. מבין המסלולים שנלמדים במוסד זה קורס עיצוב פנים לחרדים, קורס הנהלת חשבונות לחרדים, קורס אנגלית לחרדים וכן מגוון של מסלולי לימודי הנדסאים לציבור החרדי.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי מזכירות ירושלים?

רוצה לדעת יותר על לימודי מזכירות ירושלים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי מזכירות ירושלים
Whatsapp Whatsapp