האקדמיה לאמנויות הבמה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על האקדמיה לאמנויות הבמה.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מסלולי לימוד באקדמיה לאמנויות הבמה

 

על מוסד הלימוד


האקדמיה לאמנויות הבמה היא בית ספר בו מתקיימים מסלולים שונים בתחום התיאטרון והקולנוע. מוסד הלימוד מציע תכניות לימודי תעודה הן בענף התיאטרון והן בתחום העיתונות והמדיה, אשר שואפים להעניק לתלמידיהם את הכלים הנדרשים כדי להתפתח כשחקנים וכיוצרים איכותיים ולהשתלב בקבוצות תיאטרון, באנסמבלים וכן להקים יוזמות משל עצמם בזירת האמנות. דרך הנושאים המגוונים שנלמדים, התלמידים יכולים לבטא את הכישרון שלהם ולהכיר מגוון טכניקות משחק.


היקפן של תכניות הלימוד בבית הספר משתנה מקורס לקורס, החל ממסלול תלת שנתי מקיף ללימודי משחק ועד קורסים קצרים שמאפשרים לשחקנים וליוצרים מנוסים לשכלל את המיומנויות שבידיהם. הקורסים בביתה ספר מתקיימים בקבוצות קטנות של עד עשרה תלמידים, מה שמאפשר למשתתפים לקבל עזרה אישית והנחייה מצד סגל המורים, שכולל שחקנים, אמנים ויוצרים מנוסים.


בחלק מן המסלולים בבית הספר הבוגרים מקבלים גם תיק עבודות אותו הם יכולים להציג בתעשייה במהלך אודישנים. כמו כן, חלק מהתכניות מסייעות גם בהכנה לקראת אודישנים ובהשתלבות בהפקות ובהצגות. בית הספר ממוקם בעיר תל אביב.

 


מסלולי לימוד


אלה הם המסלולים שנלמדים באקדמיה באמנויות הבמה:

 

 

 • מסלול תלת שנתי ללימודי משחק: בית הספר מציע תכנית תלת שנתית ללימודי משחק, בה מקבלים מגוון רחב של כלים במשחק לבמה ולקולנוע וכן בתחומים כגון תנועה, פיתוח קול, אלתור, כתיבה אמנותית, בימוי והכנה לקראת אודישנים ומבחני במה. תלמידים בתכנית התלת שנתית יכולים להיעזר במלגות שונות אותן מציע בית הספר.

 

 

 • קורס משחק לתיאטרון ולקולנוע: הקורס, שכולל שלושה מפגשים, מעניק מיומנויות ראשוניות בתחום המשחק ומתאים גם לחסרי ניסיון קודם במשחק לתיאטרון או לקולנוע.

 

 

 • קורס משחק למתקדמים: קורס זה מתאים לבוגרי בתי ספר למשחק או לשחקנים מנוסים והוא מסייע להם להעמיק את הכישורים שלהם. הוא מקיף קטגוריות כקודמיה, דרמה ותיאטרון קלאסי. היקפה של התכנית כשישה חודשים.

 

 

 • קורס משחק מול מצלמה: הקורס למשחק מול מצלמה מקנה לתלמידים כישורים למשחק קולנועי, וכן מיומנויות טכניקה משחקית, כישורי אימפרוביזציה, עבודה על דמויות וביצוע מונולוגים. במסלול זה שני מפגשים.

 

 

 • קורס סטנד אפ: במהלך קורס סטנדאפיסטים וקומיקאים לומדים לפתח כישורי בניית דמויות ועיבוד של טקסטים. במסגרת שיעורי הקורס לומדים על נושאים כגון הומור קלאסי, פרודיה, חקיינות וסטנד אפ מודרני.

 

 

 • קורס פיתוח קול: תלמידי קורס פיתוח קול לומדים על טכניקות לביצוע שירים, מפתחים את השמיעה המוזיקלית ומתנסים בפיתוח ביטחון על הבמה. המסלול מתאים במיוחד לאמני במה מנוסים, לשחקנים, למנחים ולזמרים שמעוניינים לשכלל את מיומנויות השימוש בקול.

 

 

 • קורס קולנוע ותקשורת: בבית הספר נלמדת תכנית לימודי תעודה בתחום העיתונאות. במסלול זה שואפים לסייע לבוגרים להשתלב בתחומי המדיה, האקטואליה והאופנה ככתבים וכעיתונאים וכך מעניקים להם כישורי תחקירנות, עריכת כתבות דוקו, הנחיית פאנלים, והנחיה של תכניות אירוח. המסלול מקנה גם מיומנויות צילום, יחסי ציבור וכתיבה כדי לסייע לבוגרים לחשוף את הכתבות שלהם לקהל צופים נרחב.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,834 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.2

  מכללת תל חי554 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,258 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp