הסבת אקדמאים לסיעוד באקדמית רמת גן

שירות אישי - צור קשר

האקדמית רמת גן

הסבת אקדמאים לסיעוד באקדמית רמת גן


הבריאות שלהם בידיים שלכם

 

לאחים ולאחיות יש חשיבות רבה מאין כמותה במערכת הבריאות, הם מהווים חוליה שמקשרת בין רופאים ומטופלים ומעניקים טיפול חיוני וחשוב משלל סוגים. העבודה בבתי חולים, בקופות חולים ובמרכזים רפואיים היא מאתגרת אך גם טומנת בחובה סיפוק רב ואפשרות לסייע לאנשים אחרים על בסיסי יום יומי ואף להציל חיי אדם.


בשנים האחרונות הולך ועולה הביקוש לעובדים בתחום הסיעוד והתחום גם מושך אליו יותר ויותר אקדמאים, שמעוניינים במקצוע עם תחושת שליחות וטיפול בזולת. התפקידים בתחום הסיעוד הם רבים ומגוונים, כאשר לאחים ולאחיות יש שלל אפיקים להתקדם אליהם בהמשך דרכם בבתי החולים, כגון טיפול נמרץ, מיילדות ורפואה דחופה.


באקדמית רמת גן מציעים תכנית להסבת אקדמאים לסיעוד. מסלול הסבת האקדמאים מעניק לבוגריו תואר ראשון בסיעוד וכן תעודת הסמכה מטעם משרד הבריאות, מה שיכול להוות יתרון עבורם בצאתם לשוק העבודה דרך פתיחת דלת לאפשרויות קידום מקצועיות.

 

מתחילים בחודש פברואר 2020


תכנית הלימודים


בתחילתה של התכנית הסטודנטים לומדים על סוגיות בסיעוד, במדעי הרפואה ובמדעי החברה. לאחר מכן, הם מעמיקים במיומנויות תיאורטיות וקליניות שחיוניות לעבודה עם חולים ממגוון אוכלוסיות וגילים בבתי חולים ובמרפאות. הם סוקרים שלל תחומי דעת כגון כימיה וביוכימיה, פרמקולוגיה קלינית, אנטומיה ופיזיולוגיה, ווירולוגיה ואימונולוגיה.


מתכונת הלימוד


תכנית ההסבה לסיעוד בנויה במיוחד כדי להתאים לצורכיהם של אקדמאים והיא מאפשרת לשלב בין הלימודים לבין עבודה וחיי המשפחה. המסלול נפרש על פני כשנתיים וארבעה חודשים, השיעורים בו מרוכזים בשלושה ימים במהלך השבוע.


בתכנית נלמדים קורסים עיוניים והחל מהשנה השנייה מתקיימים גם לימודים קליניים והתנסויות קליניות, אשר נערכים במוסדות בריאות כגון מרכזים רפואיים ומרפאות ברחבי הארץ. במהלך התכנית התלמידים גם מקבלים הכנה לקראת מבחני הרישוי של משרד הבריאות להסמכת אחיות.


על מוסד הלימוד


באקדמית רמת גן נלמדות תכניות מגוונות לתואר ראשון ולתואר שני בתחומים מבוקשים. דרך מסלולי הלימוד שואפים להכשיר את התלמידים להשתלבות בתפקידים משמעותיים במשק הישראלי. בין תכניות הלימוד במכללה אפשר למנות לימודי סיעוד, ניהול בריאות, מערכות מידע, ייעוץ חינוכי, משאבי אנוש, חברה והתנהגות, ניהול, כלכלה וחדשנות ויזמות. הסטודנטים במכללה יכולים להיעזר במגוון של מלגות כדי לסייע במימון עלויות שכר הלימוד.


תנאי קבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל לתכנית זו נדרשים להיות בעלי זכאות לתואר ראשון ממוסד אקדמי המוכר על ידי המל"ג. כמו כן, עליהם לעבור ראיון בפני וועדת קבלה, אשר בוחנת את ההתאמה שלהם לתכנית זו.


תעודה


לסטודנטים אשר מסיימים בהצלחה את התכנית ועומדים בכל חובותיהם ניתן תואר ראשון בוגר בסיעוד ותעודת אחות מוסמכת על ידי האקדמית רמת גן. כדי לקבל את ההסמכות הללו יש צורך לעבור בהצלחה את בחינת הרישוי הממשלתית שעורך משרד הבריאות.

למידע נוסף לחצו: האקדמית רמת גן

עוד מסלולי לימוד - האקדמית רמת גן

חוות דעת של סטודנטים על האקדמית רמת גן - הסבה לסיעוד

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

האקדמית רמת גן
12/11/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מה שאני אוהב האווירה והיחס של המרצים והסגל של המכללה הכי טוב

על הקמפוס

יחס שלהם מאוד אישי וטוב וגם העזרה שלהם בכל מיני תחומים

טיפים

הכל אחלה אין על המרצים שבמכללה הזו והעזרה של הסטודנטים אחד לשני


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מתוך פורום האקדמית רמת גן

כמה ימי לימוד יש בתואר ראשון במערכות בריאות?
דנה
ללא תגובה
תואר שני בניהול מערכות בריאות
קרן
1 תגובות
תואר שני בייעוץ חינוכי עם התמחות ייעוץ משפחתי
רנה
1 תגובות
שנות לימוד ללימודי המשך בייעוץ חינוכי
מחמוד דרויש
1 תגובות
תנאי קבלה לתואר שני בסיעוד במכללה לישראל
חלי ברמן
ללא תגובה
קורס הכנה בעברית לרמה א
זמירו היבה
ללא תגובה
האם הסבה לסיעוד במכללה האקדמית לישראל מוכרת בחול?
אולה
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp