ללמוד במכללה האקדמית לישראל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > הסבת אקדמאים - הסבה מקצועית > האקדמית לישראל - הסבה לסיעוד

הסבת אקדמאים לסיעוד במכללה האקדמית לישראל

שירות אישי - המכללה האקדמית לישראל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

הסבת אקדמאים לסיעוד במכללה האקדמית לישראל רמת גן


הבריאות שלהם בידיים שלכם


לאחים ולאחיות יש חשיבות רבה מאין כמותה במערכת הבריאות, הם מהווים חוליה שמקשרת בין רופאים ומטופלים ומעניקים טיפול חיוני וחשוב משלל סוגים. העבודה בבתי חולים, בקופות חולים ובמרכזים רפואיים היא מאתגרת אך גם טומנת בחובה סיפוק רב ואפשרות לסייע לאנשים אחרים על בסיסי יום יומי ואף להציל חיי אדם.


בשנים האחרונות הולך ועולה הביקוש לעובדים בתחום הסיעוד והתחום גם מושך אליו יותר ויותר אקדמאים, שמעוניינים במקצוע עם תחושת שליחות וטיפול בזולת. התפקידים בתחום הסיעוד הם רבים ומגוונים, כאשר לאחים ולאחיות יש שלל אפיקים להתקדם אליהם בהמשך דרכם בבתי החולים, כגון טיפול נמרץ, מיילדות ורפואה דחופה.


במכללה האקדמית לישראל רמת גן מציעים תכנית להסבת אקדמאים לסיעוד. מסלול הסבת האקדמאים מעניק לבוגריו תואר ראשון וכן תעודת הסמכה מטעם משרד הבריאות, מה שיכול להוות יתרון עבורם בצאתם לשוק העבודה דרך פתיחת דלת לאפשרויות קידום מקצועיות.


תכנית הלימודים


בתחילתה של התכנית הסטודנטים לומדים על סוגיות בסיעוד, במדעי הרפואה ובמדעי החברה. לאחר מכן, הם מעמיקים במיומנויות תיאורטיות וקליניות שחיוניות לעבודה עם חולים ממגוון אוכלוסיות וגילים בבתי חולים ובמרפאות. הם סוקרים שלל תחומי דעת כגון כימיה וביוכימיה, פרמקולוגיה קלינית, אנטומיה ופיזיולוגיה, ווירולוגיה ואימונולוגיה.


מתכונת הלימוד


תכנית ההסבה לסיעוד בנויה במיוחד כדי להתאים לצורכיהם של אקדמאים והיא מאפשרת לשלב בין הלימודים לבין עבודה וחיי המשפחה. המסלול נפרש על פני כשנתיים וארבעה חודשים, השיעורים בו מרוכזים בשלושה ימים במהלך השבוע.


בתכנית נלמדים קורסים עיוניים והחל מהשנה השנייה מתקיימים גם לימודים קליניים והתנסויות קליניות, אשר נערכים במוסדות בריאות כגון מרכזים רפואיים ומרפאות ברחבי הארץ. במהלך התכנית התלמידים גם מקבלים הכנה לקראת מבחני הרישוי של משרד הבריאות להסמכת אחיות.


על מוסד הלימוד


במכללה האקדמית לישראל שברמת גן נלמדות תכניות מגוונות לתואר ראשון ולתואר שני בתחומים מבוקשים. דרך מסלולי הלימוד שואפים להכשיר את התלמידים להשתלבות בתפקידים משמעותיים במשק הישראלי. בין תכניות הלימוד במכללה אפשר למנות לימודי סיעוד לתואר, לימודי ניהול מערכות בריאות, לימודי ניהול משאבי אנוש, לימודי ניהול מערכות מידע וכן תכנית לתואר שני בניהול מערכות בריאות. הסטודנטים במכללה יכולים להיעזר במגוון של מלגות כדי לסייע במימון עלויות שכר הלימוד.


תנאי קבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל לתכנית זו נדרשים להיות בעלי זכאות לתואר ראשון ממוסד אקדמי המוכר על ידי המל"ג. כמו כן, עליהם לעבור ראיון בפני וועדת קבלה, אשר בוחנת את ההתאמה שלהם לתכנית זו.


תעודה


לסטודנטים אשר מסיימים בהצלחה את התכנית ועומדים בכל חובותיהם ניתן תואר ראשון בוגר בסיעוד ותעודת אחות מוסמכת על ידי המכללה האקדמית לישראל. כדי לקבל את ההסמכות הללו יש צורך לעבור בהצלחה את בחינת הרישוי הממשלתית שעורך משרד הבריאות.עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית לישראל: 

חוות דעת של סטודנטים: האקדמית לישראל - הסבה לסיעוד (1 חוות דעת)
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, האקדמית לישראל - הסבה לסיעוד, 12/11/2017

דירוג: 4/5 
מונה, האקדמית לישראל - הסבה לסיעוד
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
מה שאני אוהב האווירה והיחס של המרצים והסגל של המכללה הכי טוב

על הקמפוס
יחס שלהם מאוד אישי וטוב וגם העזרה שלהם בכל מיני תחומים

   פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English