קורס קידום ממומן וניתוח קמפיינים במדיאטק ג`ון ברייס חיפה

מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק

קורס קידום ממומן וניתוח קמפיינים באינטרנט במדיאטק ג'ון ברייס חיפה


לקדם את הקמפיין


בזירה העסקית הדינמית והתחרותית של היום, חברות וארגונים שמעוניינים לבלוט חייבים לשלוט ברזי השיווק והקידום ברשת. קידום ממומן מהווה דרך להגדלת כמות הגולשים שנכנסת אל האתר ממנועי חיפוש, באמצעות פרסום במנועי חיפוש, כגון גוגל. דרך שיטת קידום זו אפשר להגביר את החשיפה של האתר לגולשים ולקהלי יעד פוטנציאליים ובמקביל לבחון את היעילות של הקמפיינים ולשפר אותם בהתאם.


אנשי מקצוע בתחומי השיווק והאינטרנט שמעוניינים לשדרג את סל הכלים שבידיהם ולשפר את הקמפיינים האינטרנטיים שלהם בזמן קצר יכולים ללמוד בקורס לקידום ממומן וניתוח קמפיינים באינטרנט, שנלמד במדיאטק ג'ון ברייס חיפה. קורס זה מעניק כלים ואסטרטגיות מתקדמים לקידום ומאפשר להכיר שלל סוגים של קמפיינים בזירת האינטרנט. כמו כן, קורס זה מכין את התלמידים לקראת בחינות ההסמכה לשותפים ומוסמכים של חברת גוגל, לקידום ממומן ולגוגל אנליטיקס.


תכנית הלימודים


מסלול זה מעניק לתלמידיו כלים וידע בנוגע לפרסום ביישומי Google AdWords ו - Google Analytics. התלמידים לומדי להשתמש בכלים מתקדמים כגון אסטרטגיות שיווק, סקריפטים, ניהול תקציבים מתקדם, ניהול יעדים, שיפור יחסי המרה CRO וניהול חשבונות מודעות מתקדמים. הם מתמקצעים בכל סוגי הקמפיינים שקיימים היום ולומדים לבנות עבורם אסטרטגיה יעילה ורווחית. כמו כן, הם דנים בדפוסים של התנהגות לקוחות וגולשים ומנתחים חנויות אינטרנטיות מסוגים שונים.

 


מתכונת הלימוד


היקפו של מסלול הלימודים הוא כ - 32 שעות לימוד. הוא מחולק ל - 4 מפגשים שמתקיימים משעות הבוקר ועד אחר הצהריים. תכנית זו משלבת שיעורים תיאורטיים עם תרגולים מעשיים דרך מעבדה אינטרנטית, המשתתפים מנתחים דוגמאות מתוך תהליכי עבודה אמיתיים בקידום ממומן ולוקחים חלק בתרגילים שונים דרך הם מיישמים את החומר הנלמד.


נושאי הלימוד


בין הנושאים שנידונים במהלך הקורס נכללים גם:

 

  • הבנת לוחות בקרה
  • סגמנטציה מתקדמת
  • ניהול קמפיין מתקדם
  • ניתוח חנויות אינטרנטיות
  • פונקציות בניהול סטטיסטיקות אתר    
  • סוגי קמפיינים
  • התנהגות לקוחות
  • אסטרטגיות שיווק    
  • ועוד

 


על מוסד הלימוד


במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מתקיימות מגוון הכשרות בתחומי המחשבים, ההייטק והטכנולוגיה. בין המסלולים שניתן ללמוד במוסד זה נכללים קורס מסחר אלקטרוני, קורס בדיקות תוכנה QA, קורס פיתוח תוכנה דוט נט, קורס פיתוח Full Stack, קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד וקורס סייבר, האקינג ואבטחת מידע. מוסד הלימוד משמש מרכז בחינות של מגוון חברות בתחום התוכנה, כגון מיקרוסופט, סיסקו ואדובי ובחלק מן ההכשרות בו הבוגרים זכאי לתעודות מטעם גופים אלה.


תנאי קבלה


תכנית זו מיועדת לעובדים מנוסים בתחומי השיווק הדיגיטלי והפרסום, שמעוניינים להתקדם לתחום קידום האתרים המקצועי בעזרת הכלים של חברת גוגל. הוא מתאים בין היתר למנהלי שיווק, למנהלי מדיה דיגיטלית, למנהלי פרסום ולמנהלי אתרי אינטרנט בארגונים ובחברות.

 


תעודה


בוגרים שמסיימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת גמר על ידי מדיאטק ג'ון ברייס חיפה.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp