הסבת אקדמאים להוראת אנגלית במכללה האקדמית אורנים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הסבת אקדמאים - הסבה מקצועית?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על אורנים - הסבה להוראת אנגלית.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הכשרת אקדמאים להוראת אנגלית במכללה האקדמית לחינוך אורנים


לפתוח דלת להוראת אנגלית


השפה האנגלית נחשבת כבר מזמן לאחד הכלים השימושיים ביותר בארגז הכלים של כל אדם צעיר. מיכולת לנווט במדיה החברתית ועד כישורים לבניית קשרי עבודה עם גופים מעבר לים, שליטה טובה באנגלית יכולה לפתוח לדור הצעיר דלתות רבות בחיים. מביסה זו ישנה חשיבות רבה למורים לאנגלית ובמערכת החינוך פועלים לקדם את הכשרתם של מורים איכותיים לתחום זה.


התכנית להסבת אקדמאים להוראת אנגלית שמתקיימת במכללת אורנים מציעה לאקדמאים מענף האנגלית ומתחומים נוספים לקבל את הכלים הנדרשים ללימוד שפה בין לאומית זו בבתי הספר. התכנית מפתחת הן את הידע באנגלית ובתרבותה והן בעולם החינוך וכך הבוגרים יוצאים אל מערכת החינוך כשבידיהם סל נרחב של כישורים חשובים.


תכנית הלימודים


במסגרת תכנית הסבת האקדמאים, הסטודנטים מתוודעים לעקרונות בחינוך, בפסיכולוגיה ובסוציולוגיה שלו ובמקביל בונים את הידע שלהם בשפה ובספרות האנגלית. הם מכירים כלים להוראת אנגלית בתור שפה זרה ובוחנים דרכים ללימוד השפה בהתאם לשכבת הגיל. בין הנושאים שנידונים במסגרת התכנית נכללים מבנה השפה והתחביר, רומנים ושירה באנגלית ותרבותן של מדינות דוברות אנגלית. נוסף על כך, הם לומדים על תהליכי רכישת שפה אצל ילדים וסוקרים את ההשפעות של הגלובליזציה על תהליכים אלה בימינו.


מתכונת הלימוד


את התכנית להסבת אקדמאים להוראת אנגלית ניתן ללמוד במסגרת הסבת אקדמאים לחינוך היסודי או במסלול להסבת אקדמאים לחינוך העל יסודי. תכניות אלה מותאמות אישית לסטודנטים, אורכן הוא בדרך כלל בין שנה לשנתיים אך ישנה אפשרות לפרוש אותן עד שש שנים. שיעורים מקיימים ביום או יומיים בשבוע, כאשר ביומיים נוספים משתתפים בעבודה מעשית במערכת החינוך שבמהלכה מתרגלים את הכלים החינוכיים שנלמדים.


נוסף על כך, הסטודנטים לוקחים חלק בסדנאות מעשיות ובאימוני הוראה. בתום התכנית עליהם לבצע שנה אחת של סטאז' בהוראה. שנת הסטאז' מאפשרת להשתלב כמורים בבתי ספר לפי מסלול ההתמחות ולקחת חלק בהווי המוסד הלימודי.


על מוסד הלימוד


במכללה האקדמית אורנים אפשר ללמוד בעוד מגוון של תכניות להכשרת אקדמאי להוראה. בין המסלולים נכללים הסבת אקדמאים להוראה בחינוך המיוחד, הסבת אקדמאים לחינוך לגיל הרך, הסבת אקדמאים להוראה ברוח חינוך וולדורף והסבת אקדמאים להוראת אמנות. ישנו גם מסלול מיוחד שמכשיר אקדמאים להוראת מתמטיקה לבתי ספר יסודיים ולהגשה לבגרות, בשיתוף עם קרן טראמפ. אקדמאים יכולים ללמוד גם במסלולי תואר שני בחינוך M.Teach אשר מקנים תואר שני ותעודת הוראה לבתי ספר על יסודיים.


תנאי קבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל לתכנית זו נדרשים להיות בעלי תואר ראשון בממוצע ציונים של לפחות 80. בוגרי לימודי המדעים יכולים להתקבל על סמך ממוצע 70 ומעלה, בעלי תואר רב תחומי או בוגרי לימודי שירותי אנוש צריכים להציג ממוצע של 90 ומעלה. כדי להתקבל לתכנית בהוראת אנגלית יש לעבור מבחן כניסה באנגלית. מתאימים מוזמנים גם לראיונות קבלה. יש לציין כי אקדמאים שאינם בוגרי לימודי אנגלית לתואר או תחומים משיקים נדרשים לבצע השלמות לפי הלימודים הקודמים.


תעודה


לבוגרים אשר עומדים בהצלחה בכל התנאים במסלול מוענקת תעודת הוראה על ידי המכללה האקדמית לחינוך אורנים. רישיון הוראה ניתן לבוגרים שמשלימים את שנת הסטאז' ועומדים בכל החובות הנוספים כפי שדורש משרד החינוך.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת אורנים - המכללה האקדמית לחינוך

עוד מסלולי לימוד - מכללת אורנים

חוות דעת של סטודנטים על אורנים - הסבה להוראת אנגלית

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 3.0 מתוך 5

מכללת אורנים
28/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

I like that they take the whole program seriously and listen to my concerns.When I could not find a  קרא עוד...

על הקמפוס

I feel the campus is a welcoming place where I can focus . The campus is made up in a way where stud קרא עוד...

טיפים

Just come ready to learn and to take the courses seriously.


לכל חוות הדעת
ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

לימודים במכון לנדר
מיכל
ללא תגובה
למידת תחום שיש בו עזרה וסיוע לבני אדם
אלירן
1 תגובות
מתלבטת ומבולבלת מאוד בהקשר לתחום לימודים
נורית
1 תגובות
שכר וביקוש למקצועות פרא רפואיים
שיראל
1 תגובות
תואר שני ביום שלישי או חמישי
שירה
1 תגובות
קבלה ללימודי אבטחה
אואיאל
1 תגובות
השלמת תזה בטיפול באמנות
היבה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל1,221 חוות דעת

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,260 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp