דוקטורט במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שלישי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תל אביב - דוקטורט במנהל עסקים.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שלישי במנהל עסקים באוניברסיטת תל-אביב - דוקטורט Ph.D. במנהל עסקים


ידע בשירות הפירמה


כדי שארגונים וחברות יוכלו להמשיך להתנהל באופן רווחי ויעיל, עליהם להישאר ערניים להתפתחויות הרבות והדינמיות במשק. חוקרים בתחום העסקים שואפים לפצח תמורות שמתחוללות בשוק, להבין את אופן המחשה והפעילות של צרכנים ולהעמיק בדרכים בהן בכירים ומנכ"לים מקבלים החלטות ומתכננים דפוסי פעולה.


אוניברסיטת תל אביב מפעילה תכנית דוקטורט במנהל עסקים, אשר בעזרתה שואפים להוביל את עולם המחקר האקדמי בתחום העסקי. במסלול זה מכשירים חוקרים בענפים השונים של עולם הניהול ומסייעים להם לפתח ראייה נרחבת של השוק המקומי והגלובלי ובמקביל להתמקד בתחום מסוים אשר מעניין אותם במיוחד.


תכנית הלימודים


במסגרת תכנית הדוקטורט, הסטודנטים בוחנים לעומק תחומים מגוונים שרלבנטיים לעולם העסקים ומבצעים מחקר אמפירי ותיאורטי שנוגע לפירמות ברמות שונות, בארגונים ובקהילות צרכנים. הם נוגעים גם בתחומים משיקים כגון כלכלה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, מדעי המחשב, סטטיסטיקה ומתמטיקה. לאורך התכנית, הם יכולים לבחור בהתמחות בנושאים כגון שיווק, ניהול טכנולוגיות ומערכות מידע, אסטרטגיה ויזמות, החלטות וחקר ביצועים, מימון וחשבונאות, מערכות בריאות והתנהגות ארגונית.


מתכונת הלימוד


היקפה של התכנית לדוקטורט נע בין ארבע שנים לשש שנים. בשנתיים הראשונות הדוקטורנטים משתתפים בקורסים מתקדמים בבית הספר לניהול ובבתי ספר נוספים כגון בית הספר למתמטיקה או בית הספר לכלכלה, בהתאם לתחום המחקר שלהם. עד לסיום השנה השנייה הם מגישים הצעת מחקר ומקבלים עליה אישור של וועדה מלווה. לאחר מכן, הסטודנטים עורכים את המחקר העצמאי שלהם בתחום ההתמחות, כאשר הם מלווים ביועצים. לאורך התקופה הזו הם מדווחים על התקדמותם וגם עורכים סמינרים על תחום המחקר.


באוניברסיטה פועל גם מסלול ישיר לדוקטורט, הוא מיועד לבוגרי תואר ראשון מצטיינים שעומדים בכל תנאי הסף ובדרישות נוספות של האוניברסיטה. הוא מאפשר להשלים דוקטורט בפרק זמן קצר מן המקובל.


נושאי הלימוד


בבית הספר ישנם מגוון רחב של תחומי מחקר. אלה כוללים בין היתר:

 

 • נזילות בשוק ההון
 • תופעות שיווקיות במדעי התרופות
 • כלכלת האינפורמציה
 • השפעת רגשות על החלטות צריכה
 • קבלת החלטות אסטרטגיות
 • רגולציה חשבונאית והחלטות מנהלים
 • השפעת מנכ"לים על הפירמה
 • חדשנות ויצירתיות בארגונים ותעשיות
 • השקעה במוצרים ומימון המונים    
 • היבטים רב תרבותיים של אסטרטגיות קידום מכירות    
 • ועוד


סגל הוראה


יושב ראש התכנית הוא דוקטור למדעי הניהול, אשר מחקריו מתמקדים בתמחור דינמי, ניהול תשואה וניהול שרשרת אספקה. הוא פרסם לאורך השנים מאמרים רבים בכתבי עת גדולים וכן שימש עורך של תחום ניהול תפעול בכתב עת יוקרתי.

 


תנאי קבלה


בית הספר לניהול של אוניברסיטת תל-אביב מקבל בעיקר מועמדים מצטיינים במיוחד בוגרי תואר שני במדעי הניהול M.Sc. שהכישורים שלהם תואמים את תחומי המחקר של הפקולטה. נוסף על כך, יכולים להתקבל גם בוגרי תואר שני במנהל עסקים בעלי הישגים גבוהים במיוחד, שמשלימים מסלול עם תזה, או בוגרי תואר מוסמך בתחומים כגון הנדסה, רפואה או כלכלה.


הציון הממוצע הנדרש בתואר השני הוא לפחות 85 וכן נדרש ציון של 85 ומעלה בעבודת הגמר. נדרש גם ציון של לפחות 45 בחלק הכמותי של GMAT, במסגרת התואר השני. בוגרי תואר מוסמך בממוצע הדרוש שאין בידיהם עבודת גמר יכולים להשתלב במסלול המחקר רק אחרי השלמת כל המטלות הנדרשות לפי החלטות וועדה יחידתית.


תעודה


לבוגרים ניתן תואר שלישי Ph.D. במנהל עסקים על ידי אוניברסיטת תל-אביב.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת תל אביב

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת תל אביב

פורום ייעוץ לימודים

איפה לומדים קורס תכנון תאורה?
רמי טובי
ללא תגובה
רמת מדעי הרוח באוניברסיטאות שונות
תמר
ללא תגובה
בחירה בין קלינאות תקשורת ללימודי סיעוד
אפרת
ללא תגובה
מוסדות לימוד לתואר שני טיפולי
גל חווצקי
ללא תגובה
המשך לימודים לבוגר תואר ראשון בסטטיסטיקה וחקר ביצועים
מיקאלה רושטיין
ללא תגובה
התלבטות בין מדעי הטבע לרפואה
אמונה בן חמו
1 תגובות
תואר ראשון מחדש או הסבה
אנונימית
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp