רוצה פרטים על לימודי מזכירות תל אביב?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מזכירות בתל אביב

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי מזכירות תל אביב? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מזכירות בתל אביב


מחפשים קורסים בתחום המזכירות בתל אביב?


עובדי האדמיניסטרציה הם חוליה חיונית ובלתי נפרדת מהתפקוד של כל משרד, מחברה מקומית קטנה ועד לתאגידי ענק. בעידן העסקי הטכנולוגי של היום הם אחראיים לא רק על ניהול תכתובות עסקיות וארגון המשרד, אלא נדרשים לטפל במערכות ממוחשבות שעליהן מתבססת הפעילות העסקית וכן לעסוק בענף משאבי האנוש.


מי ששואפים לפתח קריירה בתחום המנהלה ורוצים ללמוד בלבו של אזור המסחר והעסקים של המדינה יכולים ללמוד בקורסי מזכירות מגוונים שמתקיימים בעיר תל אביב. תחום המזכירות הוא מגוון מאוד ומכיל מגוון תפקידים וכך התלמידים יכולים למצוא את האפיק שמתאים ביותר להם ולכישורים שלהם בדרך לקריירה מספקת בתחום האדמיניסטרציה. בוגרי ההכשרות יכולים להשתלב במשרדים, הארגונים ובחברות ציבוריות במרכז וברחבי הארץ, תחום המנהל מציב אפשרויות קידום לא מעטות לעובדים וכך ניתן להמשיך ולהתקדם לתפקידים בכירים יותר במשרד בהמשך הדרך, עם צבירת ניסיון וכלים.

 


מוסדות הלימוד


בין המוסדות בתל אביב אשר מציעים קורסי מזכירות:


המכללה למינהל


בשלוחת תל אביב של המכללה למינהל אפשר ללמוד בקורסים שונים בתחום המזכירות והמנהל. בין המסלולים שמתקיימים אפשר למנות קורס ניהול מערכות משרדיות, קורס מזכירות רפואית וקורס מזכירות משפטית. בקורס לניהול מערכות משרדיות כ - 258 שעות לימוד והוא מתקיים כקורס ערב או במסלול בוקר; קורס מזכירות רפואית כולל 400 שעות ומתקיים כקורס ערב או במסלול בוקר; קורס מזכירה משפטית מתקיים בתכנית לימודי בוקר, כקורס ערב או במתכונת ימי שישי והוא כולל כ - 200 שעות.


במכללה ישנה גם תכנית התמחות בתחום המזכירות המשפטית שמתאימה למזכירים בענפים אחרים שמעוניינים להרחיב את הכשרתם. דרך תכניות הלימוד ניתן לרכוש סל מגוון של כלים באדמיניסטרציה ובניהול המשרד. מוסד זה מציע עוד שלל תכניות להכשרה מקצועית בתחומים כגון ניהול, חשבונאות, ביטוח, שיווק, חשמל ומחשבים.


מכללת מישלב


המכללה, אשר מפעילה את השלוחה הראשית שלה בעיר תל אביב, מציעה מבחר תכניות הכשרה מקצועית בתחומי הטכנולוגיה, התעשייה והניהול. בענף המזכירות אפשר למצוא קורס ניהול לשכה, מסלול זה מספק לתלמידים כלים בתקשורת ארגונית ובמתן שירות וכולל גם עיסוק בתחומים כמשאבי אנוש וניהול. התכנית נפרשת על פני כ - 15 מפגשים שמתקיימים בשעות הבוקר. מלבד קורס המזכירות, ניתן ללמוד בתכניות כגון קורס ייעוץ מס, קורס ניהול משאבי אנוש וקורס הנהלת חשבונות.

 


מכללת עתיד


בין שלוחותיה של רשת המכללות עתיד ברחבי הארץ נמצאת גם שלוחת תל אביב, באזור המרכז ניתן למצוא שלוחות גם בחולון ובלוד. בתחום המנהל והמזכירות, מתקיימות הכשרות מקצועיות כגון קורס מזכירות רפואית, שכולל כ - 340 שעות לימוד ועוד כ - 60 שעות שמוקדשות לביצוע של סטאז' במזכירות. כמו כן נערך קורס ניהול מערכות משרדיות אשר כולל כ - 258 שעות לימוד אקדמיות. כמו כן, נערכים במכללה זו קורס מטפלות, קורס הנהלת חשבונות, קורס חשבי שכר ותכניות בתחומים מבוקשים נוספים בתעשייה.


בית הספר דיפלומה - האוניברסיטה הפתוחה


לבית הספר ללימודי תעודה "דיפלומה" של האוניברסיטה הפתוחה שלוחה בעיר תל אביב שבה אפשר ללמוד בקורס מזכירות רפואית, שמקנה למשתתפים בו ידע וכלים בניהול המשרד שיכולים לסייע להם להשתלב בתפקידי אדמיניסטרציה בקופות חולים, בבתי חולים, במרפאות ובמעבדות. הקורס מקיף כ - 400 שעות אקדמיות וכולל סטאז' מעשי. חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי. בבית הספר אפשר ללמוד בעוד הכשרות מקצועיות כגון קורס הנהלת חשבונות 1 + 2, קורס חשבי שכר וקורס ייבוא וייצוא.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי מזכירות תל אביב?

רוצה לדעת יותר על לימודי מזכירות תל אביב?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי מזכירות תל אביב
Whatsapp Whatsapp