רוצה פרטים על קורס שוק ההון ירושלים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי שוק ההון בירושלים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס שוק ההון ירושלים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסי שוק ההון בירושלים - קורסים בתחום שוק ההון והבורסה


רוצים ללמוד בקורסי שוק הון בירושלים?


הוא נמנה בין הענפים הדינמיים במשק ורבים מחשיבים אותו לאחד ממקצועות העתיד. לתחום שוק ההון יש ביקוש רב בשוק ורבים שמגלים עניין בעולם ההשקעות ובתחום הפיננסי שואפים להשתלב בו וליצור לעצמם קריירה רווחית ומאתגרת.


מי שמחפשים לרכוש ידע בתחום שוק ההון ומתגוררים בירושלים ובסביבתה יכולים לבחור מבין מגוון של מוסדות לימוד שפזורים ברחבי העיר. הקורסים הללו יכולים להתאים גם לתושבי אזורים אחרים, שברצונם ללמוד בירושלים. המוסדות מציעים קורסים הן למי שעושים את צעדים הראשונים בשוק ההון והן למשקיעים ועובדי בורסה ותיקים ומנוסים שמעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי ולקדם את הקריירה.


בין מוסדות הלימוד בירושלים שמציעים קורסים בתחום שוק ההון:

 


המכללה למינהל


המכללה למינהל מפעילה שלוחות בפרישה ארצית בהן גם שלוחה בירושלים. מוסד זה עורך מספר קורסים בתחום שוק ההון, בהם קורס ייעוץ השקעות שנפרש על פני כשנתיים ומקיף סוגיות כגון דיני ניירות ערך, ניתוח ניירות ערך וניהול תיקים. כמו כן, תלמידים במוסד זה יכולים לבחור בקורס ניהול עסקי ושוק ההון, או בקורס מבוא לשוק ההון שמעניק מיומנויות יסוד בענף. המכללה מציעה גם קורסים בתחום הביטוח כגון קורס ביטוח פנסיוני וקורס ביטוח אלמנטרי לצד הכשרות מקצועיות במגוון תחומים נוספים.


מכללת פסגות


המכללה מפעילה שלוחה בעיר ירושלים, הממוקמת בגבעת שאול. במוסד הלימוד מציעים שלל קורסים בתחום שוק ההון, בהם קורס Day Trade (מסחר יומי), קורס לניהול תיק השקעות עצמאי, קורס אג"ח, קורס מודלים מתקדמים במט"ח וקורס אופציות מעו"ף. נוסף על כך, אפשר ללמוד בהכשרות מקצועיות בענפים כיזמות עסקית, שיווק ונדל"ן.


מכללת מגמות


למכללת מגמות שלוחה בעיר ירושלים, בהר הצופים. ניתן ללמוד במכללה בקורס מסחר בשוק ההון. מסלול זה כולל כ - 21 מפגשים והוא משלב גם תרגילים מעשיים בהם מתרגלים את שיטות המסחר ומתנסים בעקרונות הפסיכולוגיה לסוחרים. כמו כן, במכללה מתקיימים קורסים ביזמות נדל"ן ובתחום התיווך.


מכללת אפיק


המכללה מפעילה מספר שלוחות ובהן גם שלוחה בירושלים. המכללה מתמקדת בתחום שוק ההון ובענפים כגון שמאות מקרקעין, יזמות ומשכנתאות. הקורסים בתחום שוק ההון במכללת אפיק כוללים קורס מסחר יומי, קורס שוק ההון האמריקאי, קורס מט"ח, קורס ניהול תיקי השקעות עצמאיים וקורס בורסה.

 


מכללת מיטב דש


למכללה זו סניף בירושלים בקרבת התחנה המרכזית. היא מציעה קורס ניהול תיקי השקעות וייעוץ השקעות, שמכין לקראת מבחני רשות ניירות הערך. כמו כן, מתקיימת תכנית ייעודית לחיילים משוחררים שמכין אותם לקריירה בתחום הביטוח או בשוק ההון. נוסף על כך מתקיימים קורסים כגון מסחר מעשי בשוק ההון וקורס יסודות ההשקעות.


מכללת Take profit


המכללה פועלת בבית הכרם. מתקיימות בה הכשרות מקצועיות בעולם שוק ההון, חלקן מיועדות למשקיעים מתחילים ומקנות הבנה ראשונית של המערכת הפיננסית, בעוד אחרים מיועדים לסוחרים מתקדמים יותר והם מציעים התמחות במוצרים פיננסים שונים בשוק ההון. מתקיים גם קורס אימון אישי בשוק ההון.


מכללת אורין שפלטר


בין סניפי אורין שפלטר נמצא גם סניף ירושלים. במכללה זו פועלים מספר מסלולים, בתחום ייעוץ ההשקעות, בתחום הביטוח הפנסיוני, בתחום הביטוח האלמנטרי וכן תכנית להכשרת עובדים פיננסיים. אורכו של הקורס לייעוץ השקעות בין שנה וחצי לשנתיים והוא מותאם במיוחד לעובדים בבתי השקעות או בבנקים.


מכללת אנליסטים - Analysteam


במכללה זו, שלה שלוחה גם בעיר ירושלים, פועלים מגוון קורסים בתחום שוק ההון, בהם קורס אג"ח, קורס חוזים עתידיים, קורס אופציות מעו"ף, קורס ניהול תיקי השקעות עצמאיים וקורס מט"ח.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס שוק ההון ירושלים?

רוצה לדעת יותר על קורס שוק ההון ירושלים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס שוק ההון ירושלים
Whatsapp Whatsapp