לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מלגות > מלגות גבעת וושינגטון

מלגות לסטודנטים גבעת וושינגטון


מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות - לחץ/י רשימת מלגות
עוד מסלולים ומידע
הגרלת מלגת לימודים בישראל
מלגות לחיילים
עידוד השכלה במדעים ובטכנולוגיה
מלגות לעידוד נשים באקדמיה
מלגת מפעל הפיס
מלגות לעדה האתיופית
מלגות חונכות
מלגת דיור
מלגה לבגרות
מלגות דתיים חרדים
 
 
מלגות פריפריה
מלגות פר"ח
מלגה לתואר ראשון
מלגות תואר שני
מלגות לפוסט דוקטורט
מלגות לקליטת סגל
מלגות לתואר שלישי
מלגות קיום
מלגות חו"ל
פרסום מלגה

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

מלגת לסטודנטים במכללה האקדמית גבעת וושינגטון לדתיים


סטודנטים בגבעת וושינגטון, חיפשתם מלגה?


במכללה האקדמית גבעת וושינגטון מוצעות של למלגות לסטודנטים, במטרה לסייע להם בתשלום שכר הלימוד. המלגות ניתנות על סמך שלל גורמים, כגון נתוני קבלה גבוהים, שירות צבאי משמעותי, השתתפות בפרויקטים לתרומה לקהילה וכן ללומדים תחומים מסוימים.


לפניכם חלק מן המלגות המוצעות במכללה האקדמית גבעת וושינגטון:


שימו לב, מלגות הלימוד משתנות מעת לעת. אנו ממליצים לכם לפנות ישירות למוסד הלימוד כדי לקבל את הפרטים המדויקים והעדכניים ביותר בנוגע למלגות.

 


מלגות הצטיינות


מלגת נתוני קבלה: מועמדים לשנה א' שברשותם נתוני קבלה גבוהים יכולים לקבל מלגות הצטיינות. המלגה ניתנת למועמדים שלהם ציון התאמה בגובה 630 ומעלה, גובהה מגיע עד גובה שכר לימוד מלא, מתוך הסכום כ - 5,800 שקלים ניתנים בתור הלוואה מותנית של משרד החינוך. ניתנת גם מלגת קיום בסך של כ - 5,000 שקלים לשנה. יש לציין כי הסטודנטים בתכנית לימודי הוראה למצטיינים מקצרים את משך התואר לשלוש שנים בלבד.


מלגות לפי תחום לימודים


מלגה לעידוד מתמטיקה: המלגה מיועדת לסטודנטים ללימודי הוראת מתמטיקה לבתי הספר העל יסודיים. היא ניתנת בשיתוף עם ארגון "כל ישראל חברים" לסטודנטים שלוקחים חלק בפרויקט לעידוד לימודי מתמטיקה בפריפריה החברתית ובמהלכה חונכים בנות נוער בחטיבות ביניים ובתיכונים כדי לסייע להן לגשת לבגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות ולבגרות במדעים. היקף החונכות הוא כ - 90 שעות שנתיות, חונכות נערכת פעמיים בשבוע וכן מתקיימים מפגשי לימוד והעשרה. גובהה של המלגה הוא כ - 8,000 שקלים.


מלגות פעילות חברתית


מלגת מפעל הפיס: מלגת מפעל הפיס ניתנת למשך כשלוש שנים, מדי שנה מוענקים כ - 10,000 שקלים. הפרויקט מתבסס על ערכי הנתינה לקהילה וכך הסטודנטים צריכים לקחת חלק בפעילות התנדבותית בתחום החברה והחינוך, בהיקף של כ - 130 שעות מדי שנה, כארבע שעות בשבוע.


מלגות סחל"ב: המלגות ניתנות לסטודנטים אשר לוקחים חלק בתכנית לעורבות חברתית של משרד החינוך. הסטודנטים משתלבים בגני ילדים ובבתי ספר במסגרת חונכות שהיקפה 113 שעות שנתיות. גובהה של המלגה הוא עד 60 אחוזים משכר הלימוד הבסיסי.


מלגת פרויקט הנצחת חיילים: התכנית מתקיימת בשיתוף אגף הכשרת עובדי ההוראה, מנהל חברה ונוער וארגון "יד לבנים", המלגה ניתנת לסטודנטים שמשתתפים בפרויקט חברתי בו הם מלווים תלמידי תיכון בכיתה י' ומעלה במהלך פרויקט להנצחתם של חללי צה"ל. כמו כן מתקיימות פגישות עם משפחות שכולות ושיעורי הדרכה. גובה המלגה הוא כ - 3,000 שקלים.


מלגות לחיילים משוחררים


מלגות האפוטרופוס הכללי: מלגות האפוטרופוס הכללי ניתנות אחת לשנה לסטודנטים המגיעים מרקע סוציו אקונומי נמוך. מוצעות מספר מלגות, חלקן ניתנות לחיילים יוצאי שירות קרבי, אחרות לחיילים בודדים וחלקן לכלל החיילים המשוחררים שעונים על תנאי המלגה. מספר מלגות מיועדות באופן ספציפי לסטודנטים לחינוך שמיועדים להיות מורים בישיבות הסדר או במערכת החינוך הכללית. היקף המלגות נע בין 766 שקלים - 10,000 שקלים.


מימון שנה א' חינם לחיילים משוחררים: היחידה להכוונת חיילים משוחררים של משרד הביטחון מפעילה את תכנית שנה ראשונה חינם לסטודנטים תושבי הגליל והנגב. המלגה ניתנת לחיילים משוחררים ולבוגרי שירות לאומי (על היקף השירות הלאומי להיות לפחות 23 חודשים) שמתגוררים באזורי הנגב או הגליל במשך 5 שנים לפני תחילת הלימודים. מובאים בחשבון גם היבטים כגון מצב כלכלי, איכות השירות והמדד הפריפריאלי של היישוב. המלגה היא חד פעמית ולא ניתן לקבלה כאשר מקבלים סיוע מגורמים נוספים.


מלגות חיילים משוחררים לסיוע בדיור: המלגה לחיילים משוחררים ניתנת לחיילים בודדים או לעולים חדשים (עד שבע שנים בארץ) אשר הוכרו רשמית כחיילים בודדים במהלך שירותם הסדיר על ידי היחידה להכוונת חיילים משוחררים. ישנם כמה סוגי מענקים, מענק הלימודים הוא בסך כ - 5,000 שקלים, מענק שכר הדירה הוא בגובה של כ - 5,000 שקלים וכן ישנה מלגה להתארגנות באזרחות בגובה של כ - 2,000 שקלים. המלגות מיועדות לסטודנטים שלא זוכים לתמיכה ממלגות נוספות.

 


מלגות לפי מוצא


מלגות לבני העדה הגיאורגית: המלגה ניתנת מטעם איגוד קהילות ליהדות גאורגיה לסטודנטים בני העדה. כדי לקבל את המלגה על הסטודנטים לקחת חלק בקורס בו מכירים את מסורת העדה הגיאורגית ונושאים מתרבות ישראל. המפגש מתקיים פעם בשבוע. גובהה של המלגה הוא עד 1,000 דולרים.

 

קראו על עוד מסלולים - ללמוד במכללה האקדמית לחינוך גבעת וושינגטון

 

רשימת מלגות: מלגות גבעת וושינגטון
לכל המלגות
 גבעת וושינגטון - סטודנטיות במסלול היסודיהגישו מועמדות
 גבעת וושינגטון - סטודנטיות במסלול ספרותהגישו מועמדות
 גבעת וושינגטון - מלגת אתגר במסלול על-יסודי אנגליתהגישו מועמדות
 גבעת וושינגטון -מלגה לבעלי נתוני קבלה גבוהיםהגישו מועמדות


שאלות הגולשים מהפורום: מלגות גבעת וושינגטון
כניסה לפורום מלגות
 
פורומים בתחום
פורום מלגות
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
מסלול מצטיינים בפקולטות שונות בישראל
מלגות לימודים לאימהות חד הוריות ולהורים יחידנים
מלגות מצטיינים למועמדים ולסטודנטים
מלגות ללימודי רפואה
מלגות להנדסאים - פרויקטים וקרנות
עוד מאמרים
 סקר גולשים
כמה שעות אתם ישנים לילה לפני מבחן?
מי ישן?! לומדים כל הלילה!
ברור ש-12 שעות! שינת יופי!
2-3, לא נרדמים מרוב לחץ
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
מלגות התנדבות (לפני 6 שעות, 19 דקות)
מלגות לתואר ראשון (לפני 6 שעות, 22 דקות)
סיוע במימון לימודי חינוך מיוחד לדתיים (לפני 13 שעות, 46 דקות)
מלגת אימפקט (לפני 1 ימים, 6 שעות, 55 דקות)
מלגות קיום להנדסאים באריאל (לפני 1 ימים, 6 שעות, 56 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD