מלגות לסטודנטים מכללת עמק יזרעאל

מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות - לחץ/י רשימת מלגות

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


מלגות במכללה האקדמית עמק יזרעאל - מלגות עמק יזרעאל


מלגות לסטודנטים בעמק יזרעאל


המכללה האקדמית עמק יזרעאל, שממוקמת בסמוך לעפולה ולנצרת, מציעה שלל מלגות לימוד לסטודנטים שזקוקים לסיוע בתשלום שכר הלימוד. ניתן למצוא מלגות על סמך הצטיינות לימודית, פעילות חברתית משמעותית, מלגות לחיילים משוחררים ומלגות נוספות. מלבד המלגות שניתנות על ידי המכללה, הסטודנטים שלומדים בה יכולים להסתייע גם במלגות מטעם קרנות שונות שמציעות סיוע לתושבי עמק יזרעאל.


אלה הן המלגות שמוצעות לסטודנטים במכללת עמק יזרעאל:


לתשומת לבכם, המלגות משתנות מעת לעת. כדי לקבל את המידע העדכני והמדויק ביותר לגבי מלגות יש לפנות ישירות למוסד הלימודים.


מלגות מטעם המכללה


מלגת פרס האקדמית להצטיינות: במכללה האקדמית עמק יזרעאל מוצעות מלגות הצטיינות לסטודנטים לתואר ראשון ולתואר שני, המלגות ניתנות על ידי דיקן הסטודנטים. המלגות לתואר ראשון מוענקות בשנה השנייה והשלישית ללימודים לסטודנטים שנמצאים בשלושת האחוזונים הראשונים בחוג, כאשר בידיהם ממוצע מעל 90. המכללה מעניקה מדי שנה מלגת הצטיינות אחת לסטודנט או סטודנטית לתואר שני, שממוצע הציונים שלהם מעל 90 ולהם ההישגים הגבוהים ביותר.


מלגות היחידה למעורבות חברתית: ביחידה למעורבות חברתית של המכללה מציעים תכניות התנדבות חברתיות שונות שמעניקות מלגה לסטודנטים שלוקחים בהן חלק. פרויקט אלה מתמקדים בתחומים שונים כגון עבודה עם קשישים, אנשים עם צרכים מיוחדים או נוער בסיכון. כדי לקבל את המלגות יש לשמור על ממוצע ציונים של לפחות 75 ולעמוד בקריטריונים נוספים לפי סוג הפרויקט. מלגות אלה ניתנות לסטודנטים לתואר ראשון בלבד, בעדיפות לבעלי רקע קודם בפעילות חברתית. גובהן של המלגות נע בין 4000 - 5000.


מלגת סיוע דיקן הסטודנטים: דיקן הסטודנטים מעניק מלגות סיוע כלכלי לסטודנטים שזקוקים לכך. המלגות ניתנות לסטודנטים לתואר בוגר בהיקף של לפחות 25 נ"ז במשך שלוש שנים, ולסטודנטים ללימודי סיעוד ולתקשורת חזותית בארבע שנים ראשונות. בששנים ב' ו - ג' הן ניתנות לבעלי ממוצע של לפחות 70 בשנה קודמת. כמו כן, מוענקות מלגות לסטודנטים לתואר שני לפי ממוצע של 70 ומעלה בשנה קודמת.


מלגה לעידוד אימהות חד הוריות להשכלה גבוהה: מלגה לאימהות חד הוריות שהן רווקות, גרושות או אלמנות שיש בחזקתן ילדים עד גיל 18. המלגה ניתנת לסטודנטיות עד גיל 43 ללא תואר אקדמי קודם. היא מוענקת בשנה א' בלבד. המלגה כוללת סיוע בשכר לימוד, מלגת קיום וליווי לאורך התואר. היקף הסיוע נקבע בהתאם למצב של כל אחת מן הסטודנטיות.


מלגה לדוברי רוסית בתמיכת קרן ג'נסיס: המלגה ניתנת בעזרת שיתוף פעולה של המכללה עם קרן ג'נסיס לפרויקט למען לימוד זהות יהודית והשואה. סטודנטים מברית המועצות לשעבר אשר הם או הוריהם עלו ארצה משנת 1989 והלאה יכולים לקחת חלק בקורסים בתחומים אלה, מי שמשלימים את הקורסים בציון עובר זכאים למלגה, שגובהה כשכר הלימוד בקורסי הפרויקט.

 


מלגות מטעם קרנות חיצוניות


מלגת הפדרציה העולמית של יהדות מרוקו: מלגה זו ניתנת לסטודנטים במצב סוציו אקונומי נמוך שלוקחים חלק בפעילו קהילתית. בין הקריטריונים לקבלת המלגה נמנים מצב כלכלי, מספר הנפשות במשפחה, שירות צבאי ומסלול הלימודים.


מלגת קרן איסלר: מלגה לחיילים משוחררים שלומדים לתואר ראשון. היא מיועדת למתגוררים בפריפריה חברתית וגיאוגרפית ובשכונות שיקום עד חמש שנים ממועד סיום השירות. סטודנטים שמקבלים מלגה מלאה או מלגות עד 50 אחוזים משכר הלימוד אינם זכאים למלגה זו. גובהה הוא כ - 4,000 שקלים.


קרן קציר לבוגרי כפרי נוער ופנימיות: מלגה זו מוענקת לסטודנטים בוגרי פנימיות או כפרי נוער בשנה א' ללימודים. הסיוע כולל מלגת שכר לימוד, סיוע לימודי וליווי אישי. קבלת המלגה מותנית בהשתתפות בפעילות בקהילה.


מלגת אייסף: מלגה שתומכת ביוצאי שירות צבאי ולאומי אשר מגיעים מפריפריה כלכלית וחברתית. גובהה של המלגה לתואר ראשון הוא עד 20,000 שקלים לשנה. כמו כן ניתן ליווי אישי לסטודנטים. יש צורך להשתתף בפעילות מעורבות חברתית ובתכנית מנהיגות.


מלגות פר"ח: סטודנטים במכללה יכולים להיעזר במלגות פר"ח שכוללות חונכות עם ילדים בבתי ספר. כמו כן, ניתן להסתייע בתכנית פר"ח לשם שכוללת עריכת חונכות לסטודנטים עם לקויות למידה בהיקף של 4 שעות שבועיות.


פרויקט סחל"ב: מלגת סחל"ב מוענקת לסטודנטים שלוקחים חלק בפרויקט חברתי בו הם מעבירים פעילויות העשרה לילדים בגילי גן ובית ספר יסודי. היקף הפעילות הוא כ - 4 שעות בשבוע. לאורך השנה נכלולת כ - 100 שעות ועוד 13 שעות להדרכה. גובה המלגה הוא כ - 60 אחוזים משכר הלימוד.


מלגות ארגון צפון אמריקה למען יהודי אתיופיה: מלגת נאקוג' היא מלגה לסטודנטים יוצאי אתיופיה, שניתנת לסטודנטים בשנה השנייה ללימודים. מדובר במלגות מחייה שנועדו לסייע לסטודנטים בתשלום נסיעות, קניית ספרי לימוד והוצאות נוספות.


מלגות לסטודנטים מהחברה הערבית: סטודנטים מהחברה הערבית יכולים להסתייע במגוון רחב של מלגות, בהן מלגת רוקייה ביאדסי, קרן אקראא, קרן מועדון אנשי העסקים הערבים ומלגת ארתקאא.

 

קראו על עוד מסלולים - לימודים במכללה האקדמית עמק יזרעאל

 

שאלות הגולשים מהפורום: מלגות מכללת עמק יזרעאל

כניסה לפורום מלגות
מעיין סהלו
מלגה שתוכל להיות לי לעזרה למימון התואר.
166 צפיות
מיכל
מלגה לאם בתהליך גירושים
253 צפיות
ג'ניה גרינצביץ'
השפעת הקפאת לימודים על זכאות מלגת אימפקט
230 צפיות
מחמוד אבו אסמאעיל
מלגה להשלמת לימודים במדעי התנהגות
690 צפיות
אנג'לה פסחוב
סוגי מלגות וקבלת מלגה ללוחמים
536 צפיות
כרמלה
מלגה ליוצאי עירק - מכללת עמק יזרעאל
805 צפיות
אתי לוין
מציאת מלגה רלוונטית לתושבי חיפה
464 צפיות
הדס
מלגת לימודים ומחייה לחד הורית - לימודי סיעוד
523 צפיות
הדס
מלגה לחד הורית/פרודה/גרושה
903 צפיות
ינה
מלגות למכינה בעמק יזרעאל
496 צפיות
עינב
מלגה למכינה לאם חד הורית יוצאת אתיופיה
524 צפיות
בשתאוי סלסביל
מלגה למכינה בעמק יזרעאל לבנות שירות לאומי
680 צפיות
בסמה סרור
מלגה לתואר שני - אמא לשלושה סטודנטים
547 צפיות
רעות
מלגה לסטודנטים מהפריפריה - המרכז האקדמי רופין
583 צפיות
יובל
מלגה לשנה א' בעבודה סוציאלית
637 צפיות
בתאל
שנה ראשונה חינם לחיילים משוחררים
1080 צפיות
מאיה
מלגת לימודים לגילאי 40 - מכללת עמק יזרעאל
1079 צפיות
מוריה
האם יש מלגה למכינה קדם אקדמית?
992 צפיות
צילה
אישור קבלת מלגה ממשרד החינוך
2021 צפיות

מעל סטודנטים
המליצו והצביעו על מלגות

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון 443 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב 684 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה 1,226 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם