מלגות לימודים במכללה האקדמית דוד ילין

מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות לחץ/י מלגות לסטודנטים 

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מלגות לסטודנטים במכללת דוד ילין - המכללה האקדמית לחינוך דוד ילין


מלגות לסטודנטים לחינוך בדוד ילין


הסטודנטים במכללה האקדמית לחינוך דוד ילין יכולים להיעזר במלגות לימוד מגוונות שמוצעות במוסד זה. חלק מהן ניתנות על ידי המכללה עצמה, על סמך הצטיינות הלימודים או לפי תחום הלימוד. מלגות אחרות מוענקות בשיתוף עם קרנות חיצוניות או על סמך השתתפות במיזמים ופרויקטים חיצוניים. המלגות ניתנות על סמך מנעד רחב של קריטריונים בהם שירות צבאי, הצטיינות, מצב סוציו אקונומי וכן מלגות ייעודיות לסטודנטים בירושלים.

 

לפניכם מלגות הלימודים שמוצעות במכללה האקדמית לחינוך דוד ילין:

 

שימו לב, המלגות משתנות מעת לעת. אנו ממליצים לפנות הישר למוסדות הלימוד כדי לקבל את הפרטים המדויקים לגבי מלגות לימוד. כל המסתמכים על המפורט בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.


מלגות מטעם מוסד הלימוד


מלגות קרן על שם אבינועם ילין: מלגות לסטודנטים לחינוך שניתנות לסטודנטים שלומדים בתכנית מלאה ארבע שנתית במכללה. המכללה מביאה בחשבון פרטים אישיים של הסטודנטים ובני משפחתם כגון שירות צבאי, מצב משפחתי ומצב סוציו אקונומי. יש לציין כי מלגה זו אינה מיועדת לסטודנטים בתכניות התרפיה של מוסד הלימוד ובמסגרת ההשתלמויות.


מלגה ע"ש לנה טרחוב ז"ל לסטודנטים להוראת מתמטיקה: המלגה מיועדת לסטודנטים ללימודי הוראת מתמטיקה ולימודי הוראת פיזיקה במוסד הלימוד שמתמודדים עם קשיים כלכליים וכן למתמחים ולתלמידים בתכניות הסבת האקדמאים להוראה בתחום המדעי והמתמטי. נוסף על מלגות הסיוע שמעניקה הקרן, היא מציעה גם מלגות הצטיינות, שמיועדות למתמחים בחוג שהגיעו להישגים גבוהים במהלך לימודיהם.


מלגות לתלמידי המכינה: סטודנטים שלומדים במכינה להשלמת בגרויות של המכללה יכולים להיעזר במלגות למימון השלמת בגרויות. אלה מוענקות על ידי משרד הביטחון לסטודנטים בין הגילים 19 - 26 שעומדים בתנאי הקרן. מוענקות גם מלגות קיום לסטודנטים במסלול הדו שנתי והחד שנתי של המכינה, בהיקף של בין 625 - 1250 שקלים. יש לציין כי מלגות אלה ניתנות נוסף על הפיקדון הצבאי לחייל המשוחרר ולא על חשבונו.

 


מלגות חיצוניות


מלגות פרויקט פר"ח - לשם: זהו פרויקט חונכות בשיתוף פרויקט פר"ח במסגרתו הסטודנטים חומכים סטודנטים אחרים במכללה בהיקף של כ - 120 שעןת לימוד. היקפה של מלגה זו הוא כ - 4500 שקלים.


מלגה לחיילים משוחררים - שנה ראשונה חינם: בוגרי שירות צבאי ושירות לאומי שלומדים במכללות בעיר ירושלים זכאים לקבל מלגות חיילים משוחררים, במסגרת התיקון לחוק לקליטת חיילים משוחררים ובסיוע הקרן לעידוד השכלה גבוהה באזורי הסיוע. גובה המלגה מגיע עד לשכר לימוד מלא לשנה הראשונה לתואר. היא ניתנת בשתי פעימות, בסיום סמסטר א' ובסוף שנת הלימודים הראשונה.


מלגת לסטודנטים בתכנית מצטיינים: סטודנטים שלומדים בתכנית המצטיינים בהוראה, שברשותם ציון התאמה של לפחות 625 יכולים לקבל מלגת שכר לימוד עד גובה שכר לימוד מלא לשלש שנים. כ - 25 אחוזים ממימון המלגה הוא מטעם המכללה ו - 75 אחוזים נוספים על ידי משרד החינוך. כדי לקבל את המלגה יש להציג ממוצע של לפחות 90 בכל אחת משנות הלימוד וכן על המלגאים להתחייב לעבוד במערכת החינוך במשך שנה על כל שנת תמיכה במלגה.


מלגת השמים הם הגבול: מלגה לסטודנטים שלומדים בירושלים, שניתנת תמורת השתתפות בפרויקט חברתי. הסטודנטים בתכנית מתנדבים עם בני נוער בסיכון ופועלים איתם לתכנון ולהקמה של פרויקטים ביזמות קהילתית. הפרויקט נפרש על פני כתשעה חודשים והוא מצריך השתתפות בהיקף של כ - 6 שעות שבועיות. גובה המלגה כ - 8,000 שקלים.


מלגת פרויקט תיאטרון קהילתי: מלגה זו ניתנת על ידי התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות והמשרד לאזרחים ותיקים. הפרויקט מפגיש בין סטודנטים לתחומי אמנות הבמה לבין אזרחים ותיקים שמתעניינים בתיאטרון ובמסגרתו הסטודנטים מנחים קבוצת תיאטרון ומעלים מופע מסכם בסיום שנת הלימודים. יש לקחת חלק ב - 120 שעות פעילות. גובהה של המלגה הוא כ - 5,000 שקלים.

 

קראו על עוד מסלולים - ללמוד במכללה לחינוך ע"ש דוד ילין

 

שאלות הגולשים מהפורום: מלגות דוד ילין

כניסה לפורום מלגות
רחלי
מלגה ללומדי תואר בחינוך
84 צפיות
נורית
מלגת לימודים בדוד ילין
91 צפיות
חיים ריים
מלגה להסבה מהנדסה להוראה
99 צפיות
talia trabelsi
מלגה ללימודים בדוד ילין
107 צפיות
ראיד אבו תאיה
מלגות אפשרויות לסטודנטים במכללת דוד ילין
241 צפיות
הדר ורבוב
מלגה לחינוך מיוחד בדוד ילין בירושלים
452 צפיות
אריאלה
מלגה לתואר בחינוך לאם חד הורית
537 צפיות
מיכל רונאל
מילגת לימודים לתואר בחינוך לבעלי קושי נפשי
741 צפיות
אמונה
מלגה לדתיות - תואר שני בטיפול באומנות
782 צפיות
צורית
מלגה לתרפיה באמנות בדוד ילין - תואר שני
710 צפיות
חוה
מלגה לתואר שני לצורך הסבה מקצועית
647 צפיות
לירון מלכה
סיוע כלכלי - לימודי חינוך בדוד ילין
688 צפיות
מעיין בן דוד- שמואל
זכאות למלגה - 12 שעות שבועיות של הלימודים
640 צפיות
רחלי
מלגה לתואר שני לאמא עובדת ללא התנדבות
971 צפיות
שרה
מלגה לאמא חרדית מפרנסת יחידה
965 צפיות
מירי כהן
מלגה לנשים נשואות - מכללת דוד ילין
876 צפיות
מיה
מלגה לסטודנטים בדוד ילין לתואר ראשון
783 צפיות
שרה שוהם
האם ניתן עדיין להגיש בקשת מלגה?
843 צפיות
אלינור טוטיאן
מלגה לתואר ראשון בגיל 29
1416 צפיות
מירי
מלגה- תואר ראשון
1756 צפיות

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp