מלגות מכללת שנקר

מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות לחץ/י מלגות לסטודנטים 

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מלגות לסטודנטים במכללת שנקר


סטודנטים בשנקר, מגיעות לכם מלגות


מכללת שנקר להנדסה ולעיצוב שממוקמת ברמת גן נוסדה בשנת 1970 והיא מציעה מגוון של מסלולי לימודים לתואר ראשון ולתואר שני. כדי לסייע לסטודנטים בתשלום שכר הלימוד, המכללה מציעה מגוון של מלגות לימוד. קיימות מלגות שמיועדות לסטודנטים מצטיינים, מלגות קיום, מלגות על סמך פעילות חברתית ומלגות לפי נתוני קבלה גבוהים למחלקות השונות.


הנה פירוט המלגות שניתנות לסטודנטים במכללת שנקר:


שימו לב - מלגות הלימוד משתנות מעת לעת. כדי לקבל את המידע המדויק והעדכני ביותר לגבי מלגות, יש לפנות ישירות למוסד הלימוד.


מלגות לסטודנטים להנדסה


המכללה מציעה מלגות לסטודנטים להנדסה שלומדים במחלקות השונות להנדסה. המלגות ניתנות בשיתוף גורמים בתעשייה ומסייעות במימון חלקי של שכר הלימוד. הן ניתנות על סמך נתוני קבלה גבוהים לשנה א' ללימודים. בין המלגות:

 

 

  • מלגה להנדסת אלקטרוניקה: סטודנטים שמתקבלים ללימודי הנדסת אלקטרוניקה ומחזיקים בנתוני קבלה גבוהים במיוחד. גובה המלגה הוא עד 50 אחוזים משכר הלימוד לשנה הראשונה לתואר.

 

 

  • מלגה להנדסת תוכנה - מסלול גמיש: מועמדים מצטיינים במיוחד שמתקבלים למסלול הלימודים הגמיש בהנדסת תוכנה יכולים לקבל מלגה בגובה עד מחצית משכר הלימוד. מדובר במסלול מותאם לאנשים עובדים שבו לומדים ביום מלא ובשני חצאי ימים (שישי ואחד הערבים בשבוע). המלגה ניתנת בשנה א' ללימודים בלבד.


מלגות סיוע כלכלי ומלגות קיום


מלגות אלה ניתנות על ידי המדור לרווחת הסטודנט של דיקאנט הסטודנטים בשנקר, עבור סטודנטים שזקוקים לסיוע כלכלי. הן ניתנות על סמך קריטריונים שנקבעים על ידי הדיקאנט אשר משתנים מעת לעת לפי סך התרומות בכל שנה. אפשר להגיש בקשה למלגה אחת בלבד בכל שנת לימוד, קבלת מלגת קיום בשנה קודמת אינה משפיעה על קבלה בשנה הבאה. יש לציין כי סטודנטים ששכר הלימוד שלהם ממומן באופן מלא כל ידי גורמים שונים לא זכאים לקבל מלגה זו.


כדי להיות זכאים לקבלת המלגות, על הסטודנטים להיות תושבי ישראל וללמוד בהיקף של לא פחות מ - 60 אחוזים לתואר אקדמי במכללה. הגיל המקסימלי לקבלת מלגות אלה הוא 35. כמו כן, הם נדרשים לקחת חלק בפעילות חברתית במסגרת חונכות או עבודות שונות במחלקה. היקפן של שעות ההתנדבות שנדרשות נע בין 25 - 60, כאשר גובה המלגה נקבע על פי סך השעות שהסטודנטים מבצעים. חלק מן המלגות הן בגובה פטור חלקי של שכר הלימוד, אחרות יכולות להגיע עד גובה שכר לימוד מלא לשנה.


הבקשות למלגה מועברות לוועדה שכוללת את ראש מדור המלגות ונציגי דיקן הסטודנטים. הם דנים בקריטריונים כגון הכנסות של הסטודנטים ושל הוריהם, מקום מגורים, שירות משמעותי בצה"ל, רקע סוציו אקונומי, שירות מילואים ותחום הלימודים.

 


מלגות הצטיינות


במכללת שנקר מעניקים מדי שנה מלגות הצטיינות לסטודנטים שזוכים להישגים גבוהים במיוחד בלימודים, או לסטודנטים שמגישים פרויקטי גמר יוצאי דופן. המלגה ניתנת לפי החלטת וועדת פרסי הצטיינות שכוללת את דיקן הסטודנטים, אשר מביאה בחשבון הישגים לימודיים והמלצות של ראשי המלקות בהן הסטודנטים לומדים.


כדי לקבל את המלגות יש צורך ללמוד בהיקף של 90 אחוזים לפחות. הממוצע הנדרש משתנה לפי המחלקות:

 

 

  • לימודי הנדסה: מלגות הצטיינות ניתנות לסטודנטים שלהם ממוצע של 90 ומעלה, שנמצאים בחמשת האחוזים העליונים של המחזור. מלגות להצטיינות יתרה ניתנות לסטודנטים שלהם ממוצע של לפחות 95, אשר נמצאים ב - 3 אחוזים העליונים של המחזור.

 

 

  • לימודי עיצוב: מלגות ההצטיינות של הפקולטה לעיצוב ניתנות לסטודנטים שמחזיקים בממוצע ציונים של לפחות 87 שנמצאים בחמשת האחוזים הגבוהים של המחזור. מלגות להצטיינות יתרה מוענקות לבעלי ממוצע 92 ומעלה, שנמצאים בשלושת האחוזים העליונים של המחזור. יש לציין כי כאשר אין סטודנטים עם ממוצע מעל 92, כל שמונת האחוזים העליונים מקבלים תעודת הצטיינות רגילה.


מלגות חיצוניות


מלבד המלגות שמוענקות על ידי המכללה עצמה, הסטודנטים בשנקר יכולים להיעזר גם במלגות מטעם גופים חיצוניים, כגון קרנות ועמותות שונות. ישנו מגוון רחב של מלגות, ביניהן גם מלגת פר"ח למשתתפים בפרויקט חונכות, מלגות אימפקט ללוחמים משוחררים, מלגות ייעודיות לתושבי העיר רמת גן ומלגות נוספות.

 

קראו על עוד מסלולים - ללמוד בשנקר - בית ספר גבוה להנדסה ולעיצוב

 

שאלות הגולשים מהפורום: מלגות שנקר

כניסה לפורום מלגות
ג'ניה גרינצביץ'
השפעת הקפאת לימודים על זכאות מלגת אימפקט
611 צפיות
ניצן
השתתפות בהוצאות שכר לימוד להרחבת הסמכה בחינוך מיוחד
431 צפיות
אבקלש
מלגה ליוצאי אתיופיה להנדסת תעשייה וניהול בשנקר
606 צפיות
ריקי
מלגת מרמנת מתאימה לתואר שני?
688 צפיות
בן אלון
רישום לתכנית ממדים ללימודים
784 צפיות
כרס
מלגה לחייל בודד משוחרר
1109 צפיות
ליאור
מלגה למפונת גוש קטיף סוציו אקונומי
833 צפיות
שמעון
מלגה לבני העדה האתיופית - לימודי תקשורת חזותית
742 צפיות
שקד
מלגה לעיצוב גרפי בשנקר
956 צפיות
שלי
מלגת קיום לסטודנטים לעיצוב בשנקר
574 צפיות
טליה
מלגה להנדסאי אדריכלות ועיצוב בשנקר
803 צפיות
ויקה
מלגה קיום ללימודי הנדסת תכנה בשנקר
760 צפיות
מרגלית
האם יש מלגות ללא התנדבות?
4991 צפיות
מעיין
האם יש מלגת שכונות מצוקה?
1328 צפיות
שני נחום
מלגה לתואר ראשון בעיצוב במכללת שנקר
965 צפיות
יסכה שפירו
מלגה למימון לימודי בדיקת תוכנה בג'ון ברייס
929 צפיות
יואב מגיד
מלגות לבני נוער - פרחי הייטק
2711 צפיות
ליליה
מלגה ללימודי הנדסה במכללת שנקר
1108 צפיות
תגל
בקשת מלגה ללימודים שנה שנייה בשנקר
1229 צפיות

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp