רוצה פרטים על קורס יועץ אסטרטגי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס יועץ אסטרטגי, רוצה להתקדם?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס יועץ אסטרטגי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס יועץ אסטרטגי - קורס הכשרת יועצים אסטרטגיים


ייעוץ ששווה זהב


בעולם העסקי של היום כל ארגון ועסק רוצים להיות הכי טובים שאפשר. עם זאת, הסביבה העסקית היא תחרותית מאוד ואתגרים אלה רק מתגברים למול המעבר לשוק גלובלי בינלאומי. כדי לא לפגר מאחור ולעמוד בתנאים המשתנים של השוק חשוב לתכנן ולבנות אסטרטגיה יעילה, תכנית פעולה שמטרתה לסייע למנהלים לקבל את ההחלטות הנכונות והרווחיות ביותר לגבי החברה שלהם, כדי לסייע לה לצמוח ולהתקדם.


בנייה של אסטרטגיה היא מטלה לא פשוטה. היא מצריכה הבנה של התהליכים שמתרחשים במשק, לצד ידע כלכלי, שיווקי, ארגוני, סטטיסטי ותפעולי. היועצים האסטרטגיים צריכים לנתח את מצבו הנוכחי של הארגון וליצור תכנית לייעול שמותאמת במיוחד לצורכים של העסק.


בעלי תפקידים בכירים בעולם הארגוני שמעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם ובמקביל לסייע לקדם את הארגון יכולים ללמוד בקורס ייעוץ אסטרטגי. אלה הם מסלולים ללימודי תעודה שמציעים להכיר באופן ממוקד כלים לבנייה ולתכנון של אסטרטגיה יעילה ולליווי של בכירים ומנהלים בתהליך המימוש שלה.


למי מיועדים הלימודים


קורס זה יכול להתאים למגוון של בכירים בארגונים ובחברות, שמעוניינים לשדרג את הקריירה ולרכוש הסמכה מקצועית לייעוץ אסטרטגי בחברות שלהם ובמשק באופן כללי. הוא מתאים במיוחד לבעלי עסקים, למנטורים, למדריכים, ליועצים ארגוניים ולמנחים.


תכנית הלימודים


תלמידי הקורס מכירים מתודולוגיות לייעוץ אסטרטגי ולומדים כיצד ליישם אותן בשורות הארגון. הם מנתחים צורכים כלכליים, שיווקיים וניהוליים של ארגונים ובוחנים כיצד ניתן לענות על היבטים אלה בתהליך התכנון, הבנייה והיישום של הייעוץ האסטרטגי. הם נחשפים גם לכלים משלימים שחשובים בתהליך קבלת ההחלטות והפיתוח הארגוני.

 


מתכונת הלימוד


היקפם של הקורסים משתנה בין מוסדות הלימוד אך ברובם הוא נפרש על פני פרק זמן שבין ארבעה לחמישה חודשים. המפגשים מתקיימים בדרך כלל בשעות הערב או אחר הצהריים פעם בשבוע כדי להתאים לשילוב נוח עם עבודה. חלק מהמוסדות עורכים מפגשים בימי שישי.


התכנית כוללת הרצאות עיוניות בהן מכירים את כללי הייעוץ וגם התנסות מעשית שבה יכולים לתרגל את הכלים הללו בפועל. מרבית המסלולים משלבים פרקטיקום מעשי שמתקיים בשטח ובו מלווים מספר ארגונים או עסקים בתהליך הייעוץ האסטרטגי.


נושאי הלימוד

 

 • יישום אסטרטגיה בארגון
 • יחסי יועץ ולקוח
 • אינטגרציית תהליך הייעוץ
 • סוגי אסטרטגיה
 • תנאים להצלחת אסטרטגיה
 • אסטרטגיה שיווקית וניהולית
 • תהליך בניית אסטרטגיה    
 • התפתחות החשיבה האסטרטגית    
 • ועוד


תנאי קבלה


מרבית הקורסים מיועדים לאקדמאים שברשותם לפחות תואר שני במטעם מוסד אקדמי מוכר ולפחות שלוש שנים של ניסיון מקצועית מוכח בתחום רלבנטי. כמו כן, יכולים להתקבל בוגרי תואר ראשון שלהם חמש שנים ומעלה של ניסיון ניהולי מוכח או ניסיון בהנחיה ובהדרכה. חלק מן המוסדות מקבלים גם מנהלים ובכירים שאינם בעלי רקע אקדמי אך הם מחזיקים בניסיון ניהולי משמעותי של לפחות חמש שנים.


הקורס מתאים במיוחד למנהלי ארגונים ועסקים, ליועצים ארגוניים, למנטורים, ליועצים פוליטיים ולמנחי קבוצות. כמו כן, הוא עשוי להתאים גם למועמדים מענפים כגון ספורט, אמנות, ביטחון וחינוך שמעוניינים להתמקצע בתחום הייעוץ האסטרטגי.

 


תעודה


בוגרי הקורסים מקבלים תעודת גמר מטעם המוסד המלמד. כמו כן, ברוב המוסדות לאחר שהם משלימים בהצלחה את הפרקטיקום ומגישים את כל המטלות המסכמות הם יכולים להירשם כחברים באיק"א - איגוד הקואצ'ינג הישראלי. לאחר ההרשמה אפשר לקבל דיפלומה נוספת של יועצים אסטרטגיים PSCI.

 


מוסדות

 

 • הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ: היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ עורכת קורס ייעוץ אסטרטגי שנפרש על פני כ - 5 חודשים והוא מתבסס על מתודולוגיה בת תשעה שלבים לייעוץ אסטרטגי ועל יישומה היעיל בארגונים. מוסד הלימוד מציע מסלולים רבים נוספים להכשרה מקצועית, כגון קורס אימון בהתמחות אימון ניהולי או אימון זוגי, קורס ניהול ופיתוח המשאב האנושי, קורס יזמות עסקית, קורס גיוס כספים לסטארט אפ וקורס אימון ADHD.

 

 • המכללה האקדמית תל חי - יחידה ללימודי חוץ: מוסד זה מציע קורס לייעץ אסטרטגי שכולל 99 שעות לימוד אקדמיות וכולל פרקטיקום יישומי בשטח. עוד נלמדים ביחידה ללימודי חוץ קורס גישור קהילתי, קורס דירקטורים, קורס מנהל עסקים לתעודה, קורס הכשרת מנהלי במרחב הכפרי וקורס קואצ'ינג.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס יועץ אסטרטגי?

רוצה לדעת יותר על קורס יועץ אסטרטגי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס יועץ אסטרטגי
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

רוצה לדעת מה לעשות עם החיים שלך?


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

Whatsapp Whatsapp