רוצה פרטים על לימודי מתמטיקה ללא פסיכומטרי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מתמטיקה בלי פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי מתמטיקה ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מתמטיקה ללא פסיכומטרי


רוצים להתקבל למתמטיקה לתואר ראשון בלי פסיכומטרי?


אם פונקציות, אלגוריתמים, מודלים מתמטיים ומספרים מעניינים אתכם, לימודי מתמטיקה יכולים להיות בחירה מצוינת לפתח את הכישורים שלכם. מתמטיקה נמצאת בבסיסים של כל המדעים והיא יכולה להעניק כלים מגוונים להשתלבות בתחומים כגון הייטק, מחקר מדעי, הענף הפיננסי והוראה.


לימודי מתמטיקה מתאימים לבעלי נטייה ריאלית וזיקה למדעים ולמצטיינים בחשיבה הכמותית והלוגית.

 

מסיבה זו, תנאי הקבלה ללימודי מתמטיקה מתבססים לרוב על ציון ההתאמה, שהוא ממוצע משוקלל של הפסיכומטרי והבגרויות ובדרך כלל הציון המבוקש נע בין 550 - 650. עם זאת, בחלק ממוסדות הלימוד מאפשרים למועמדים להתקבל גם ללא פסיכומטרי, כאשר הם מחזיקים בממוצע בגרויות גבוה במיוחד או מציגים ציונים גבוהים בבגרות במתמטיקה ובפיזיקה. ברוב המקרים נדרשת גם הגעה לציון גבוה בבחינות מיון בשפה האנגלית.


הנה תנאי הקבלה בלי פסיכומטרי ללימודי מתמטיקה לתואר ראשון במוסדות הלימוד:


שימו לב, תנאי הקבלה משתנים מעת לעת. אנו ממליצים לפנות ישירות למוסדות הלימוד כדי לקבל את הפרטים המדויקים ביותר לגבי תנאי הקבלה. המסתמכים על המפורט בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 

 

מוסד הלימודים תנאי קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
האוניברסיטה הפתוחה כדי להתקבל ללימודים באוניברסיטה הפתוחה, בהם גם לימודי מתמטיקה, אין צורך להציג ציון בפסיכומטרי או בתעודת הבגרות. הדבר מאפשר לסטודנטים משלל אוכלוסיות להתקבל ללימודים, בהם חיילים משוחררים או בזמן השירות, תלמידים בזמן התיכון ובעלי משפחות ללא השכלה קודמת. יש לציין שהאוניברסיטה הפתוחה שמה דגש על המצוינות האקדמית וכך אופי הלימודים מצריך התמדה, משמעת עצמית וכוח רצון מצד הסטודנטים.
מכון טכנולוגי חולון HIT המעוניינים להתקבל ללא פסיכומטרי ללימודי מתמטיקה שימושית במכון הטכנולוגי חולון HIT נדרשים להציג ממוצע בגרות של 102 ומעלה וכן ציון של 70 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות או ציון 80 ומעלה ברמת 4 יחידות לימוד. כמו כן, מועמדים שנולדות לפני שנת 1987 ובוגרי לימודי הנדסאים שממוצע הציונים החיצוניים שלהם הוא מעל 80 יכולים להתקבל בלי פסיכומטרי, בתנאי שהם עומדים בדרישה הנ"ל במתמטיקה. מועמדים מעל גיל שלושים צריכים לעבור גם מכינת השלמה במתמטיקה.
הטכניון הטכניון מאפשר קבלה ללא פסיכומטרי למועמדים שמחזיקים בגרות במתמטיקה ובבגרות בפיזיקה ברמת 5 יחידות לימוד בציון מעל 90. הקבלה ללימודי מתמטיקה ופיזיקה היא לבעלי ציון 92 ומעלה בבגרות במתמטיקה ובפיזיקה ברמת 5 יחידות. כמו כן, המועמדים צריכים ציון של 204 במבחן אמי"ר.
אוניברסיטת בן גוריון כדי להתקבל בלי פסיכומטרי ללימודי המתמטיקה באוניברסיטת בן גוריון בנגב, יש צורך בבגרות בממוצע של לפחות 103. נוסף על כך עליהם להיות בעלי בגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות בצין 90 לפחות ובגרות בפיזיקה ברמת 5 יחידות בציון מעל 90. יש צורך להגיע לרמת "בסיסי" (ציון של 185 ומעלה) בשפה האנגלית.
אוניברסיטת תל-אביב אוניברסיטת תל-אביב מאפשרת להתקבל ללא פסיכומטרי ללימודי מתמטיקה, כאשר בידי המועמדים בגרות במתמטיקה ובגרות בפיזיקה ברמת 5 יחידות לימוד בציון של 90 ומעלה. לחלופין ניתן להתקבל ללא פסיכומטרי כאשר הממוצע המשוקלל בבגרויות (כולל בונוסים) הוא 108 ומעלה ונוסף על כך הציון בבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות לימוד הוא 90 ומעלה. בעלי ממוצע בגרות משוקלל של 100 ומעלה, שמציגים ציון של 85 ומעלה בבחינת סיווג במתמטיקה יכולים גם הם להתקבל בלי פסיכומטרי.
האוניברסיטה העברית ללימודי מתמטיקה באוניברסיטה העברית בירושלים אפשר להתקבל בלי פסיכומטרי בהצגת בגרות בממוצע 10.25 ומעלה. על המועמדים לעמוד גם בדרישות הסיווג בשפה האנגלית ולהיבחן במבחן אמי"ר.
אוניברסיטת בר אילן מועמדים שבידיהם בגרות מלאה בממוצע ציונים של 10 ומעלה יכולים להתקבל ללא פסיכומטרי, הם נדרשים לבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות לימוד בצין של לפחות 90. כמו כן, קבלתם מותנית בהצגת ציון של 85 ומעלה בבחינת אמי"ר.
אוניברסיטת אריאל האוניברסיטה מאפשרת קבלה ללימודי מתמטיקה ומדעי המחשב גם ללא פסיכומטרי, למועמדים שבידיהם ממוצע בגרויות של לפחות 92.יש צורך בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 80 ומעלה או ברמת 5 יחידות בציון 70 ומעלה. לבעלי ציון נמוך מהנדרש יש צורך לעבור מכינת השלמה וכך גם למי שעברו חמש שנים ומעלה מקבלת תעודת הבגרות.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי מתמטיקה ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי מתמטיקה ללא פסיכומטרי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp