היחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > אינטרנט > לימודי חוץ רמת גן - ניהול מדיה חברתית

קורס ניהול מדיה חברתית ביחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

שירות אישי - היחידה ללימודי חוץ - רמת גן

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

קורס מנהלי מדיה חברתית ביחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן


הופכים את הלייקים לקריירה


הזירה השוקקת של הרשתות החברתיות הפכה לכלי חשוב ביותר בתהליכי השיווק של ארגונים עסקיים. הקידום בפלטפורמות כגון פייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב מאפשר להגיע לקהלי יעד חדשים וממוקדים יותר ולהביא אליהם מסרים באופן יעיל יותר מאי פעם. כדי להוביל קמפיינים דיגיטליים להצלחה חשוב להכיר את התהליכים שמתחוללים בסביבה הדינמית של המדיה החברתית ולזהות את המגמות העכשוויות שדרושות ליצירה של באזז ועניין ברשת.


ביחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן מתקיים קורס הכשרת מנהלי מדיה חברתית, שמעניק לתלמידיו כלים לניהול רשתות חברתיות. המסלול מעניק לתלמידים התמחות מקצועית בענפים משלימים שונים כגון קידום אתרים, כתיבה שיווקית, בניית אתרים, קידום בגוגל וניהול מוניטין. באמצעות הידע הנרכש בקורס הבוגרים יכולים לנהלי ולבנות אתרים בטכנולוגיות מתקדמות ולהשתלב בתפקידי קידום וניתוח של ערוצים לניהול תקציב שיווקי. בפניהם נפתחות דלתות רבות לקריירה בעולם הרשתות החברתיות וניהול המדיה, ענפים מבוקשים מאוד בשוק העסקי של ימינו.

 


תכנית הלימודים


בתחילת ההכשרה המשתתפים מתוודעים לסוגי המדיה החברתית שפופולריים היום ומכירים את תחומי האחריות של מנהלי המדיה החברתית. לאחר מכן, הם מעמיקים בדרכים לבנייה של אסטרטגיה דיגיטלית, לבניית אתרים ולכתיבה שיווקית.


כמו כן, הם מכירים את הכלים המשלימים למדיה החברתית ומתוודעים לפלטפורמות שיח ותוכן כגון פייסבוק, טוויטר, יוטיוב, אינסטגרם ואפליקציות נוספות. הם לומדים להקין דפי נחיתה ולנהל את האימייל מרקטינג דרך ניוזלטרים שיווקיים. נוסף על כך, הם דנים בניהול נוכחות משלים לזירות אלה ובוחנים כיצד לנהל משברים וליצור באז ברשת.


מתכונת הלימוד


מסלול הכשרה זה מורכב מהרצאות פרונטליות עיוניות ומתרגילים פרקטיים בהם המשתתפים יכולים להתנסות בעקרונות לניהול רשתות חברתיות.


נושאי הלימוד

 


סגל הוראה


סגל המרצים של הקורס כולל מומחים בתחום ניהול המדיה, בהם מנהלי מדיה ברשתות רדיו ובגופים מובילים, יועצי שיווק, שדרנים ועוד.


על מוסד הלימוד


הקורסים ביחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים מציעים לעובדים ולבכירים במשק לרכוש כלים מקצועיים דרכם אפשר לקדם את הקריירה. ההכשרה מתקיימות בתחומים כגון ניהול, חשבונאות, ביטוח ואימון. בין התכנית שמתקיימות: קורס אימון אישי ועסקי, קורס מנהלי רכש בכירים, קורס חשבים ומנהלי כספים, קורס ניהול תיקי השקעות, קורס אבטחת איכות וקורס הנהלת חשבונות 1 + 2.


תנאי קבלה


הקורס מתאים לבעלי רקע בתחומי המדיה והאינטרנט וכן לחסרי ניסיון שמעוניינים לפתח קריירה מקצועית בעולם הרשתות החברתיות.


תעודה


לבוגרי הקורס שעומדים בהצלחה בכל חובותיהם ניתנת תעודת גמר על ידי היחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים.עוד מסלולי לימוד - היחידה ללימודי חוץ - רמת גן: 
פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English