חרוז כזה בית הספר לתכשיטנות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על חרוז כזה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


חרוז כזה - בית הספר לתכשיטים ולצורפות


על מוסד הלימוד


בית הספר לתכשיטנות של חברת "חרוז כזה" נוסד בשנת 2003, הוא מציע מגוון של קורסים ללימוד טכניקות עיצוב תכשיטים וצורפות. באמצעות ההכשרות המקצועיות השונות שמתקיימות בבית הספר שואפים להכשיר את הבוגרים להפוך את התחביב שלהם למקצוע מניב ורווחי, דרך להשתלבות כמעצבי תכשיטים בשוק וכן כצורפים וכמדריכים עצמאיים בתחום במסגרות שונות.


תכניות לימודי התעודה שנלמדות בבית הספר משלבות במהלכן עבודה מעשית מרובה דרך תרגילים, התנסויות וסדנאות בהן מכירים מקרוב את טכניקות החריזה, העיצוב והעבודה עם חומרי הגלם. כך התלמידים יכולים לפתח את המיומנויות המקצועיות שלהם באופן הדרגתי ולשלוט בדרכי העבודה עד לפיתוח של סגנון ביטוי אישי וייחודי. כמו כן, מוסד הלימוד מפעיל מחלקה לליווי אישי אשר שמה לה למטרה לסייע לבוגרים בתחילת הדרך שלהם כמעצבי תכשיטים, עד להקמה של עסק עצמאי משלהם.


כמו כן, במוסד הלימוד מאפשרים לתלמידים להשתתף במסלולי טיול מיוחדים שנערכים בעקבות תהליכי הייצור והעיצוב של חרוזים ברחבי העולם. כך נערכים סיורים למדינות כגון צ'כיה, איטליה ומלטה, שבהם מבקרים במפעלים לייצור חרוזים ויכולים לצפות בתהליך הפקתם. בית הספר ממוקם במרכז הארץ, בעיר תל אביב.


מסלולי הלימוד


אלה הם כמה מן המסלולים להכשרה מקצועית שנלמדים בבית הספר חרוז כזה:

 

 • קורס מקצועי לתכשיטנות המוכר לפיקדון חיילים משוחררים: בבית הספר אפשר ללמוד בקורס "עולם החרוזים, טכנולוגיה, ייצור, בנייה והרכבה" שבו ניתן ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים. בתכנית, שמתאימה גם לחסרי רקע קודם בתחום התכשיטנות, מקבלים כלים לייצור ולבנייה של תכשיטים בשלל טכניקות ובמקביל לומדים על תהליכים לבנייה של עסק עצמאי בתכשיטנות, לרבות מיומנויות מכירות, שיווק, תמחור ובניית הקולקציות. לאורך המסלול בוחנים טכניקות כגון שזירה, חריזה וצורפות קרה. היקפו של הקורס הוא כ - 144 שעות אקדמיות. המשתתפים מכינים תיק עבודות מקצועי בליווי צילומים וגם זוכים לליווי של סגל המרצים כדי לעצב את הקולקציה האישית הראשונה שלהם, לקראת יציאה לשוק העבודה.

 

 • לימודי תכשיטנות לתעודה: בקורס לתכשיטנות מכירים מגוון רחב של טכניקות עבודה אפשריות. התלמידים מעמיקים בסגנונות עבודה לרבות סריגה בחרוזים, עיצוב בחוט ובמחט, עיצוב של תכשיטי ערב, עיצוב בחוטי מתכת, קשירות בחוטים מיוחדים וכן סוקרים דרכים לקריאה של שרטוטים מקצועיים ולבניית תכנית עבודה יעילה ומסודרת. קורס זה מוצע כחבילות מפגשים, אותם המשתתפים יכולים להרכיב לפי צורכיהם ולוחות הזמנים שלהם, עד 100 שיעורים, שניתן לפרוש על פני ימי השבוע בבקרים או כקורסי ערב.

 

 • קורס צורפות לתעודה: בקורס הצורפות של בית הספר מתמקדים במיומנויות יצירת תכשיטים מנחושת, מפליז, מכסף ומציפויי זהב. התלמידים מתחילים ומתוודעים לפעולות העבודה הבסיסיות כגון הלחמה, ניסור, קידוח ושיוף וממשיכים ללימוד טכניקות העבודה המקצועיות, כאשר כבר מן השיעור הראשון מכינים תכשיטים ייחודיים מכסף. הקורס כולל כ - 13 מפגשים, ניתן להתאים את שעות הלימוד לצורכי התלמידים, משעת הבוקר ועד אחר הצהריים.


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,260 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp