קורס אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת ביחידה ללימודי חוץ - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי חינוך לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ רמת גן - אסטרטגיות למידה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת ביחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי למשפט ולעסקים רמת גן


צמיחה אישית ולימודית מגיל צעיר


מחקרים מראים שאחד מתוך שמונה ילדים מתמודד עם לקות למידה כלשהי. קשיי הלמידה יכולים לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות ובתחומים מגוונים כגון למידת שפה זרה, קריאה וכתיבה, חשיבה מתמטית, זיכרון וקשב. כאשר הילדים מקבלים סיוע ותמיכה מתאימים כבר מגיל צעיר, ניתן לראות שיפור גדול בהישגים הלימודיים שלהם וכן עליה של הביטחון העצמי שלהם ושל תחושת המסוגלות שלהם.


תחום ההוראה המתקנת ואסטרטגיות הלמידה הפך לאחרונה למבוקש מאוד במערכת החינוך, זהו ענף שמעניק לעובדים בו תחושה גדולה של סיפוק. ביחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן אפשר ללמוד בקורס אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת, שבו מתמקדים במהות המושג אסטרטגיית למידה ובדרכי פעולה מובנות בענף זה. המסלול מתקיים בשיתוף עם אגף החינוך.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס דנים בהתפתחות שפה, בתהליך אבחון פסיכולוגי ובהיבטים רגשיים, קוגניטיביים וחברתיים שנוגעים ללקויות למידה. הם גם עומדים על ההבדלים שבין הוראה מתקנת ספציפית לבין אסטרטגיות למידה. כמו כן, הם לומדים לזהות סוגים שונים של לקויות אצל תלמידים ומתוודעים לטכניקות לשיפור של תהליכי למידה ולאסטרטגיות למידה בהבעה בכתב ובהבנת הנקרא. בהמשך הם לומדים לבנות תכנית למידה אשר מותאמת לצורכים האישיים של התלמידים ומקבלים כלים לעבודה פרטנית וקבוצתית עם תלמידים.


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני 120 שעות לימוד אקדמיות והוא כולל 40 שעות שמוקדשות להכשרה מעשית, אשר מתבצעת המוסדות של החינוך הפורמלי ומאפשרת למשתתפים לתרגל את מיומנויות ההוראה המתקנת והקניית אסטרטגיות הלמידה.


סגל הוראה


סגל המרצים בקורס זה כולל מאבחנים דידקטיים, חוקרים בעלי תואר דוקטור להוראה ואנשי סגל נוספים.


על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי למשפט ולעסקים היא מוסד ללימודי תעודה שבו יכולים עובדים ובכירים בתעשייה לרכוש כלים פרקטיים להתמחות בתחומים מבוקשים במשק. קמפוס היחידה נמצא במטרופולין תל אביב והוא ממוקם בסמוך למוסדות מסחר ומשפט מרכזיים. בין הקורסים שאפשר ללמוד ביחידה נכללים קורס גישור, קורס ייעוץ משכנתאות, קורס חוקרים פרטיים, קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה, קורס יזמות עסקית וקורס תיווך נדל"ן. התכניות משלבות בהן עשייה מעשית ותרגולים במטרה לאפשר למשתתפים לרכוש כלים לקראת ההשתלבות בשוק העבודה.


תנאי קבלה


תכנית זו מיועדת לבעלי ניסיון ורקע בתחומי החינוך, הפסיכולוגיה והתקשורת, שמעוניינים לרכוש כלים פרקטיים בתחום ההוראה המתקנת ואסטרטגיות הלמידה כדי לקדם עצמם מבחינה מקצועית. בין היתר היא מתאימה למורים, לעובדים סוציאליים ולמטפלים בגישות שונות.


תעודה


תלמידים שעומדים בחובות במהלך הקורס מקבלים תעודה מקצועית "טיפול באסטרטגיות למידה בהתמחות בהוראה מתקנת" שמוענקת על ידי היחידה ללימודי חוץ. כדי לקבל את הדיפלומה יש צורך להיות נוכחים ב - 80 אחוזים מהשיעורים לפחות ולהשלים את ההכשרה המעשית במערכת החינוך.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ המרכז האקדמי למשפט ולעסקים רמת גן

ssssssssss

פורום לימודי חינוך

עיסוק בייעוץ חינוכי מבלי לעשות תואר ראשון ושני
לין בטיש
1 תגובות
הסבה לחינוך מיוחד או הוראת אנגלית?
חלפון מיכל
1 תגובות
הנחיות לקבלה לתואר שלישי בחינוך
יפעת
1 תגובות
ניתן להוציא תעודת הוראה ללא בגרות?
נטלי
1 תגובות
צריך תואר שני כדי לעסוק באבחון פסיכו דידקטי?
הילה
1 תגובות
חייבים שנת סטאז לקבלת תואר?
סתיו
1 תגובות
האם אני יכולה לעמוד בלימודי חינוך
Edi
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,899 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא לימודי חינוך לתעודה

מיכל דליות
מיכל דליות, שאותה אתם כנראה מכירים כ"סופר נני", הגיעה לקריירה בהנחיית הורים אחרי עשייה ענפה בהוראה וגם היום רואה את עצמה כאשת חינוך. לדעתה, התשוקה למקצוע היא אחד הדברים שבונים "מורים לחיים":
"למורה יש השפעה אדירה. אני חושבת שמה שהופך מורה למורה בלתי נשכח, הוא העובדה שהוא מעביר את החומר בהתלהבות גם אחרי שנים במקצוע."
ומה התכונות שחשובות לדעתה לכל מורה?
"מורה צריך להיות בעל כריזמה וגם בעל תשוקה גדולה לעשות טוב. הוא גם צריך את הכלים המתאימים כדי לא להתייאש לאורך הדרך. לכן בעיני הצלחה בתחום החינוך מורכבת מרצון להמשיך לעמוד במשימה למרות כל המכשולים בדרך, וגם מהמשך הלימודים והעשרה."
מיכל דליות
אשת חינוך והוראה
Whatsapp Whatsapp